Skocz do zawartości

Robienie czegoś w trakcie snu


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Braciszkowie i hipergamiczne bestie z rezerwatu (to tak pół żartem pół serio :D )               dzisiaj w nocy przydarzyła mi się dziwna sytuacja, łóżko w pokoju mam postawione obok kaloryfera, na tym kaloryferze tej nocy wisiał ręcznik - łóżko jest tak blisko że gdy się położę to jestem wstanie ręką sięgnąć ten ręcznik bez podnoszenia się albo nachylania - i teraz główna atrakcja nocy, obudziłem się i poduszke miałem przykrytą tym ręcznikiem, szczerze mówiąc złapał mnie mindfk i trochę się przestraszyłem, bo nie mogłem  zrozumieć jak to się stało, musiałem w nocy ściągnąć ręką ręcznik ale jak ja go ułożyłem na poduszce? mieliście podobne sytuacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze że jakiś czas temu tez się nad tym zastanawiałem bo miałem bardzo rzeczywisty sen w którym wyskoczyłem przez balkon, obok którego śpię... wiec jak temu zapobiec... chyba uratował by mnie tylko zamek na kod głosowy.  Mimo wszystko, jedziemy dalej z tym koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.