Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość? (ankieta + przewidziane nagrody)


Test MBTI  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twoj wynik?

    • INFP (Pośrednik)
    • INFJ (Rzecznik)
    • INTP (Logik)
    • INTJ (Architekt)
    • ISFP (Poszukiwacz przygód)
    • ISFJ (Obrońca)
    • ISTP (Wirtuoz)
    • ISTJ (Logistyk)
    • ENFP (Działacz)
    • ENFJ (Protagonista)
    • ENTP (Dyskutant)
    • ENTJ (Dowódca)
    • ESFP (Animator)
    • ESFJ (Doradca)
    • ESTP (Przedsiębiorca)
    • ESTJ (Wykonawca)


Rekomendowane odpowiedzi

INFP (Pośrednik) 

Robiłem różne testy wiele razy i zawsze mi to wychodzi. Muszę skontaktować się z twórcami tej strony żeby w znanych ludziach posiadających ten typ osobowości dopisali mnie i Szarpanki bo zdaje się że mówił że też jest INFP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Analconda napisał:

INTP

Jak każdy flep.

Ale pierdolisz :D przyzwyczaiłem się czytając i jest to w Tobie całkiem urocze.

 

Nie bierzesz pod uwagi tego, że INTP jest w stanie łatwo podejść nieemocjonalnie do lasek i ich pierdololo i je łatwo wypunktować.

Wszystko zależy od podejścia. Jak jesteś flepowaty to jesteś po prostu flepowaty. 

Patrz na to pozytywnie: i tak bycie flepowatym na spektrum Introwertycznym jest lepsze niż ekstrawertycznym, przynajmniej się nie narzucasz jak jakiś frajer :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vishkah napisał:

Nie bierzesz pod uwagi tego, że INTP jest w stanie łatwo podejść nieemocjonalnie do lasek i ich pierdololo i je łatwo wypunktować.

No ta ale co z tego? Do tego trzeba także innych czynników.

 

2 minuty temu, Vishkah napisał:

Patrz na to pozytywnie: i tak bycie flepowatym na spektrum Introwertycznym jest lepsze niż ekstrawertycznym

To kwestia indywidualna. Wolałbym być ekstrawertykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTJ

 

Ten temat pokazuje kilka bardzo ciekawych kwestii.

 

Pierwsza rzecz: to forum skupia poniekąd przegrywów i TAK! jest to prawdą!

W normalnym społeczeństwie najczęstsze typy to ESFP, ISFJ, ESTJ, ISTJ - zdecydowanie najczęściej pojawiające się typy, natomiast INTJ, INTP, INFP, ENTJ, ENFP to typy dużo, dużo rzadziej spotykane.

Tymczasem tutaj to te typy właśnie biorą prym.

 

Jaki z tego wniosek? Wniosków jest sporo. Oto kilka z nich:
1. Poniekąd osoby które związkowo przegrały i tu się pojawiły są naturalnymi przegrywami w relacjach międzyludzkich (może poza ENTJ) i to dlatego mogło im się nie udać

2.  ENTJ jako typ rzekomo zwycięzcy, męskiego, itd. jest tu dobrym przykładem. Okazuje się bowiem, że wygląd JEST najważniejszy. ENTJ @zuckerfrei były user stąd często chodził na divy, bo nie był (co sam pisał) szczególnie przystojny i nie mógł mieć łatwo normalnie. Tymczasem ENTJ @RENGERS już rucha normalnie, nałogowo. 

 

Tutaj właśnie widać, że teorie @Messer czy @HodowcaKrokodyli odnośnie potęgi psychiki to paranoja i poniekąd wtłaczanie do mózgów innych bzdur na poziomie choroby psychicznej.

Mamy bowiem przykłady dwóch mocnych, ekstrawertycznych typów ENTJ, z których jeden rucha normalnie ile chce, drugi nie - bo jeden jest przystojniakiem, drugi nie. Mimo, że obaj są silnymi ekstrawertykami, więc wydawałoby się, że sama psychika da obu ruchanie normalne i częste!!! Mamy tu bardzo wyraźny dowód. Polecam zapamiętać ten temat i to co tu pisze, aby paranoje opisywane przez np. @Messer już nikomu nie zrobiły krzywdy gdy ten uwierzy. 

3. O ile z INTJ jeszcze bywa różnie, o tyle INFP czy INTP, jeśli nie wyglądasz jak Depp czy Jim Morrison (obaj to INFP), to klasyczne typy przegrywów życiowych. Oczywiście poprzez przegrywa życiowego mamy tu na myśli kwestie relacji, kobiet.

4. Najważniejsze: NIE SUGEROWAĆ SIĘ opiniami z tego forum jako świętą wyrocznią. Bo teraz już jak na dłoni wiemy, że doradza Wam tu bardzo wąski zbiór ludzi z całego społeczeństwa, w społeczeństwie typy, które tutaj doradzają to rzadkość i należą one do związkowych przegrywów.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze wychodzi Dowódca.
Choć myślę, że może na niektóre pytania odpowiedziałem tak, jak chciałbym logicznie jak powinno być, a nie tak jak jest.
A w praktyce pewnie bliżej mi do Protagonisty albo po prostu coś pomiędzy tymi dwoma.
Choć ludzie z wiekiem się też zmieniają, rozwijają się w różnych kierunkach, więc nie wiadomo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.