Skocz do zawartości

Czy wmawianie facetom, że z wiekiem zwiększają swoje szanse u kobiet, to rak


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2020 o 16:01, SzatanKrieger napisał:

Ty piszesz, że 25 lat faceta to jest jego prime, to wiekopomna bzdura. 25 lat to wciąż chłopiec szczególnie w dzisiejszych czasach.

Nie. 25-28 lat to prime większości mężczyzn jeśli chodzi o dostęp do kobiet. Jak przechadzam się ulicami, to faceci w tym wieku mają zdecydowanie najlepsze dupeczki i to jest fakt, a nie żadne pierdolenie forumowe. To tylko tu na forum poczytasz to pierdolenie o jakichś facetach po 40-tce z młodymi dupami. W normalnym świecie, na ulicy, takie widoki są prawie nierealne. Wyjdź na ulicę i przyjrzyj się z kim chodzą za rękę najlepsze młode dupy. Prawie zawsze są to młodzi faceci, z jeszcze bujną fryzurką, szczupli, itd. To jest fakt, a nie pieprzenie forumowe, dlatego nie zaciemniaj rzeczywistości facetom. @NiesamowitySzymi dobrze gada.

Jako 40-latek możesz mieć młode, ale musisz albo być bogaty itp albo trafić na wyjątek, np. dziewczyna która szuka w facecie ojca, albo wyjątkowo wrażliwa - czasem się takie zdarzają, ale to rzadkie przypadki i nawet jak się taka trafi, nie masz pewności, że Ci się uda i na ile długo z nią być.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mastroeni napisał:

Nie. 25-28 lat to prime większości mężczyzn jeśli chodzi o dostęp do kobiet. Jak przechadzam się ulicami, to faceci w tym wieku mają zdecydowanie najlepsze dupeczki i to jest fakt, a nie żadne pierdolenie forumowe

Arch, ale nikt tu nie napisał że to standard, tylko jak najbardziej prawdopodobny scenariusz możliwy do zrealizowania. Zostały podane też czynniki które pozwalają i pomagają to osiągnąć. Zostały też Ci podane przykłady z życia, w tym mój ( osobiście dla mnie różnica 20 lat kiedy partnerka ma 20 lat jest za duża, ale nie o tym wątek ). Niestety, jak ktoś ma zwichrowaną głowę i klapki na oczach, często ograniczając siebie, tak jak Ty, to tak, to masz już swój czas za sobą.

12 godzin temu, mastroeni napisał:

Wyjdź na ulicę i przyjrzyj się z kim chodzą za rękę najlepsze młode dupy

A jak jest w galeriach handlowych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek Oglądałem, doceniam troskę i zainteresowanie :). Tak się składa, że  trenuje hmm na pewno z 8 lat (praktycznie codziennie), więc mimo, ze cenię gościa, to jeśli chodzi, o trening, nie znajdę na jego kanale dużo nazwijmy, to odpowiedniej dla mnie treści. Moje zainteresowania, sportowe dalecy wybiegają poza trening siłowy. Fakt fajna, seria pogaduch przy rowerku, ale wspominałem, że wygląd klata + sześciopak, nie robi zbytniego wrażenia, na pannach w późniejszym przedziale wiekowy. 

 

Zapewne Tomka Grzymskiego też oglądasz? Ja osobiście tych dwóch odbieram bardzo dobrze, konkretni, stonowani. Robią świetną robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Oglądałem, doceniam troskę i zainteresowanie :)

Nie wiem czy to ironia, ale uznam że nie;)

Tak Tomka Grzymskiego oglądam czasem, generalnie od kilku lat do posiłku oglądam sobie coś na YT najczęściej fitnesowego. Te dwa kanały w mojej opinii są najlepsze i praktyczne jeśli chodiz o siłownię i sylwetkę, większe kanały (głównie polskie) fitnesowe, opierają się na taniej rozrywce/sensacji/aferach dla malolatów. Z zagranicznych polecam AthleanX, Jeff Nippart, John Meadows-Mountain Dog Diet

  

 

Michał Kanclerz i John Meadows to świetne przykłady jeśli chodzi o YT bo widać że nie mają super genetyki (średnia lub nawet mniej w niektórych kręgach geograficznych) a jednak zbudowali dobrą formę

18 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

wygląd klata + sześciopak, nie robi zbytniego wrażenia, na pannach w późniejszym przedziale wiekowy.

Ok być może jak jesteś powiedzmy >30 lat to ma to mniejsze znaczenie (ciężko mi ocenić) , jednak tak jak gość na filmie mówił, podsumuję - lepiej jest być zadbanym niż zaniedbanym, ogarniętym niż nieogarem, pewnym siebie niż niepewnym itd. 

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krzy_siek napisał:

Nie wiem czy to ironia, ale uznam że nie;)

To, dobrze uznałeś. Po prostu słowo: "troska", ma taki, nie wiem, czemu ironiczny wydźwięk. 

 

32 minuty temu, krzy_siek napisał:

Te dwa kanały w mojej opinii są najlepsze i praktyczne jeśli chodiz o siłownię i sylwetkę, większe kanały (głównie polskie) fitnesowe, opierają się na taniej rozrywce/sensacji/aferach dla malolatów

Dokładnie.

 

34 minuty temu, krzy_siek napisał:

Ok być może jak jesteś powiedzmy >30 lat to ma to mniejsze znaczenie (ciężko mi ocenić) ,

Dlatego, też napisałem tego posta, ktoś młodszy może sobie po składać, że to tak może wyglądać. Panie 30+ zdecydowanie wolą seks traktować już jako inwestycję, przynętę, niż uderzać na ONS. 

 

38 minut temu, krzy_siek napisał:

jednak tak jak gość na filmie mówił, podsumuję - lepiej jest być zadbanym niż zaniedbanym, ogarniętym niż nieogarem, pewnym siebie niż niepewnym itd. 

To nie podlega negocjacjom, uważam, że forma, ćwiczenia, mobility, jest obecnie najlepszą inwestycją na emeryturę, bo jako sprawny staruszek możesz gdzieś zawsze iść do prostej pracy, ale jak będziesz stary, schorowany i bez siana to.... kto Ci tą szklankę wody poda :) 

 

A jeśli chodzi o formę to patrz na to: (możliwe, że widziałeś, i możliwe, że nawet Ty to wklejałeś na forum)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/31/2020 at 5:35 PM, self-aware said:

@JoeBlue - No czyli ktoś kto do 40 nie miał kobiet nie będzie ich miał potem bo nie ma o nich zielonego pojęcia. Trzeba je więc ogarniać od młodego. Problem jest wtedy, gdy za młodego mają Cię za powietrze.

Wieku się nie cofnie, swojego losu też.

Natomiast tylko ty i wyłącznie ty decydujesz co będzie dalej poczynając od już.

Niestety metody wychowania chłopaków są do niczego, bo i niby jak miałyby być dobre skoro 90% ludzi w szkolnictwie to kobiety a połowa chłopaków wychowuje się bez ojca.

Starych też mają za powietrze, by the way, póki ci na to pozwalają.

Tyle, że starzy mają doświadczenie i mogą to zastopować, młodzi są jak dziecko na pustyni, nie wiedzą w którą stronę skręcić a rady kierują ich w złą.

Jak ja k-wa to pamiętam mimo iż minęły dekady.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.