Skocz do zawartości

W tym świecie rządzą właściciele nieruchomości, a nie biznesmeni


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2020 o 19:50, mastroeni napisał:

Temat daję pod rozwagę i przemyślenie każdemu kto śmieje się, że nieruchomości się nie opłacają, że za drogie, że ceny spadną, że to, że tamto.

 

Żaden dyrektor, żaden biznesmen nie jest tak silny jak ten, kto posiada nieruchomości. To ten ostatni sprawuje władzę i rozdaje karty.

Mi kiedyś na jednotorowym szlaku popsuł się generator SHP, ot, zwykła rzecz, zrywa się plombę, wyłącza i jedzie dalej.

Ty wiesz jaki ja wtedy byłem WAŻNY!!!??? Blokowałem szlak dla jednego IC (jakieś 200-300 pasażerów), dla podwójnego kibelka Pol-Regio (dobre 4 stówki typa) i w dalszej kolejności dla 3 towarowych CARGulców, każdy z co najmiej 2500 ton na haku. Kurwa, jak ja teraz pomyślę, w moich rękach było powodzenie życiowych planów i kariery 700 ludzi!!! ?

Mogłem zmyślić, że padła mi sprężarka i nie mogę popełnić, że zwariował VCU, nic nie mogę zrobić i nie mam jazdy, mogłem odpalić sobie fajkę, powiedzieć, że wzywam i czekam na serwis, a Pan ISDR niech robi co uważa. Nikt by tego nie sprawdził, a ja bym powoli delektował się Marlboraskiem, słuchał szumu lasu, zjadł spóźnione drugie śniadanie, pograł w jakieś fajne gierki na tablecie, może posprawdzał jakieś fajne, ciekawe rzeczy na hobbystycznych sklepach internetowych oraz u naszych chińskich przyjaciół z AliExpress. A ja wyłączyłem generator i pojechałem dalej. Widzicie, jaki byłem dobry, znajcie Pana!! ?????

Prawdziwą władzę nie daje wcale wpis w hipotece, prawdziwa władza to Licencja i Świadectwo maszynisty!!! XD

 

P.S. Większość z forumowiczów (choć nie wszystkich) uważam za całkiem lotnych. Naprawdę sądzisz, że nikt nie zastanowi się, dlaczego ten rzeczony biznesmen nie zadzwoni do innego typa na Morizonie, czy innym OtoDomu etc?

Edytowane przez No Gods No Masters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.