Skocz do zawartości

Hej


ale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

obserwuję forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Bardzo szanuję tą społeczność, wzajemny szacunek oraz ilość ciekawej i praktycznej wiedzy jaką mogę tu pozyskać ale przede wszystkim za wiedzę którą wykorzystuję praktycznie w życiu. Przyszło mi żyć z (podejrzewam bardzo mocno) siostrą borderką oraz podobnie toksyczną matką, byłam również w związkach z zaburzonymi facetami przejawiającymi podobne zachowania jak kochana rodzinka. Żywot to ciężki, siada lekko na psychikę a to forum dało mi sporo wiedzy na temat takich kobiet i ich pobudek. Lektura waszych doświadczeń dała mi światełko nadziei i siłę do obrony przed ich problemami i projekcjami na mnie. Dzięki chłopaki!

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 00:01, Magician napisał:

Witaj.

 

Baby też tu są. Trzymane w rezerwacie. Jak by tak popuścić lejce, to by zawładnęły całym forum. ?

akurat z tej części niewiele wyniosłam ? szczerze mówiąc przez lata nabawiłam się głębokiego braku zaufania do kobiet, gdzie nie rzadko spotykam honor i moralność. Ubolewam też nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.