Skocz do zawartości

Telefon do 1500 zł


trop

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, nadszedł czas by wymienić mojego Huja P20 Mate na coś lepszego. W sumie to najbardziej mi zależy by miał dobry aparat, szybkie ładowanie, nie zawieszał się i miał płatności zbliżeniowe. 

Patrzę po necie to tyle jest ofert że bania mała. Więc pytam Was drodzy Forumowicze. Polecicie coś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić jakiś model Xiaomi zerknij na Banggood co można kupić w tej cenie, lub zajrzyj na Telchina.pl na promocje telefonów i co tam ciekawego polecają lub jakieś kody zniżkowe. Oczywiście można wziąć jakiegoś Samsunga lubię bardzo te telefony. Używałem ich przez ostatnie 10 lat i byłem zadowolony ale obecnie jestem również bardzo zadowolony z Xiaomi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@trop bierz Xiaomi śmiało. Ze swojej strony, mogę polecić te z serii Redmi Note. Nie wiem jak podchodzisz do kwestii gwarancyjnych, niby te kupione w salonie mają "gwarancję". Ja jednak zawsze brałem z aliexpress, zawsze taniej i nigdy się nie zawiodłem.

@trop aaa i jeszcze jedna sprawa dotycząca brania z aliexpress ? jak już, to tylko wtedy zamawiaj, gdy jest opcja kurierem w przystępnej cenie.

 

Ja za którymś razem niestety trafiłem na celników i zabulilem łącznie za telefon 800 zł, dodatkowe 200 dla państwa polskiego.

 

Dzieje się tak, gdyż zrobili nowy punkt na przesyłki z Chin i teraz "podejrzane" paczki o większej wartości są znacznie częściej kontrolowane. To chyba ważniejsze niż poprzedni post ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnukij1 @trop Ja z kolei polecam kupowanie na Banggood ceny dobre, często promki i bardzo dobre ceny. Na forum telchina można też śledzić czy są promki lub podają kody obniżające cenę. A czasami są gdzieś na stronie sklepu.

Czasami możliwa wysyłka z europy więc i 100% bez Vat i w kilka dni ale za to troszkę drożej. 

Nawet jak z Chin wysyłają to ona najpierw idzie do Europy chyba jakimś pakietem zbiorczym jest jakby wysyłana z Holandii/Belgii czy tam innego kraju. 

Jak dostajesz numer śledzenia to on jest większość czasu nieaktywny aż tu nagle po przeszło tygodniu cyk Start w Belgii i idzie do Polski GLS-em w te 2-3 dni. I jest bez VAT.

Kiedyś można było wykupić ubezpieczenie od opłat celnych, teraz już jest w cenie. Więc w razie W to chyba 50% kosztów zwracają a może całość, jest jeszcze ubezpieczenie od zniszczenia, zagubienia itp Ale ja nie biorę tego ale trzeba uważać bo zaznacza się z automatu i trzeba odznaczyć. 

Ja w ostatnim pół roku kupiłem tam dwa tel Xiaomi 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.