Skocz do zawartości

Zalukaj.com- Wasze opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś ma doświadczenie z zalukaj.com? 

Kiedyś miałam konto na zalukaj.pl (chyba pl) i byłam zadowolona. 

Teraz trzeba aktywować konto zapłacić prawie 40zł, ale podobno jednorazowo. 

 

Ktoś coś?

 

Ewentualnie może polecicie coś lepszego? 

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to byla super strona do oglądania filmów i seriali. Można było za darmo oglądać praktycznie wszystko, jeśli tylko nie było przeciążeń. Przez lata zebrałam tam 2 tysiące punktów, bo ciągle wysyłałam smsy :D Od jakichś 2 lat konto premium uzyskuje się przez wykupienie bitcoinów i ceny też mocno wzrosły. Aktualnie - nie polecam. Niestety ostatnio mieli dużo dziwnych awarii, wydawało mi się nawet, że zamknęli całe zalukaj. Powstało też dużo stron podszywających się pod tę stronę, także trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Ewentualnie może polecicie coś lepszego? 

Jak do filmów i z polskich stron to cda.pl, dosyć duża baza, jak nie z lektorem to z napisami, często w dwóch wersjach + wybór rozdzielczości do max HD za 20zl/miesiąc. 

Możesz się też pobawić w Netflixa, trochę drożej wychodzi, są tam perełki ale dużo też nowoczesnego kiczu, z resztą pewne produkcje Netflixa są na cda.

 

Warto też szukać "darmowych" stron ;)

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te młode to tylko chcą rozrywki, jakieś netflixy, zalukaj, xnxx, szatanistyczne portale. To są masony i illuminati przebrzydłe.

 

Lepiej włączyć TVP HD, Ranczo, Makłowicz gotuje, Rodzinka, ksiądz Mateusz, i to są materiały do oglądania.

 

A najlepiej to odpalić na TVP Wiadomości, sama prawda tam się sączy, Polska rośnie w siłę, wstała z kolan, dopierdalamy Unii 1:27, pekaesy dojeżdżają do każdej wsi. Dudowe i Jarkowe płacą, na bombelki płacą, jest bon turystyczny, szaleństwo na trybunach. PiSlamiści to bogowie, budują IV RP, a peło to złodzieje. ?

6 minut temu, Magician napisał:

Te młode to tylko chcą rozrywki, jakieś netflixy, zalukaj, xnxx, szatanistyczne portale. To są masony i illuminati przebrzydłe. A robić we fabryce ni ma komu, za 1960. A to przecież duże piniądze.

 

Lepiej włączyć TVP HD, Ranczo, Makłowicz gotuje, Rodzinka, ksiądz Mateusz, i to są materiały do oglądania.

 

A najlepiej to odpalić na TVP Wiadomości, sama prawda tam się sączy, Polska rośnie w siłę, wstała z kolan, dopierdalamy Unii 1:27, pekaesy dojeżdżają do każdej wsi. Dudowe i Jarkowe płacą, na bombelki płacą, jest bon turystyczny, szaleństwo na trybunach. PiSlamiści to bogowie, budują IV RP, a peło to złodzieje. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.