Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam gdy byłem młodszy myślałem wielokrotnie jaką chciałbym mieć (od latania, po widzenie aury, czytanie myśli, zatrzymywanie czasu, moc powtórki wyborów itd, itp) ale z tego co widzę, żadnej nie potrzebuję i największą moc w zasadzie już mam, jest nią dar/moc śmiertelności, tego że przeminę a więc swoją moc już mam, ona dodaje pikanterii życiu. 

 

Ale gdybym miał wybrać coś w takim rozumieniu ogólnym to zdolność regeneracji kończyn itd, na życzenie :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na już to chciałbym mieć ogólnie mega ścisły umysł, bardzo rozbudowaną umiejętność analitycznego myślenia i wykonywanie innych skomplikowanych obliczeń/operacji. 

 

Ale po dłuższym namyśle... wzwód na zawołanie i utrzymywanie go na 100 % przez dłuuugi czas + decydowanie mocą umysłu kiedy dojść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władza nad czasem poruszać się do przyszłości przeszłości i zatrzymać się w teraźniejszości.

44 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Ja bym chciała mieć supermoc taką, że ludzie w rozmowie mówili by tylko prawdę. To by mi wystarczyło ?

Jedziesz do LA prosisz Toma Elisa żeby w każdej rozmowie pytał się "what's your really desire" idź spełniaj marzenia.

 

53 minuty temu, Imiennik napisał:

Ja chciałbym wszystko wiedzieć i wszystko umieć, znać i umieć powtórzyć każde osiągnięcie ludzkości.

Nie znudziło by ci się życie wszystko za co się bierzesz umiesz doskonale i w niczym nie musisz się doskonalić podobnie do Midasa który zamieniał wszystko w złoto i nie za bardzo mu się to spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Ja bym chciała mieć supermoc taką, że ludzie w rozmowie mówili by tylko prawdę. To by mi wystarczyło ?

Wstąp do SJ i z nimi wyczekuj końca świata. Tam bedziesz mogła nawet z tygrysem pokonwersowac. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.