Skocz do zawartości

Zemsta nieatrakcyjnej na domówce


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Mam Wam dziwną sytuacje do przekazania. Dla mnie to przykład typowej biernej agresji.

Jakiś czas temu byłem na domówce laski, która nieudolnie do mnie startowała. Sprawa wyglądała tak: owa laska to znajoma siostry. Siostra napisała do mnie żebym napisał do Aśki bo ona chce, żebym ja jej coś wydrukował. Nota: nie miałem typiary nawet w znajomych. Wcześniej widziałem ją dwa razy w życiu.

Generalnie nie odezwałem się pierwszy do niej, bo nie mój biznes (może gdyby mi się podobała, tobym się odezwał).

Chwilę po siostra proponuje domówkę u Aśki.

 

Sedno.

Na domówcę są trzy laski. Jedna gardłuje jacy to faceci są źli. Ja dyskutuje z nią. W pewnym momencie biorę ją "pod włos" i gadam do niej: ja tak wszystkie swoje ex traktowałem.

I wtedy nieatrakcyjna Aśka odpala: ja myślałam, że ty nigdy nie miałem dziewczyny (dosłownie wcina się do dyskusji). 

Lekkie: XD Bo co obcą typiare moje życie prywatne obchodzi? xDD Odebrałem to jako rewanż z jej strony.

Edytowane przez bernevek
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

@somsiad

No tak, ale czy A. powinna się wtrącać do dyskusji nieproszona? To była sprawa między mną a tamtą laską. 

Mnie to wyglądało jak zemsta, bo tamtej okazuję atencje a jej nie. 

Miała. Jak chcesz prywatności to idziesz do kuchni czy na balkon. Jak gadasz z X a obok siedzi Y i Z to licz się że mogą się włączyć do rozmowy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mph25 napisał:

Za bardzo sobie wkręcasz ;)

Nie uważam żebym sobie wkręcał... Gdyby A. nie zabolało, toby mi się nie odgryzła tylko siedziała cicho. 

Tym bardziej, że A. która jest gdzieś 4/10 chciała wcześniej nieudolnie ze mną nawiązać kontakt. 

Edytowane przez bernevek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, bernevek napisał:

Tym bardziej, że A. która jest gdzieś 4/10 chciała wcześniej nieudolnie ze mną nawiązać kontakt. 

...a gdyby miała 9/10 to jej słowa odebrałbyś inaczej?

 

2 godziny temu, bernevek napisał:

Lekkie: XD Bo co obcą typiare moje życie prywatne obchodzi? xDD Odebrałem to jako rewanż z jej strony.

...a na domówkach nie rozmawia się, o życiu prywatnym?

 

 

Co tutaj się odpierd(@#$.

Edytowane przez TreNdowaty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bernevek napisał:

W pewnym momencie biorę ją "pod włos" i gadam do niej: ja tak wszystkie swoje ex traktowałem.

I wtedy nieatrakcyjna Aśka odpala: ja myślałam, że ty nigdy nie miałem dziewczyny

I jaka była Twoja riposta? Bo jak Cię zatkało albo spaliłeś cegłę to Asi zemsta się udała ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoName napisał:

I jaka była Twoja riposta? Bo jak Cię zatkało albo spaliłeś cegłę to Asi zemsta się udała ?

No niestety.... Nawalony byłem. Po nawaleniu ciężko o jakieś riposty ?

Natychmiastowo odebrałem jej zachowanie za niezrozumiałe bo co ją moje życie prywatne obchodzi? 

12 minut temu, TreNdowaty napisał:

 

...a gdyby miała 9/10 to jej słowa odebrałbyś inaczej?

 

...a na domówkach nie rozmawia się, o życiu prywatnym?

Właśnie dobre pytanie... Odebrałbym jako droczenie się. 

2. Rozmawia się, ale kiedy między ludźmi istnieją jakieś zażyłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bernevek napisał:

Jakiś czas temu byłem na domówce laski, która nieudolnie do mnie startowała. Sprawa wyglądała tak: owa laska to znajoma siostry. Siostra napisała do mnie żebym napisał do Aśki bo ona chce, żebym ja jej coś wydrukował.

No rzeczywiście, babskie PUA na Tobie zastosowała, śmiertelny chwyt za jajca normalnie. A może chciała coś wydrukować zwyczajnie?

55 minut temu, bernevek napisał:
58 minut temu, NoName napisał:

I jaka była Twoja riposta? Bo jak Cię zatkało albo spaliłeś cegłę to Asi zemsta się udała ?

No niestety.... Nawalony byłem. Po nawaleniu ciężko o jakieś riposty ?

Słabo strasznie, przy 9/10 jeszcze bardziej byś się zatkał. Mogę się założyć.

 

Topic z czapy, podryw na drukarkę i rycerska reakcja na dopierdolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Imiennik napisał:

No rzeczywiście, babskie PUA na Tobie zastosowała, śmiertelny chwyt za jajca normalnie. A może chciała coś wydrukować zwyczajnie?

Ale czemu ja miałbym to robić a nie jakiś inny koleś, albo siostra która w tym czasie była ze mną w domu? 

Dla mnie to znak, że to była nieudolne zarywanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek

A dla niej może zwyczajnie nie chciało się ruszyć tyłka do punktu ksero.

 

Jakbym odbierał takie "znaki", to uważałabym, że codziennie kilka kobiet mnie podrywa. Do tego ona chciała przysługi, więc prędzej chciała Cię wciągnąć na orbitę niż poderwać, chociaż nawet to jest teoria na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa chłopie, zniżam się do Twojego poziomu żeby w ogóle skomentować. Osobiście dałbym Ci czasowego bana tak na 2 tygodnie żebyś przemyślał co odjebałeś na forum...

Jeszcze ta ranga "Młodszy chorąży" ehh

Edytowane przez Egregor Zeta
błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevekJaka zemsta zwyczajne chamstwo i tyle, nie dorabiaj ideologi trzeba było skwitować jakaś ripostą i tyle. Poza tym po co dyskutujesz to nie ma sensu szczególnie z laskami na imprezach się baw a nie wdawaj się w zjebane dyskusje z dziewczynami możesz podyskutować co najwyżej, która część greya była najlepsza a nie takie tematy. Poprosiła cię o ksero i ciebie podrywa no proszę cię ?

Wczoraj też odjebałem maniane mam kumpla spoko jest dobry chłopaczyna, ale taki frajer trochę płaci za taksówki albo obiady w restauracji a laski go olewają i znalazł dziewczynę  pytam się go jak tam coś było a on że 5 randka i nic podejrzewam że nawet się nie pocałowali i drąże temat bez sensu bo huj mnie to powinno obchodzić i powiedziałem że może coś nie tak jest a on że tak musi być i że się cieszy bo jadą na wycieczkę i może tam coś będzie oczywiście za nią zapłaci i huja będzie tego mu nie powiedziałem ale się trochę obraził chłopak i słusznie nie ma sensu się wpierdalać.

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

@bernevek

A dla niej może zwyczajnie nie chciało się ruszyć tyłka do punktu ksero.

 

Jakbym odbierał takie "znaki", to uważałabym, że codziennie kilka kobiet mnie podrywa. 

Ale to nie tłumaczy czemu akurat ja, a nie jakiś inny koleś. 

Naprawdę często Ci się zdarza, że jakaś nieznajoma laska ot tak pisze do Ciebie na fb z powodu tak głupiej sprawy? 

Czemu akurat do mnie skoro ma ponad 1000 znajomych? A mnie nie ma w ogóle? Czemu mnie, skoro nie miałem z nią żadnego wcześniejszego kontaktu? Jaki miała interes zapodając mi takiego głupiego nega? 

Cytat

Do tego ona chciała przysługi, więc prędzej chciała Cię wciągnąć na orbitę niż poderwać, chociaż nawet to jest teoria na wyrost.

Czemu akurat ja, a nie paru set innych kolesi? 

 

4 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Kurwa chłopie, zniżam się do Twojego poziomu żeby w ogóle skomentować. Osobiście dałbym Ci czasowego bana tak na 2 tygodnie żebyś przemyślał co odjebałeś na forum...

Jeszcze ta ranga "Młodszy chorąży" ehh

Coś myślę, że chyba zazdrościcie chłopaki strasznie ?

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bernevek napisał:

Coś myślę, że chyba zazdrościcie chłopaki strasznie

 Sprawdź SWÓJ podpis i przemyśl to jeszcze razzzz....

albo lepiej go zacytuję: 

Don't try to understand Women. Women understand Women, and they hate each other.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bernevek napisał:

Naprawdę często Ci się zdarza, że jakaś nieznajoma laska ot tak pisze do Ciebie na fb z powodu tak głupiej sprawy? 

 

W dniu 30.07.2020 o 19:33, bernevek napisał:

Jakiś czas temu byłem na domówce laski, która nieudolnie do mnie startowała.

 

W dniu 30.07.2020 o 19:33, bernevek napisał:

Siostra napisała do mnie żebym napisał do Aśki bo ona chce, żebym ja jej coś wydrukował.

 

Skończ waść, wstydu oszczędź.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.