Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość? (ankieta + przewidziane nagrody)


Test MBTI  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twoj wynik?

    • INFP (Pośrednik)
    • INFJ (Rzecznik)
    • INTP (Logik)
    • INTJ (Architekt)
    • ISFP (Poszukiwacz przygód)
    • ISFJ (Obrońca)
    • ISTP (Wirtuoz)
    • ISTJ (Logistyk)
    • ENFP (Działacz)
    • ENFJ (Protagonista)
    • ENTP (Dyskutant)
    • ENTJ (Dowódca)
    • ESFP (Animator)
    • ESFJ (Doradca)
    • ESTP (Przedsiębiorca)
    • ESTJ (Wykonawca)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hippie napisał:

@mastroeni Było tak do pewnego poziomu. Brakło wspólnego rdzenia jednak. Rozminelismy się totalnie w pewnym momencie. I nie uważam tego związku jako stratę czasu. To była cenna lekcja i będę raczej miło wspominać mimo wszystko. 

Kurwa, jak Wy do tego podchodzicie tak jednak brutalnie. "Nie uważam tego związku..." bla bla - z takim odgórnym założeniem, że:

1. To tylko związek, a nie miłość do końca życia

2. Związek może się nie udać, mogą być kolejne,

 

I tak dalej. Nie ma w tym takiego myślenia o wielkiej miłości do końca życia, a przecież ona jest możliwa, ale to zależy od ludzi. Ludzie muszą chcieć.

Ja szczerze mówiąc do teraz nie do końca mogę znaleźć partnerkę odpowiednią po rozstaniu sprzed 2 lat. Mało kobiet do mnie tak pasuje jak ona pasowała. Rozumiała każdą moją drobną mimikę, wiedziała dokładnie kiedy z naburmuszenia przejdę do śmiechu, jak to we mnie wzbudzić, itd. Po prostu miała emocjonalnie mnie całkowicie obcykanego.

 

Choć i ja ją trochę też.

 

Nevermind. Ciekawe w czym się rozminęliście. No nic, nie chcę być wścibski, po prostu chętnie bym pogadał o tym, ale nie będziemy przecież na forum o tym klepać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NimfaWodna napisał:

Te dwa typy które wymieniłaś to jak ziemia i woda więc żywioły te się wzajemnie uzupełniają

Tak, uzupełniają. Jednak ja mam tak, że wolę podobieństwa od przeciwieństw. Nie wytrzymałabym chyba z ekstrawerykiem, lubię takich jak ja- ludzi spokojnych, zamkniętych w sobie i swojej 'bezpiecznej przestrzeni'. Aczkolwiek jak tak jak ja potrafią cieszyć się codziennością, są uśmiechnięci, to tym lepiej. Jak przestałam być gburem, to i gbury mnie zbyt nie pociągają. Przeciwieństwa mam takie- mimo INTJ bywam idealistką, lecz nie przepadam za tym u mężczyzn- jak typowa baba lubię męską siłę i logikę, bez zbytniej emocjonalności.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Nie mogę znaleźć Twojej wypowiedzi w której pisałaś coś o tym rozstaniu, czemu, itd. Pisałaś o tym w ogóle na forum? Gdzie to znajdę? Ewentualnie coś napisz y więcej.

Stawiam, że powód był taki, że on chciał dzieci, a Ty nie. Ciekawe czy mam rację.

Edytowane przez mastroeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFP (Pośrednik/Idealista). :D

@Hippie Wrzuciła kiedyś obrazkowe przedstawienie poszczególnych typów i grafika INFP Beta z dziewczyną z wiankiem na głowie z podpisem "życie jest pięęękne" :D idealnie do mnie pasowała. ? Mój się czasem śmieje ze mnie jak się czymś nagle zachwycam i cieszę jak dziecko, ale mówi że to słodkie. xD :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastroeni

Też to zauważyłem, że im bardziej prosty facet tym większe rwanie mnie, a im bardziej facet w głowie siedzi jak właśnie te typy, które napisałeś to tym większe problemy na polu relacji, kobieta przeciętna nie chce "filozofa" o ile w ogóle jakakolwiek chce, preferują a raczej latają za "działaczami", którzy idą do przodu jakby za dużo nie roztrząsając i nie myśląc o duperelach, kobieta nie chce "pisarza" chyba, że ten osiąga sukcesy to wtedy tak.

43 minuty temu, mastroeni napisał:

INTJ, INFP, INFJ.

Doskonale to widać jak się czyta na angielskich forach o czym wspomniałeś opisy i problemy tych typów, natomiast te typy jeśli są zdrowe to też mają tendencje do "wyrywania" ale muszą ZNACZNIE więcej nad sobą pracować tylko, żyjemy w świecie który jest jakby właśnie ESTJ (a raczej ten typ ludzi jest gloryfikowany)- czyli totalnie przeciwieństwo przykładowo mojego INFP. A więc jest gloryfikowane "moje/nasze" przeciwieństwo/a stąd, pozostaje mi się uśmiechnąć pod nosem bo płakać nie wypada :D 

 

Co ciekawe np mój typ nie pociąga zdecydowanej większości kobiet ale np kobieta INFP jest bardzo pożądana z tego co się orientuję ? 

Co nie - @Florence ? :P 

 

Szkoda, bo @kali chciał tylko by wpisywać swoje typy ale na tym forum to tak nie działa, offtopy muszą być ? 

 

Uważam również, że podobne typy w rdzeniu się przyciągają @mastroeni totalne przeciwieństwa są ekscytujące na początku. 

 

Najlepiej @deomi się wpisała jako INFP w te głosowanie - chyba by mi się przypodobać! 

Jak to nie jest miłość to ja nie wiem co nią może być.

 

P.S @deomi Ty nie miałaś czasem innego typu? xd ?

Chociaż kto wie, może jesteś INFP również :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Florence napisał:

INFP (Pośrednik/Idealista). :D

@Hippie Wrzuciła kiedyś obrazkowe przedstawienie poszczególnych typów i grafika INFP Beta z dziewczyną we wianku i podpisem "życie jest pięęękne" :D idealnie do mnie pasowała. ? Mój się czasem śmieje ze mnie jak się czymś nagle zachwycam jak dziecko, ale mówi że to słodkie. xD :D

Hehe, moja była to INFP, uwielbiam kobiety o tym typie. Zawsze złapię z nimi wspólne poczucie humoru i wspólny flow. Taką INFP to od razu bym do siebie przyciągnął, dał klapsa i uspokoił aby w końcu siedziała cicho i podała piwko hehe. INFP świetny typ na dziewczynę, póki jej nie odwali. Moja mi ciągle latała po piwo i wychwalała, że jestem najlepszy i najgenialniejszy. Poza tym INFP też potrafi sama z siebie się śmiać, z tego swojego dziecięcego zagubienia i roztrzepania, uwielbiam naprostowywać laskę INFP aby chodziła jak w zegarku.

 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@mastroeni

Też to zauważyłem, że im bardziej prosty facet tym większe rwanie mnie, a im bardziej facet w głowie siedzi jak właśnie te typy, które napisałeś to tym większe problemy na polu relacji, kobieta przeciętna nie chce "filozofa" o ile w ogóle jakakolwiek chce, preferują a raczej latają za "działaczami", którzy idą do przodu jakby za dużo nie roztrząsając i nie myśląc o duperelach, kobieta nie chce "pisarza" chyba, że ten osiąga sukcesy to wtedy tak.

Dokładnie. ESTJ to zawsze był i będzie ideał większości kobiet. Nie zawsze jest przystojny, ale nawet jak nie jest, to i tak se daje radę i ma kobiety. ESTJ to taki archetypowy typ męski, bardzo archetypowy. Bez pierdolenia, bez szukania problemów, do celu, bez filozofowania, ale z drugiej strony jest inteligentny. On jest po prostu prosty w sensie wrażliwości, ale w sensie inteligencji, to nie jest głupi typ.

 

INFP, INTP, INTJ, INFJ - najbardziej męski i z jajami z nich to INTJ (ja), ale powiedziałbym, że mężczyźni INFP, INTP czy INFJ to taki "spadek" ewolucyjny po rozmnożeniu się samców beta. Faceci totalnie beta w takim prostym rozumieniu. Z INTJ bywa różnie. INTJ w relacjach jest słaby, ale w finansach i zarządzaniu swoim życiem zwykle jest bardzo dobry. Elon Musk, Zuckerberg... to wszystko INTJ.

Ja mam kilka mieszkań pod wynajem, pracuję w IT i czeszę bardzo dobre pieniądze w tej chwili. Jeśli chodzi o kasę i radzenie sobie w życiu jestem kurewsko dobry. W każdej mojej pracy jako software developer szybko stawałem się kimś, kogo inni się pytali jak zrobić, słuchali i do kogo generalnie jak się coś wypierdoliło, biegło się aby ogarnął.

 

Przez rekrutacje zawsze szedłem jak burza.

 

Z kobietami jednak zawsze była padaka. Tzn. parę związków miałem z czego jeden 6-letni, więc bywają dużo gorsi, ale jednak muszę uczciwie przyznać, że związki to nie jest mój konik.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hatmehit napisał:

 

Tak, wiemy wiemy. Nie musisz się Kolego powtarzać;) Znajdź sobie już tę Azjatkę, klepnij w tyłek i wypij piwko 'hehe'. Możesz nam się nawet pochwalić sukcesem. 

Wtf? Kim Ty jesteś dobra kobieto? I jacy "my"?

Mówiąc to, nie bardzo nawet rozumiem na czym miałoby polegać to "pochwalenie się sukcesem" Wam. A kimże jesteście Wy dla mnie... ja dyskutuję tutaj z opiniami, a nie konkretnymi użytkownikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mastroeni napisał:

uwielbiam naprostowywać laskę INFP aby chodziła jak w zegarku.

Zadales sobie pytanie czy czasem to nie było przyczyną odejścia? Przeciez to chore... Nikt nie chce być zamykany w klatce, nawet złotej. Może jak byś traktował druga osobę jak człowieka, a nie narzędzie do swoich celów/zabawy, to miałbyś większe szanse, że ktoś się od Ciebie nie wymiksuje. Przypominasz typa, który mów, że kocha nad życie, ale przy okazji terroryzuje swoją kobietę. Słaby, niepewny siebie zazdrosnik.... 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mastroeni napisał:

Ja mam kilka mieszkań pod wynajem, pracuję w IT i czeszę bardzo dobre pieniądze w tej chwili. Jeśli chodzi o kasę i radzenie sobie w życiu jestem kurewsko dobry. W każdej mojej pracy jako software developer szybko stawałem się kimś, kogo inni się pytali jak zrobić, słuchali i do kogo generalnie jak się coś wypierdoliło, biegło się aby ogarnął.

To jest celowy zabieg, czy robisz to niechcący?

Próbujesz dać fory tym nieco bystrzejszym, czy po prostu kieruje Tobą strach przed tym, że tym razem Twoje alter ego nie zostanie w porę zdemaskowane, co uniemożliwi Ci zatoczenie koła i rozpoczęcie całego procesu od nowa?

 

Pytam, bo to w sumie ciekawe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Szkoda, bo @kali chciał tylko by wpisywać swoje typy ale na tym forum to tak nie działa, offtopy muszą być ? 

W sumie to sprawa drugorzędna, ankieta i tak wszystko czytelnie prezentuje. Im więcej jest komentarzy, tym dłużej temat będzie na głównej, więc więcej ludzi odpowie.

 

Co do tego, co napisałeś wcześniej, to ja bym się tak łatwo nie zgodził. Być może te typy ESTJ i ISTJ szybciej znajdują kobiety, ale to może być efekt tego, że mają inne priorytety. To są ludzie myślący życiowo: zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić dziecko. Dla typów INXX sprawa nie jest taka oczywista. Oni nie chcą się tak poświęcać dla kobiety, bo mają inne zainteresowania, głębsze tematy do przepracowania. Może chcieliby mieć dziewczynę, bo mają pociąg seksualny jak każdy człowiek, ale rozum podpowiada coś innego - zajmij się nauką, zrozumieniem siebie i świata, swoją duchowością. Kobieta? Ok, ale czy na pewno warto za taką cenę?

 

Zauważ, że np. @Hippie miała chłopaka ESTJ, bo faktycznie jego priorytetem mogła być rodzina, co postawiło go u kobiet przed filozofami, ale tak jak pisała - na dłuższą metę nie dogadywali się, nie było wspólnych tematów. Ostatnio piszę sobie z dziewczyną ENFP, która ma chłopaka ISTJ i mówi mi dokładnie to samo - nie ma tematów do rozmowy i po jakimś czasie stał się zbyt przewidywalny. Także te literki ciągle działają, żeby był długi i udany związek lepiej, żeby druga (S/N) była taka sama u każdego z partnerów.

 

Należy oddzielić szybkość zawierania związków od faktycznej płynącej z nich satysfakcji w długim okresie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, mastroeni said:

@Hippie

Nie mogę znaleźć Twojej wypowiedzi w której pisałaś coś o tym rozstaniu, czemu, itd. Pisałaś o tym w ogóle na forum? Gdzie to znajdę? Ewentualnie coś napisz y więcej.

Stawiam, że powód był taki, że on chciał dzieci, a Ty nie. Ciekawe czy mam rację.

Całkowicie się myślisz ;). I ja i on nie chcemy dzieci. Powodów było parę. Opisywałam część w randomowych wątkach. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kali

 

Bardzo trafny komentarz - wybacz nie mam lajków ? 

 

To prawda dlatego ja np muszę się uczyć od nich prostoty a oni zapewne jakieś formy "komplikacji" od typów jak Twój np INFJ. Każdy jakąś tam rolę ma do spełnienia, @Hippie np teraz nastawia się własnie bardziej na "nasze" typy. Także może faktycznie np te "proste" typy wygrywają na starcie ale długofalowo tracą a u nas odwrotnie. Ja sam po sobie widzę, że z każdym rokiem u mnie lepiej, szczególnie pod kopułą, można by powiedzieć, że 30 lat się rozgrzewałem. 

Zresztą mój typ to typowy kwiatek, który późno dojrzewa, Twój chyba też :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kali napisał:

Zauważ, że np. @Hippie miała chłopaka ESTJ, bo faktycznie jego priorytetem mogła być rodzina, co postawiło go u kobiet przed filozofami, ale tak jak pisała - na dłuższą metę nie dogadywali się, nie było wspólnych tematów. Ostatnio piszę sobie z dziewczyną ENFP, która ma chłopaka ISTJ i mówi mi dokładnie to samo - nie ma tematów do rozmowy i po jakimś czasie stał się zbyt przewidywalny. Także te literki ciągle działają, żeby był długi i udany związek lepiej, żeby druga (S/N) była taka sama u każdego z partnerów.

Nie, nie, nie. To tak nie działa. Baba Ci będzie mówić, że nie ma tematów do rozmowy, bla bla. Wiesz więc kiedy MOŻE przyjdzie czas tego INFJ-a? Jak ta ENFP będzie już starą zdezelowaną przebolcowaną kobitą, to MOŻE el filozofo INFJ ją dostanie. I to i tak niekoniecznie na dłużej.

 

Z moich obserwacji faceci ESTJ czy ISTJ miewają przeróżne kobiety. Czytałem raz anglojęzyczne fora - dziewczyna INFP miała męża ESTJ - chyba z 15 lat byli razem. Z moich obserwacji ESTJ ma po prostu mnóstwo różnych kobiet, ENFP, INFP, wszystkie te baby prędzej czy później i tak pchają się w łapska ESTJ i ISTJ.

 

El filozofo INFJ czy INTJ (choć im jednak troszkę lepiej idzie) dostanie taką ENFP czy ENTP (czyli niby pasującą na zasadzie rozmów, itd) może jak ta będzie zdezelowaną 30-parolatką przebolcowaną i "zrozumie" że już czas na beciaka.

 

Kobiety są do tego stopnia pragmatyczne, że nie szukają na swojego męża i mężczyznę tak bardzo "filozofa" z którym będą miały o czym gadać. Ta ENFP od gadania ma Ciebie, a od zapłodnienia i ruchania dalej ma tego ISTJ i BĘDZIE MIAŁA. Nawet jak się rozstanie... to będzie już stara i wtedy łaskawie INFJ może ją będzie na jakiś czas miał.

 

Innym przykładem ENFP z ESTJ jest @Rnext i @Helena K. - poznali się na tym forum, czytałem wątek. Czyli mamy już 3 przykłady:

Twoja koleżanka ENFP i ISTJ

 @Helena K.  i @Rnext- ENFP i ESTJ 

oraz

@Hippie i jej były: ENFP i ESTJ.

 

Jak się przyjrzysz zobaczysz, że to prawdziwa plaga. Baby mogą Ci pierdolić, że ona się musi porozumieć, bla bla. Od gadania ma Ciebie, czyli beciaka. A to ISTJ zapina i zapładnia.

 

Polecam poczytać anglojęzyczne fora jak np Quora o MBTI i związkach. Wypowiadają się tam ludzie po wieloletnich związkach, ludzie co mają np. 15-letnie małżeństwa. Jak tak czytałem zauważyłem tą sama tendencję  - ESTJ i ISTJ wymieniają się tymi babami, wszystkie INFP, ENFP i inne niby "kwieciste dziewczyny" z którymi powinien złapać język wrażliwy INTJ czy INFJ tak naprawdę wpadają i tak w łapy "prostszych umysłowo" ESTJ i ISTJ.

Wiem co mówię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Co ciekawe np mój typ nie pociąga zdecydowanej większości kobiet ale np kobieta INFP jest bardzo pożądana z tego co się orientuję ? 

Co nie - @Florence ? :P 

Nie narzekam... :P

Ale to nieistotne, zajęta jestem. ;)

Godzinę temu, mastroeni napisał:

moja była to INFP, uwielbiam kobiety o tym typie. Zawsze złapię z nimi wspólne poczucie humoru i wspólny flow

Wierzę, bo jestem z facetem, ktory jak ty jest INTJ i jest między nami bardzo duże porozumienie, od początku to czułam, choć wiadomo, że musieliśmy się trochę dotrzeć. :D

Godzinę temu, mastroeni napisał:

Taką INFP to od razu bym do siebie przyciągnął, dał klapsa i uspokoił aby w końcu siedziała cicho i podała piwko hehe.

Lubię klapsy, ale tylko od mojego. :D

Nie wiem czy ktoś zdołałby sprawić żebym siedziała cicho. ;)

Co do piwa, xD mój jest abstynentem, ale starszemu bratu przynosiłam na wakacjach piwko :lol:i z przyjemnością robiłam kolację za żonę która burczała na samą prośbę, :D nie mam problemu z takimi rzeczami, choć to może bardziej kwestia wychowania i wzorców rodzinnych, gdzie była pewna hierarchia (ojciec nie dotykał się do "kobiecych" obowiązków). ;)

Godzinę temu, mastroeni napisał:

Poza tym INFP też potrafi sama z siebie się śmiać

 

Prawda, ?lubię i potrafie, ale jeśli z kimś żartuje to z drugiej strony to muszą być delikatne żarty, mogą być takie lekkie uszczypliwości, ale bez jakiś kąśliwych złośliwości, ukrytego jadu, bo wtedy tracę już szybko dystans - po prostu nie trawie chamstwa i jestem na nie wrażliwa. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence

 

Wiem, sam się zastanawiam jak mimo to po 6 latach moja była mogła odejść. Tzn. no fakt, trochę też nabroiłem, ale i ona. Jednak zawsze czułem kurewskie pasowanie do niej. A jednak z czasem się to zmieniło. Myślę, że i Ty możesz w końcu się z nim rozstać i wpaść w szpony "zwykłego" ESTJ. Tzn. czy zmieniło? Sam nie wiem. Tak czy siak nawet ona po latach mogła zdradzić. Nawet niby dobra i lojalna INFP.

 

Nevermind, w każdym razie z INFP to ja się wspaniale dogaduję zawsze. Ja zawsze wiedziałem jak zrobić, aby moja INFP była cicho. Dawałem jej listę obowiązków na cały dzień - co ugotować, co kupić, co jest ważne, co trzeba zrobić. Od razu patrzyła na mnie z przejęciem, że tak, tak, misiu, racja, to ważne, trzeba zrobić. No i robiła, a ja kładłem się na kanapie przed telewizorem z piwkiem, hehe. 

To było wspaniałe.

Wiele naszych chwil było takich, że ja leżałem albo spałem, albo rozmyślałem o czymś, a ona ciągle się krzątała i ciągle bała się spytać żeby mi nie przeszkadzać, to tak tylko "misiu..." hehe. Albo jak chciała dzieci, to trochę narzekała, że sobie nie wyobraża mnie z dziećmi trochę, ja lubię spokój i ciszę, takie dzieci doprowadzałyby mnie do furii. No i trochę racji miała.

 

Nie postrzegam szczęścia życiowego w byciu z taką INFP, natomiast faktycznie, mocno do mnie ten typ pasował. Tylko, że INFP pasuje do wielu facetów, tzn. ESTJ, ISTJ, itd - oni też często mają INFP. INFP to kobieta która umie się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.