Skocz do zawartości

Wymarzony prezent.


Rekomendowane odpowiedzi

Fejk fejkiem, ale komentarze na sadisticu to istny rak:

"Nie ma w niej nic trudnego.
Zwykły test na człowieczeństwo. Możesz się rostac z baba ale dziecko jest niewinne i jeśli niebiologoczneho ojca traktuje jak ojca to powinien on traktować dziecko jak swoje. Jeśli je odrzuci to jest po prostu śmieciem.
Prawdziwym rodzicem jest ten co wychował a nie ten co począł."

 

"Dobrze gadasz, inaczej taki np inseminator w klinice bezplodnosci alimenty musiałby płacić" - logika over 9999 xDDDD

 

ŻADNA kobieta nie chce obcych dzieci, chyba że z adopcji gdy nie może mieć swoich, ale są przypadki gdy po zaadoptowaniu kobieta cudownie zachodzi w ciążę i już nie wie co czuje do dziecka z bidula. Kobiety się nie rozdrabniają w kwestii nie swoich genów.

 

Oczywiście są też głosy nadziei:

"Fejk, czy nie fejk - takie sytuacje się zdarzają. I uważam, że jeżeli dochodzi do wprowadzenia w błąd co do ojcostwa, to kobieta powinna odpowiadać jak za wyłudzenie mienia. Co innego, jeżeli facet wie, że biologicznie to nie jego, albo że jest możliwość, że to nie jego, a mimo to chce wychować." 

 

Lecz pisała to kobieta xD 

 

Dużo musi się zmienić by było normalnie. Dbać o swój interes? A na co to komu?

 

Najzdrowsze podejście:

"Morda miałem podobnie, tez wszystko fajnie fajnie, ale miałem wątpliwości... zrobiłem test wyszło że nie moje hehe cóż życie... Ale jak sb umieli zrobić to niech teraz umią wychować, ja się zabrałem za to porządnienie wiesz wyprawa wózek łozeczko remont , pokoik dla dziecka urządzałem wieczorami, przejdzmy do sedna, jak raz Cie zdradziła to i zdradzi ponownie... przyzwyczaisz się , a ta przy którejś awanti(tak bo ludzie czasem się sprzeczają) w domu powie Ci że to nie Twoje i że się wyprowadza do innego. Ścierwo trzeba gonić z domu !!!".

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.