Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość? (ankieta + przewidziane nagrody)


Test MBTI  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twoj wynik?

    • INFP (Pośrednik)
    • INFJ (Rzecznik)
    • INTP (Logik)
    • INTJ (Architekt)
    • ISFP (Poszukiwacz przygód)
    • ISFJ (Obrońca)
    • ISTP (Wirtuoz)
    • ISTJ (Logistyk)
    • ENFP (Działacz)
    • ENFJ (Protagonista)
    • ENTP (Dyskutant)
    • ENTJ (Dowódca)
    • ESFP (Animator)
    • ESFJ (Doradca)
    • ESTP (Przedsiębiorca)
    • ESTJ (Wykonawca)


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mastroeni napisał:

Tutaj właśnie widać, że teorie @Messer czy @HodowcaKrokodyli odnośnie potęgi psychiki to paranoja i poniekąd wtłaczanie do mózgów innych bzdur na poziomie choroby psychicznej.

Mamy bowiem przykłady dwóch mocnych, ekstrawertycznych typów ENTJ, z których jeden rucha normalnie ile chce, drugi nie - bo jeden jest przystojniakiem, drugi nie. Mimo, że obaj są silnymi ekstrawertykami, więc wydawałoby się, że sama psychika da obu ruchanie normalne i częste!!! Mamy tu bardzo wyraźny dowód. Polecam zapamiętać ten temat i to co tu pisze, aby paranoje opisywane przez np. @Messer już nikomu nie zrobiły krzywdy gdy ten uwierzy. 


Arch, pajacu. Aż tak boli cię, że napisałem o twoim narcyzmie, fobii społecznej, zaburzeniach lękowych, które wychodzą, bo samemu o nich piszesz, gdy robisz po gaciach, bo nie potrafisz kobiecie zasugerować spotkania (czego oczekujesz od niej...), oraz mitomanii? Daj już sobie spokój i idź w spokoju otwórz sobie okno, to może ten wiaterek cię ochłodzi, wraz z twoimi mądrymi i uzasadnionymi wszystkim lękami. Pamiętasz jak coś ci napisałem o ogarnięciu się, a zasugerowałeś że ty wszystko wiesz i nawet masz wiedzę jak ludzie, którzy badaniu psychiki poświęcili swoje życie? No właśnie, to miej konsekwencje swojej "mądrości".

Gdybym zrobił ten test 7-10 lat temu miałbym kompletnie inny wynik. Masturbacja takimi narzędziami jest przykra, bo są ciekawsze metody, które rzucają ogólniejszy rys na osobowość, nie mówiąc już tym, że na temat tego testu jest spora krytyka, czego pewnie nie wiesz, bo zapewne wyszło jak bardzo elitarną osobowością jesteś, prawda? Wyjątkową, wszechrozumiejącą, jedyną w swoim rodzaju, co? A test nie jest aż tak zły, jednak po prostu jest wątły i chociaż robiłem go już kiedyś, nic wielkiego mi nie ukazał, w przeciwieństwie do innych metod i narzędzi. I nie wiem dlaczego wymyśliłeś sobie, że ja napisałem jakim typem jestem, skoro tego nie zrobiłem.

Poza tym, przyjmij już na tą klatę, że są mężczyźni, którzy nie płacą kobietom za chwile czułości i nie dorabiają do tego filozofii zbudowanej na ochronie swojego wizerunku. Nie widzisz tego, że rzeczywistość zawsze wyjaśnia ludzi i tego jak działają i zawsze pokazuje jakie masz konsekwencje swoich wyborów, przekonań czy stopnia odrealnienia? Siła = wyniki. Słabość = wymówki i przejebane, bardzo uogólniając. Tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTP-A.

Dzisiaj. Zdarzało mi się otrzymywać skrajnie inne wyniki.

19 minutes ago, SzatanKrieger said:

Najrzadsze typy są najczęstsze na forum braciasamcy.pl?

Bo mityczna "większość" samców idzie tam, gdzie im ich samice każą, zamiast siedzieć przed komputerem? Albo ogląda mecz z VIP-em w dłoni.

Albo pije do ściany, czemu byli tacy fajni i dobrzy, a (wstaw imię) ich zdradziła.

 

Statystycznie, połowa ludzi jest głupsza niż druga połowa... więc czemu się mamy do nich odnosić? Raczej właśnie oczekiwałbym, że Forum "przyciąga" jednostki nieprzeciętne. Czego się nie spodziewałem to:

16 hours ago, Analconda said:

INTP

Czyli potencjał masz. Byle opuścić błędne koło logicznej pętli narzuconych kulturowo oczekiwań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Messer napisał:


Arch, pajacu. Aż tak boli cię, że napisałem o twoim narcyzmie, fobii społecznej, zaburzeniach lękowych, które wychodzą, bo samemu o nich piszesz, gdy robisz po gaciach, bo nie potrafisz kobiecie zasugerować spotkania (czego oczekujesz od niej...), oraz mitomanii? Daj już sobie spokój i idź w spokoju otwórz sobie okno, to może ten wiaterek cię ochłodzi, wraz z twoimi mądrymi i uzasadnionymi wszystkim lękami. Pamiętasz jak coś ci napisałem o ogarnięciu się, a zasugerowałeś że ty wszystko wiesz i nawet masz wiedzę jak ludzie, którzy badaniu psychiki poświęcili swoje życie? No właśnie, to miej konsekwencje swojej "mądrości"

Skończ pisać głupoty, nie masz pojęcia zarówno o MBTI (co widać po dyrdymałach jakie wypisujesz) jak i masz problemy z myśleniem logicznym. Szkoda nawet to łajno merytoryczne komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mastroeni napisał:

Skończ pisać głupoty, nie masz pojęcia zarówno o MBTI (co widać po dyrdymałach jakie wypisujesz) jak i masz problemy z myśleniem logicznym. Szkoda nawet to łajno merytoryczne komentować.

Elon Musk Laughing Blank Template - Imgflip

 

To nie mastroeni, to nie arch to mastroarch!

 

Edytowane przez melody
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest lepszy niż jakikolwiek biura matrymonialne :P

https://www.google.com/search?q=mbti+match+chart&oq=mbti+match&aqs=chrome.3.69i57j0l3.6020j0j4&client=ms-android-oppo-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=3Zpbw30fP-_FqM

Niezmiennie ENFP... ;)

 

Hm... Dużo tu INFjotów zadeklarowanych, jest w czym wybierać...? Mój best match... 

Poprawka... Część to kobietki... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melody mam dla Ciebie poradę fanki arch'a, gdyż widzę, że Tobie też zawrócił w głowie swym sprytem i elokwencją. To jest dobry chłopak, wyrozumiały, zawsze jego wcielenia dają drugą szansę. Przynieś mu piwo i daj buziaka. Jak to sam masterarch mawia- 'hehe'

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

To fajnie, że czytałeś. Poczytaj też inne moje wątki jak chcesz być na bieżąco. ;)

E..? Rozstałaś się z nim?

Zawsze myślałem, że ENFP do mnie bardzo pasuje, ale z moich obserwacji, większość ENFP wiąże się właśnie z ESTJ, ewentualnie ESFJ. 

Edytowane przez mastroeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

Tak. 

Masakra.

Wiem, że to dziwne, ale czytałem raz Twoją historię tego związku i wspaniale się to czytało, jak się poznawaliście, itd. W ogóle jeszcze stosunkowo niedawno pisałaś, że robicie swoje gniazdko w UK. Zapamiętałem Cię tu trochę.

Niesamowicie się potem czyta takie rzeczy, że jednak ludzie się rozstali. To tylko pokazuje, jak związki potrafią być złudne, cała ta miłość, cały ten sens, poznawanie się, odkrywanie siebie. Jak to wszystko potrafi być złudne, kiedy okazuje się, że jednak jesteśmy sami w tym życiu. Niezwykłe wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Hippie napisał:

Niezmiennie ENFP... ;)

Jesteś mym naruralnym matchem, ah! Choć tak bez żartów, to nie mam pojęcia jak w praktyce kobieta INTJ-T miałaby przetrwać i żyć w zgodzie z ekstrawertycznym mężczyzną ENFP. W jaki cholera sposób te matche są tworzone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Jesteś mym naruralnym matchem, ah! Choć tak bez żartów, to nie mam pojęcia jak w praktyce kobieta INTJ-T miałaby przetrwać i żyć w zgodzie z ekstrawertycznym mężczyzną ENFP. W jaki cholera sposób te matche są tworzone? 

Z moich obserwacji, jednak tak nie jest. Kiedyś myślałem, że ludzie najbardziej łączą się jako przeciwne literki poza drugą która ma być ta sama. Wtedy INTJ i ENFP by do siebie pasowały. Teraz widzę, że to nie ma tak wielkiego znaczenia, wiele różnych kobiet wiąże się z mężczyzną ESTJ. Uważam, że dla kobiet najlepsze są typy męskie ESTJ, ESTP, ewentualnie ISTJ.

 

ESTJ jest ideałem dla większości kobiet. Prosty, bez filozofowania, konkretny, ekstrawertyczny, głośny, skoncentrowany na celu, pracowity, rodzinny.

Kto natomiast ma największe kłopoty w związkach i relacjach z mężczyzn? INTJ, INFP, INFJ. Bezsprzecznie. Dlatego tak wielu tu nas na tym forum.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.