Skocz do zawartości

Humanoid vs test DNA


Rekomendowane odpowiedzi

Warto obejrzeć ze względu na komedie jaką robi humanoid na początku myśli że dostała prezent jak się cieszy aż podskakuje słychać to w glosie, rozpakowuje już skrypt w głowie zaczyna analizować co to może być jaki prezent dostanie może jakiś pierścionek z diamentem lub naszyjnik drogi albo przynajmniej egzotyczna wycieczka otwiera już wyobraża sobie gorącą plaże, szum fal, mewy latające po niebie.

 

Szok nie dowierzanie co to jest nie ma prezentu jest dokument zaprzeczający ojcostwu, świetnie można zaobserwować mechanizm wyparcia humanoida próbujący zwalić winne na ofiarę która została zdradzona. I ten bezczelny ton kiedy mówi dlaczego to zrobiłeś jakby to była jego wina aż wymiotować mam ochotę obrzydlistwo zero skruch, a następnie dodaje ona cię kocha jaki trzeba mieć tupet aż sam nie mogę uwierzyć. Najlepsze na koniec humanoid ma w ręku test DNA gdzie jest jasno napisane że dziecko nie jest jego, a ona dalej kłamie że jest.

 

Współczuje facetowi przeżycia takiej traumy a jednocześnie podziwiam że załatwił to w taki zajebisty sposób coś wspaniałego.

 

Link:   

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy klon. Wpędzanie w poczucie winy z automatu. Żadnego przepraszam, nic kurwa, zero milczenia, wstydu.

 

Tak to właśnie wygląda, nawet przy mniejszych problemach. Wpędzanie w poczucie winy, główna babska strategia.

 

I tak znajdzie kolejnego frajera z miejsca i to jest w tym wszystkim straszne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli filmik nie fake to zajebisty, mam tylko nadzieję, że typ prawnie z tego wyjdzie. W postępowej Europie by płacił do końca życia. 

To co 'humanoid' (fajne określenie) zapodał typowi to jedna z największych zbrodni jakie można zrobić na drugim człowieku. I co ciekawe prawo stoi za nią hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak jak pisałem, kobiety nie czują żadnej miłości do mężczyzn dlatego tak łatwo kłamią. Tam w środku jest zupełna pustka jeśli chodzi o uczucia wyższe do mężczyzny.

@Cellardoor w moim temacie temu niedawno zaprzeczała, co jest tylko dowodem, jak kobiety boją się że prawda wyjdzie na jaw. Specjalnie zapamiętała moje słowa i mi to wypomniała po kilku dniach w rezerwacie - bo tam gdzie to pisałem pisać nie mogła. Jak więc widać specjalnie pamiętała aby tylko koniecznie zaprzeczyć moim słowom. Kobiety panicznie boją się, że mężczyźni zrozumieją co siedzi w ich głowie.

 

Wyjaśnię więc dokładnie co siedzi w głowie kobiety wobec mężczyzny.

Obojętność i brak uczuć wyższych. Dlatego z łatwością twierdzą, że kochają swojego partnera nad życie, chcą dla niego szczęścia, itd. Przychodzi im dziecinnie łatwo wypowiadanie takich słów, bo tego nie czują. Mężczyźnie ciężko przychodzi wypowiadanie tak górnolotnych słów, kobietom łatwo, bo nic nie czują do mężczyzn, a dodatkowo chcą same sobie wmówić jakie są dobrotliwe, dbając o swoją higienę psychiczną, dlatego właśnie udają dobrotliwe i że chcą się troszczyć o swojego mężczyznę.

 

Z moich obserwacji typowymi zachowaniami kobiet jest udawanie dobrej, dobrotliwej, otwartej na świat, np. dziś mi kobieta mówiła: ależ proszę przejść i się usunęła, takim głosem dobrotliwym. Kobiety uwielbiają tak się zachowywać, bo w ten sposób same siebie oszukują, że są dobre, kochane, itd. To celowy mechanizm jaki stosują, także wobec mężczyzn, a właściwie głównie wobec nich. Mówienie, że chcą się o nich troszczyć, być dobre dla nich, że są wrażliwe i kochają całym sercem.

 

Kobietom bardzo łatwo przychodzą takie słowa i zachowania wobec nas, bo ich zupełnie nie czują, kobiety czują do mężczyzn pustkę.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. ? Dość mocno opalona ta Pani, ale wydaje mi się, że kolor skóry tutaj, to przypadek.

 

Trzy lata wkręcasz się pod wychowanie dziecka, ogarniasz swoje życie pod córkę i w jednej chwili wszystko na śmietnik.

 

Jak ona teraz znajdzie biologicznego ojca to ja nie wiem. Już prędzej totolotka trafi. Ciężko jest być kobietą. "Być kobietą, oszukiwać, dręczyć, zdradzać". Hehe. ?

 

 

 

Edytowane przez Cycles
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Prawdziwy klon. Wpędzanie w poczucie winy z automatu. Żadnego przepraszam, nic kurwa, zero milczenia, wstydu.

Załóżmy, że to nie fake:

6 godzin temu, Fizzmm123 napisał:

Warto obejrzeć ze względu na komedie jaką robi humanoid na początku myśli że dostała prezent jak się cieszy

Fakt, to spodziewanie się brzęczącej biżuterii dodaje pikanterii :)

 

Jednak to pachnie dramą, odgrywaniem się przez faceta na kobicie. Przesłanie na końcu "pakuj się i wypierdalaj", ale mam wrażenie, że takie trochę na siłę udawanie alfa. Pakowanie torby w torbę, udawanie ciekawych prezentów, filmowanie. Chęć dokopania. Będzie to przez dłuższy czas wspominał myśląc jak zajebiście babie pokazał. Pokazał innym, że nie jest frajerem. A to już się stało. Żadne dramy nie zmienią jego sytuacji*

 

Gdyby po prostu wyłożył papier na stół, nawiązał rozmowę. Babka nie współpracuje - to niech wypada z jego życia, bo nie ma w nim miejsca na osobę, która w obliczu takiej sytuacji nie potrafi wziąć za siebie odpowiedzialności. Ciekawie by było, gdyby się okazało, że to jednak on pojechał po bandzie i przypadkowo przeniósł nasienie innego faceta (a to też się może się zdarzyć).

3 godziny temu, Cycles napisał:

Trzy lata wkręcasz się pod wychowanie dziecka, ogarniasz swoje życie pod córkę i w jednej chwili wszystko na śmietnik.

*To jest dopiero dylemat. Mentalnie czuje się ojcem, biologicznie - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie fejk.

7 hours ago, wrotycz said:
13 hours ago, Qaikwow said:

To fake. 

Tego nie wiesz.

2 hours ago, Qaikwow said:

 

W takim razie przyznaje ci rację.

 

Nie wiem czy to dobrze czy źle.

 

Ale wypowiedzi kobiet w tym status/1288364195004723200  (właściwym) wątku są porażające. Przerzucanie winy, wymówki, itd., itp. Wg jednej, chłop nawet nie zasługuje na przeprosiny.

 

Tak, że pic picem ale reakcje prawdziwe i jakże standardowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.