Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość? (ankieta + przewidziane nagrody)


Test MBTI  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twoj wynik?

    • INFP (Pośrednik)
    • INFJ (Rzecznik)
    • INTP (Logik)
    • INTJ (Architekt)
    • ISFP (Poszukiwacz przygód)
    • ISFJ (Obrońca)
    • ISTP (Wirtuoz)
    • ISTJ (Logistyk)
    • ENFP (Działacz)
    • ENFJ (Protagonista)
    • ENTP (Dyskutant)
    • ENTJ (Dowódca)
    • ESFP (Animator)
    • ESFJ (Doradca)
    • ESTP (Przedsiębiorca)
    • ESTJ (Wykonawca)


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Devilsgirl napisał:

Co nie pasuje w opisie - to niezyciowosc. Ja bladze sobie co prawda glowa w chmurach w kwestiach przemyslen i innych takich wznioslosci, ale jestem bardzo zaradna i potrafie dbac o wlasne sprawy i interesy.

 

Obczaj jeszcze INFJ i różnice bo to najbardziej mylące się pary w całym wszechświecie.

 

Infp raczej nie potrafi dbać o swoje interesy i sprawy tak btw, chyba bardziej mi to pachnie infjem ale porównaj sobie :) 

8 minut temu, Devilsgirl napisał:

la mnie 2 miesiace znajomosci to obcy czlowiek. 

8 minut temu, Devilsgirl napisał:

Bardzo czesto slysze komentarze na temat tego, ze ja "nie mowie, a sie wypowiadam"

Trochę brzmisz jak INFJ ale widać też "INFP" w Tobie, także obczaj.

 

Raczej macie problem z ośrodkiem wyrazu przez to pewno pinć postów na krzyż.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devilsgirl Uważaj na ENTP to są diabły, a nie chłopy.

 

Prowokują, testują, bajerują, obiecują jedno robią drugie. Walnie taki jakiś prostacki test tylko po to, żeby sprawdzić Twoją reakcję, szkoda czasu.

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hippie napisał:

@Mroczek

 

No chyba, że widzisz w tym jakiś interes... ;>  

Jeśli nie wiesz jak się zachować to zachowaj się przyzwoicie.

 

To słowa jednego z najwybitniejszych ENTP chociaż w sumie sam nie wiem, czy on był ENTP czy xNTJ?

 

Raczej xNTJ bo nawet jak umarł to ludzie zastanawiali się po co to zrobił.

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, SzatanKrieger said:

Obczaj jeszcze INFJ i różnice bo to najbardziej mylące się pary w całym wszechświecie.

 

Infp raczej nie potrafi dbać o swoje interesy i sprawy tak btw, chyba bardziej mi to pachnie infjem ale porównaj sobie :) 

Trochę brzmisz jak INFJ ale widać też "INFP" w Tobie, także obczaj.

 

Raczej macie problem z ośrodkiem wyrazu przez to pewno pinć postów na krzyż.

Robiłam ten test kilka razy przez ostatnie lata, bo mialam takie przypuszczenia. Ale zawsze wychodzi mi "P" i to nie takie na granicy.

 

Wyczytałam też kiedyś, że różnica między INFP a INFJ, to to że INFJ jest bardzo łatwo "trzasnąć drzwiami", w relacjach, to znaczy żę one radykalnie odcinają się od osób w swoim życiu, które gdzieś solidnie przekroczyły ich granicę albo wykorzystały. To nie jest główna zasada w moim życiu (mój pierwszy wątek tutaj jest np zaprzeczeniem :D), ale generalnie mam taką tendencję, że jeśli ktoś wejdzie mi na granicę, to potrafię bardzo konsekwentnie odciąć emocjonalnie osobę po jednorazowej akcji. Nie jestem mściwa, potrafię wybaczać, ale zapłatą jest zawsze moje emocjonalne odcięcie osoby od dostępu do mojego wnętrza i możliwości zranienia mnie.

 

31 minutes ago, Hippie said:

Jak myślę o ENTP to zawsze przed oczami mam:

Clarksona (tak, tego orangutana :P ) , Cezarego Pazurę i Jima Carreya

 

"Oh no, you've just lost!." ?

Haha, trochę tak - Clarkson pasowałby do wspomnianego Pana, Carrey może mniej - mi wydaje się takim ciepłym śmieszkiem ? Mi mój były bardzo przypominał jeszcze zachowaniem, bezpośredniością i manieryzmami Russela Branda. Gdzieś sprawdziłam, że on też jest typowany na ENTP.

44 minutes ago, Mroczek said:

Prowokują, testują, bajerują, obiecują jedno robią drugie. Walnie taki jakiś prostacki test tylko po to, żeby sprawdzić Twoją reakcję, szkoda czasu.

Wszystko się zgadza, ale ja mam właściwości rozmiękczające :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Devilsgirl napisał:

Wszystko się zgadza, ale ja mam właściwości rozmiękczające :P 

Wiem Karolinko, ale nie musiałaś zakładać konta jak się zorientowałaś, że się tutaj zarejestrowałem. ;)

 

Może zamiast zakładać konto na forum na, którym ja założyłem i zamiast porównywać mnie do orangutana z pewnością ze względu na mój ponadprzeciętny wzrost i niekwestionowaną muskulaturę to pójdziesz po rozum do głowy i mnie wreszcie przeprosisz :)

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Mroczek said:

Może zamiast zakładać konto na forum na, którym ja założyłem i zamiast porównywać mnie do orangutana

Nie do końca rozumiem co tu się odjaniepawla, ale sprostuję tylko, że określenia "orangutan" użyłam Ja i to tylko względem Clarksona - bo tak też był on nazwany przez swoich kolegów z zespołu tak btw. Więc proszę sobie tutaj nie dopowiadać. 

A w jakim celu koleżanka @Devilsgirl się tu zarejestrowała, to póki co tylko ona sama wie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Mroczek said:

ponadprzeciętny wzrost i niekwestionowaną muskulaturę

Zapomniałeś o równie rosłym ego ? 

 

Teraz to już Karolina na pewno nie przeprosi, tylko uzna że z Orangutana masz też przeskakiwanie na inną gałąź i czynisz to konwersując z dwoma uroczymi forumowiczkami ;) 

 

4 minutes ago, Hippie said:

Nie do końca rozumiem co tu się odjaniepawla, ale sprostuję tylko, że określenia "orangutan" użyłam Ja i to tylko względem Clarksona - bo tak też był on nazwany przez swoich kolegów z zespołu tak btw. Więc proszę sobie tutaj nie dopowiadać

To ja Ci Hippie wyjaśnię. Klasycznie, daje Nam do zrozumienia, że nie jesteśmy jedyne myląc nasze imiona ? Chyba będziemy musiały oddać go Karolinie, bo tutaj chłopak ewidentnie pali sobie mosty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Devilsgirl napisał:

Teraz to już Karolina na pewno nie przeprosi, tylko uzna że z Orangutana masz też przeskakiwanie na inną gałąź i czynisz to konwersując z dwoma uroczymi forumowiczkami ;)

Znając życie to pewnie by tak błędnie pomyślała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie i tak ENTPy nie interesują. Sorry :P. Przy dłuższej znajomości działamy sobie wzajemnie na nerwy. :P Choć cenię sobie ich towarzystwo czasem, jednak na dłuższą metę... zabiłabym. :P 

Znam ich całą masę. w tym dwóch mam w pracy. Dużo od nich komplementów dostaję i bajerują ostro, fakt. Ale mojego serduszka nie dostaną. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Hippie said:

Dużo od nich komplementów dostaję i bajerują ostro, fakt. Ale mojego serduszka nie dostaną. ;) 

To uważaj, żeby się nie zakochali. Typy bajerantów bardzo łatwo wpadają w swoje własne sidła, gdy się na nich nie reaguje ;)

Edytowane przez Devilsgirl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, avceutyhh14 said:

Zawsze mi wychodził rzecznik, dziś architekt, więc to chyba zależy od samopoczucia :D

Brzmi ciekawie :P Zastanów się co u Ciebie przeważa: T (Myślenie/logika) czy F (uczucia/etyka) Porównaj sobie też opisy tych dwóch typów:

 

https://natemat.pl/260009,test-na-osobowosc-infj-to-najrzadszy-typ-osobowosci-wedlug-testu-mbti

vs

https://www.personalityjungle.com/index.php/2020/04/19/intj-kim-jest/

 

T

podejmują obiektywne decyzje
zdają się być chłodni i powściągliwi
można przekonać ich logicznymi argumentami
szczerzy i bezpośredni
cenią szczerość/uczciwość
rzadko biorą coś do siebie
dobrzy w zauważaniu problemów/niedoskonałości
zmotywowani przez osiągnięcia

F

podejmują decyzje w oparciu o uczucia
zdają się być ciepli i przyjaźni
można przekonać ich uczuciami
są dyplomatyczni i taktowni
cenią harmonię i współczucie
często biorą rzeczy do siebie
często komplementują innych
zmotywowani przez docenianie
unikają kłótni/konfliktów

 

@SzatanKrieger Kolejny na horyzoncie! :rolleyes:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Co za ironia losu ! Akurat czytałem twój post, ale w innym temacie i wyskoczyło mi powiadomienie ? 

W  wszystko by się zgadzało oprócz "rzadko biorą coś do siebie" i troche "bezpośredni", ale to jest zależne od tego czy w danym dniu mam w sobie lęki i niepokój. Jak jest np. dzisiaj, a czuje się w miare dobrze to wszystko by się zgadzało. W F to tak pół na pół, różnie to bywa. Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Feniks77 napisał:

@SzatanKrieger trafił w sedno ??

 

Dobry obrazek co nie?

Chciałem jeszcze dać ten:

"10 powodów dlaczego infj preferuje ciemną stronę" :D 

 

Ale nie będę wam więcej robił złego piaru ^^

images?q=tbn:ANd9GcQ4g1Bckz4sUZ7p2ZQKcmj

du1isdql6tpew1yxe9si.jpg

 

 

Ale, żeby nie było że tylko INFJ to same zuo. 

 

Właśnie do mnie doszła ciekawa rzecz:

- @deomi INFP ponoć i chce zniszczyć układ słoneczny.

@Devilsgirl diabeł w nicku i kobieta, święte połączenie to, to nie jest. Gdzie  @SzatanKrieger nie może, tam babę pośle.

Dochodzi jeszcze (panie świeć nad jej kontem) @bruxa też ponoć była infp. Choć ona sama chyba nie wiedziała bo myliła się w zeznaniach. 

 

Także @Hippie moje kondolencje lepiej nie złość tych infjów, bo mają jakieś dziwne ciągoty do ognia :D 

 

main-qimg-a5380cd92f92486bc21f428333e590

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.