Skocz do zawartości

Shit test jak reagować?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia. Jestem nowy na tym forum od kilku dni chciałbym przedstawić swoje pytania i zapytać starszych stażem użytkowników tego forum jak postępować na dany shittest. 

Jestem stosunkowo młody, ale chciałbym prosić o radę w kwestii związków. 

W każdym moim dotychczasowym związku spotkałem się z zachowaniem kobiet, które skłaniało je w roli ofiary wykorzystanej przez faceta. Chodzi o to, że jedna kobieta mówiła  że będąc na imprezie jakiś dobry znajomy złapał je za tyłek i czy jestem zły na nią. 

Kolejna zaś powiedziała że jakiś facet też znajomy chciał wymusić na niej pocałunek, ale się nie udał tylko poszedł w polik. 

To tylko nieliczne przykłady ale chodzi mi o to jak reagować na taki test. Zdaje sobie sprawę że kobiety chcą podładować swoje akumulatory atencji takimi testami. Ale nie wiem jak reagować, bo racjonalnie podchodząc do tematu jak mógłbym być wściekły na coś na co nie miała wpływu. Z drugiej zaś wiem, że racjonalność w świecie kobiet jest bardzo, bardzo nikła. Proszę was o wyjaśnienie, jak odpowiednio się zachowywać. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpowiedział coś w stylu: to musiało być spore upokorzenie, tak dać się wykorzystać obcemu facetowi.

 

Zagraj w jej grę, skoro ona udaje ofiarę, to autentycznie zrób z niej ofiarę. Podkreśl czym naprawdę jest pozwalanie na dotyk, jak jest to odbierane w naszej kulturze. Zarzuć tekst, który porówna ją do prostytutki: biedactwo, za darmo sobie pomacał, czy on wziął Cie za darmową dziwkę? Uświadom ją, czym faktycznie jest takie zachowanie, jak wiele godności na tym traci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brat mniejszy Haha, nie no bez przesady. Mówią, że shit-testy są nieuniknione, niczym śmierć i podatki.

 

Godzinę temu, Ambiwalentyk napisał:

Kolejna zaś powiedziała że jakiś facet też znajomy chciał wymusić na niej pocałunek, ale się nie udał tylko poszedł w polik. 

To tylko nieliczne przykłady ale chodzi mi o to jak reagować na taki test.

Shit-test na zazdrość. Na to jak bardzo jesteś "zaangażowany" (jak bardzo jesteś urobiony i ile może z Ciebie wydoić atencji, pieniędzy, czasu, ogólnie zasobów) w pępek świata. Nie martw się, zwykle te ich historie są wyssane z palca.

 

Na takie historie to się chrumka. Nie rusza to Twojego poczucia własnej wartości w żaden sposób. Tak jak wspomniałeś. Jaki masz wpływ na to co się dzieje z jej życiem? Zresztą i tak to jest Walt Disney w ich głowach, więc nawet brewka nie drgnie.

 

Tak, chrząknąłbym udając, że uważam na to czego słucham i ewentualnie wydusił ostatecznie z siebie:

aha; ymmm; uuu; uuu interesujące; ooo ciekawe a mnie kiedyś jedna za jaja złapała. I nic i cisza.

 

Godzinę temu, Ambiwalentyk napisał:

i czy jestem zły na nią. 

Ping-pong: a czy Ty byłabyś zła gdyby jakaś lala dobierała się do mnie, łapała za jajka, próbowała zrobić loda na imprezie? Tak jakoś brniesz odbijając piłeczkę, że ona sama już nie wie o co pytała.

 

Ale mi szkoda energii nawet o tym już myśleć. "The only way to win is not to play the game". Chrumknąłbym tonem okazującym jednocześnie zainteresowanie i zrozumienie i nic. Potem ewentualnie zagadał o coś innego, ciekawszego i tak podsumował ten shit-test. Ten misterny plan, który ona obymślała tygodniami.

 

Więc słowem podsumowania. Cokolwiek mówi kobieta, zakładasz, że to 10% prawdy i 90% jej interpretacji, odczuć, emocji, manipulacji, albo "instynktu". Z takim nastawieniem to brewka nie dygnie nawet jak Ci powie, że Cię kocha i jej zależy. A że za tydzień będzie miała innego chłopa... To już jej brewka nie drgnie z tego powodu i nie będzie miała żadnych skrupułów wobec Ciebie. W takim przypadku można wyżej przywołanego Stacha Jonesa zastosować.

 

Słusznie ostatnio przeczytałem, że kobieta to żywioł wody, który przybiera formę naczynia do którego się ją przeleje. Dlatego nie słuchajcie kobiet, ale patrzcie jak się zachowują i co robią w danym momencie, bo mówią jedno, robią drugie, a myślą trzecie.

Edytowane przez Cycles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ambiwalentyk napisał:

jakiś dobry znajomy złapał je za tyłek

Skoro taki dobry to znaczy, że wie na co może sobie z nią pozwolić i gdzie są granice, albo wręcz przeciwnie, ich brak.

 

10 godzin temu, Ambiwalentyk napisał:

Kolejna zaś powiedziała że jakiś facet też znajomy chciał wymusić na niej pocałunek

Analogiczna sytuacja, to się nie bierze z kosmosu.

 

Jak Ty sobie to wyobrażasz? Myślisz, że te sytuacje miały miejsce, gdyż niczego się nie spodziewające kobiety zostały zaskoczone przez gości w pełnym kamuflażu? Już pomijając brak jakiejkolwiek reakcji z ich strony, no chyba, że zapomniałeś o tym wspomnieć, ale to i tak nie wiele zmienia.

 

Illusion Hiding GIF

 

10 godzin temu, Ambiwalentyk napisał:

jak reagować na taki test

Osobiście odpowiedziałbym, że powinna się cieszyć, bo to znaczy, że trud włożony w wyrobienie sobie takiej, a nie innej reputacji, nie poszedł na marne :) 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 26.07.2020 o 01:23, Ambiwalentyk napisał:

dobry znajomy złapał je za tyłek

 

W dniu 26.07.2020 o 01:23, Ambiwalentyk napisał:

znajomy chciał wymusić na niej pocałunek


W obydwu przypadkach gdyby było naprawdę coś na rzeczy to pańcia nie chwaliłaby się Tobie o tym.

To był klasyczny shit-test. Pokazujący jak zareagujesz na fakt że inni mężczyźni dotykają Twojej kobiety. Jak to zlejesz to będzie wiedziała że niby z Tobą jest ale inni mogą ją macać. Chciałbyś tego? Jak jara Cię fetysz rogacza? Jak tak to spoko. Jak nie to tu trzeba od razu działać.

Ja miałem coś podobnego tylko że niby jej ex wydzwaniał z groźbami. I wyszedł mniej więcej taki dialog:

- Dzwonił do mnie i mi wygrażał. Chyba się nachlał
- Kto?
- Mój były
- Daj mi telefon do niego
- Nie no luz. Jak wytrzeźwieje to przeprosi
- Telefon daj
- Nie. Daj spokój. Nic się nie stało. (I zmiana tematu)

I zaliczone.





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.