Skocz do zawartości

Małżeństwa aranżowane


Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, thyr said:

Niezbyt dobra rada . Sprawdź może jesteś bezplodny lub masz leniwe plemniki. Masz jakies potomstwo? 

Mam jakieś potomstwo.

 

Czy ty myślisz, że ja strzelałem do środka?

Fakt, bywało, ale zaraz po lub przed okresem.

Parę razy miałem stracha, owszem.

Głównie wtedy gdy uwierzyłem kobiecie, że "dziś można bez".

Później już nie słuchałem takich gadek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JoeBlue napisał:

Mam jakieś potomstwo.

 

Czy ty myślisz, że ja strzelałem do środka?

Fakt, bywało, ale zaraz po lub przed okresem.

Parę razy miałem stracha, owszem.

Głównie wtedy gdy uwierzyłem kobiecie, że "dziś można bez".

Później już nie słuchałem takich gadek.

 

Nie wiem czy wiesz ale podczas bzykania zanim wystrzelisz to też trochę powpuszczasz potencjalnych joeBlusiow ( tzw. kropelkowanie). Szansa na ciążę mniejsza ale prawdopodobieństwo istnieje. 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak, wiem o tym. Tak się mówi.

Ile w tym prawdy to jeszcze nie do końca wiadomo.

To może być jeszcze jedna metoda łapania faceta na dziecko.

 

Poszukaj i poczytaj jak długo pary potrafią starać się o dziecko i nic im z tego nie wychodzi.

Zachodzenie w ciążę to wcale nie taka prosta sprawa jak się wydaje, choć 16-18-latki zachodzą nawet od pocałunku, ale nie rozwijajmy tematu na boki, bo się zrobi tłusty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 19:11, Ragnar1777 napisał:

Aranżowanie małżeństw może dzisiaj być już dziwne, ale toż kurna akceptacja partnera przez rodzinę to powinien być obowiązkowy punkt w relacji.

No to u nas nikt nie akceptował nas. Wiesz takie coś może się sprawdzić jak masz rodziców, którzy się są zafiksowani na punkcie swoich dzieci. Moj mąż ma matkę która uważa ze każda kobieta jej zabiera syna. A syn ma być z nią do śmierci. Każdy! A ma ich dwóch. 
Mój ojciec tez zafiksowany na moim punkcie przecież żaden mężczyzna nie jest dość dobry dla jego córki ??‍♀️
 

 

W dniu 1.08.2020 o 19:11, Ragnar1777 napisał:

Że kobieta prędzej czy później się zakochiwała bo rodzice chcieli dla niej jak najlepiej, więc dobierali jej jak najlepszego partnera.

Albo w naszym wypadku nie dobraliby żadnego... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 22:37, Lalkaa napisał:

No to u nas nikt nie akceptował nas. Wiesz takie coś może się sprawdzić jak masz rodziców, którzy się są zafiksowani na punkcie swoich dzieci. Moj mąż ma matkę która uważa ze każda kobieta jej zabiera syna. A syn ma być z nią do śmierci. Każdy! A ma ich dwóch. 
Mój ojciec tez zafiksowany na moim punkcie przecież żaden mężczyzna nie jest dość dobry dla jego córki ??‍♀️
 

 

Albo w naszym wypadku nie dobraliby żadnego... 

 

Ponieważ są inne czasy.
KIedyś nie było żadnych samotnych matek.
Tak samo kiedyś matka cieszyła się, że syn w końcu odchodzi z domostwa by stworzyć swoje.
To dziś mamy kulturę maminsynków i jak widać pieprznięte mamuśki, które psują tych młodych mężczyzn.

Tu potrzebna by była świadoma zmiana społeczeństwa.
Po pierwsze trzeba by wprowadzić "modę" na rozwijanie męskości.
Dzisiaj mamy modę na rozwijanie słabości, na lenistwo, socjalizm i oczywiście robienie z siebie ofiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.