Jump to content

Hej


ale

Recommended Posts

Dzień dobry,

obserwuję forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Bardzo szanuję tą społeczność, wzajemny szacunek oraz ilość ciekawej i praktycznej wiedzy jaką mogę tu pozyskać ale przede wszystkim za wiedzę którą wykorzystuję praktycznie w życiu. Przyszło mi żyć z (podejrzewam bardzo mocno) siostrą borderką oraz podobnie toksyczną matką, byłam również w związkach z zaburzonymi facetami przejawiającymi podobne zachowania jak kochana rodzinka. Żywot to ciężki, siada lekko na psychikę a to forum dało mi sporo wiedzy na temat takich kobiet i ich pobudek. Lektura waszych doświadczeń dała mi światełko nadziei i siłę do obrony przed ich problemami i projekcjami na mnie. Dzięki chłopaki!

Pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.08.2020 o 00:01, Magician napisał:

Witaj.

 

Baby też tu są. Trzymane w rezerwacie. Jak by tak popuścić lejce, to by zawładnęły całym forum. ?

akurat z tej części niewiele wyniosłam ? szczerze mówiąc przez lata nabawiłam się głębokiego braku zaufania do kobiet, gdzie nie rzadko spotykam honor i moralność. Ubolewam też nad tym

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.