Skocz do zawartości

Zdrada- czy jest jeszcze co ratować?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Damiano321 napisał:

Na mój punkt widzenia, pracując tylko z ludźmi o mojej płci mogę powiedzieć że takie zachowania są na porządku dziennym. Żona to bezpieczna przystań której są pewni a innym kobietom proponują seks i o dziwo one się zgadzają. Ta dziewczyna to podejrzewam jego kochanka i mogły być też inne. Nie martw się. Zacznij robić to co lubisz, odstresuj się. Znajdziesz sobie kogoś kto na Ciebie zasługuje

 

 

W końcu jakieś przebłyski prawdy na tym forum XD

 

EDIT: dobrze rozumiem? Ty masz 29 lat, on 41, a ona 21? 

@Olivia91

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co tu widzę to rozdzielenie pierdolenia się z jakąś dupą od jakiejś próby życia razem.

Że szanse są 50/50 to inna sprawa.

Gdyby pierdolenie się było oddzielone od reszty tematu byłoby inaczej, ale kobiety tak nie funkcjonują, a że z powodu ich sposobu funkcjonowania dostałem nieraz w dupę nie wiem gdzie jest sprawiedliwy środek.

Shit happens.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia ta (druga) dziewczyna. Nie ogarniam po co inwestować w romans z czyimś chłopem? A facet zatwardziały zdrajca wiec nic z tego nie będzie. Najgorsze jest to, że zgodnie z prawdami forum jeśli Autorka odejdzie z dzieckiem, to Ona stanie się odpadem nuklearnym skazanym na samotność, pośmiewiskiem męskich środowisk, a nie On. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, absolutarianin said:

To nie jest rzadkość

A ja dalej twierdzę, że jakaś super "częstość" takich akcji to miły sen 40 latków :) Oczywiście wykluczam tu związki młódka - bankomat bo takich na pewno nie brakuje, ale nikt na tym forum raczej za chodzący portfel robić nie chce ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

EDIT: dobrze rozumiem? Ty masz 29 lat, on 41, a ona 21? 

Niektórzy faceci zachowują się jakby ich czas nie dotyczył, za to nawet młodsza partnerka po czasie jest za stara. :D

W moim otoczeniu są tacy dwaj - jeden koło 40, ale mówi o swojej lekko po 30 żonie "wiekowa" xD - niby w żartach, ale ona zaczyna się wtedy złościć. :D

 

Drugi, z rodziny grubo po 40, bliżej do 50, rozwalił mnie tekstem po którymś drinku kiedy razem siedzieliśmy - "miałem starą (żonę), wziąłem młodą, znowu stara". ?xD ???Miał żonę w swoim wieku, teraz 17 lat młodszą no, ale aktualnie już ma 31, a jak mówi kobieta po 30 się niestety zaczyna sypać.?

Nie mówię że tu wiek gra taką rolę bo nie mam pojęcia, ale jakoś mi się skojarzyło, kiedy @deomi zaczęła wyliczać ich wiek.

Co do tematu JA bedąc na miejscu autorki odciełabym się, (ograniczając kontakt tylko do ustaleń co do dziecka i jego widzeń z ojcem) dla zachowania jakiejkolwiek samooceny, po takim upokorzeniu, dla mnie wybaczenie czegoś tak odrażającego jest niemożliwe, nie ma nic gorszego od zdrady, a po kilkuletniej nie mogłabym już nawet na patrzeć na takiego obrzydliwego złamasa, to jest koniec wszystkiego. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Olivia91 napisał:

Ale raz udało mi się przejrzeć jego fb, z którego zawsze się wylogowywał, albo i ja nie zwracałam na to uwagi, ale tym razem zapomniał.

No sorry ale za przeglądanie prywatnych rzeczy to on natychmiast powinien odejść. 

 

4 godziny temu, Olivia91 napisał:

Przejrzałam jego telefon i jej numer jest wpisany jako częsty, ale tam wszystko było pokasowane.

Czy związek nie ma opierać się  m.in. na zaufaniu?

 

4 godziny temu, Olivia91 napisał:

Rozmawiałam z narzeczonym, przyznał się, powiedział, że to tylko seks...

Właśnie - to tylko seks. Jeśli nie byli w związku to co za problem? Wybacz mu i tyle - chociaż po sprawdzeniu tel i fb to nawet nie wiem co mam powiedzieć. 

 

Ale dobra - jesteście w związku to on nie powinien bolcować innych.

Myślę, że oboje powinniście sobie wybaczyć i żyć dalej.

 

To nie tragedia żadna by życie się niszczyło bo ktoś włożył w jakąś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Oddawaj Fartucha said:

@Olivia91 Pozwól, że zadam Ci pytanie.

Dlaczego narzeczony to zrobił? Co było nie tak ?

 

16 minutes ago, maroon said:

Ja myślę, że tu jest sedno problemu. Bo jednak w zdrowym związku skakanie na bok nie jest czymś normalnym. Chciała chada, ma chada. 

Chcialabym zobaczyc takie odpowiedzi w meskich tematach o zdradzie partnerki. Po co brałeś łądną, masz co chciałeś. Co za hipokryzja.

Druga strona NIGDY nie jest odpowiedzialna za zdradę. Za zły związek owszem. Ale z takiego się wychodzi, a nie zdradza. 

 

Wybaczyć ewentualnie można jednorazową akcję po alko. Jeśli ktoś zrobił Ci to na zimno, to jest ostatnim sku...elem i nie zasługuje na szansę ani na pewno się nie zmieni. Wręcz przeciwnie, dostanie sygnał, że jest bezkarny.

Ale postaraj się przeprowadzać z nim trudne rozmowy kiedy dziecko jest poza domem. Moi rodzice mieli to gdzieś i do tej pory ich kłótnie to najgorsze co mnie w życiu spotkało, mimo że nie było rękoczynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Cellardoor said:

 

Chcialabym zobaczyc takie odpowiedzi w meskich tematach o zdradzie partnerki. Po co brałeś łądną, masz co chciałeś. Co za hipokryzja

 

Ale co hipokryzja, to was jarają ruchacze, a nie facetów kurwy, więc nie pierdol, że hipokryzja. 

 

6 minutes ago, Cellardoor said:

Druga strona NIGDY nie jest odpowiedzialna za zdradę. Za zły związek owszem. Ale z takiego się wychodzi, a nie zdradza. 

Tu pełna zgoda. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Florence said:

Miał żonę w swoim wieku, teraz 17 lat młodszą no, ale aktualnie już ma 31, a jak mówi kobieta po 30 się niestety zaczyna sypać.

No ale niestety to jest prawda. Jest mało kobiet po 30stce, które wyglądają naprawdę dobrze i lajki koleżanek tego nie zmienią. Jeżeli urodziła mu dzieci to jeszcze można zrozumieć, ale często jest tak, że jak wyglądała dobrze przed dzieckiem, to i po dziecku wygląda dobrze. Musiałaby urodzić powiedzmy trójkę i wtedy pełna zgoda, mężczyzna powinien być wdzięczny i zamknąć buzię na to, że jej się trochę zbrzydło.

 

Ale jeżeli robiła 'kariery' to nie ma żadnego usprawiedliwienia! Na co mi jej kariera? Na co mi jej projekty, które przejęła sprytna korporacja? Okradła mnie po prostu z tego, co kobieta ma najcenniejsze i może dać mężczyźnie - czyli ze swojej młodości.

 

Ciało człowieka w złych warunkach się niszczy, a panie do złych warunków przeważnie ciągną jak muchy do nie powiem czego. Imprezki, ciągi alkoholowe, nierzadko i dragi, a jeżeli nie to, to życie w zatrutych miastach wypijanie hektolitrów kawy, żarcie ciasteczek, to wszystko wyjdzie na ich twarzach, podkrążonych oczach, obwisłych brzuchach i udach z celulitem. Dodaj do tego jeszcze opryski chemiczne, niezdrowa żywność, metale ciężkie. 

 

I co, my mamy je za to jeszcze nagradzać? Udawać, że nie ma problemu?

 

Na wsi tego nie ma, ani nie ma tego ktoś, kto się zdrowo odżywia i prowadzi zdrowy tryb życia. Ale panie na wsi mieszkać nie chcą. Dlaczego jak widzę Włoszkę z córką, to nierzadko nie można odróżnić z daleka jednej od drugiej i rwałbyś obie. Bo cześci z tych patologicznych czynników nie mają. Też palą i piją, ale odżywiają się o niebo lepiej i przede wszystkim prowadzą zdrowszy tryb życia.

 

Dlatego ja mam zdefiniowaną zasadę supremum wieku kobiet, którymi jestem zainteresowany do założenia rodziny jako:

 

K = max(25,  M - 20)  

 

I nie zamierzam jej zmieniać, jak się nie znajdzie taka - wolę zostać solo.

 

Na nic żale, na nic krzyki - koniec przygód Fiki Miki.  Oto moja odpowiedź na karuzelę kutangów.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, absolutarianin said:

 

Na wsi tego nie ma, ani nie ma tego ktoś, kto się zdrowo odżywia i prowadzi zdrowy tryb życia. Ale panie na wsi mieszkać nie chcą. 

Nie mówisz chyba o polskiej wsi ? Niedalej jak wczoraj przez taką wieś-wieś jechałem. Smród nawozów i gnojowicy wyciska łzy z oczu. W co trzeciej wsi tańcbuda, gdzie wóda i dragi to standard, a lokalne "święte i nieskalane" dają w 1.9tdi lokalnym chłopakom jak leci ?

 

Z tym zdrowym jedzeniem, to też bym uważał, bo wszędzie papierki po batonikach i opakowania po czipsach. Zresztą na wsi jest niewyobrażalny syf i śmietnik - co polanka, zatoczka i uroczysko, to wszędzie śmieci, potłuczone butelki i zużyte gumy. 

Edytowane przez maroon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, maroon said:

Nie mówisz chyba o polskiej wsi ? Niedalej jak wczoraj przez taką wieś-wieś jechałem. Smród nawozów i gnojowicy wyciska łzy z oczu. W co trzeciej wsi tańcbuda, gdzie wóda i dragi to standard, a lokalne "święte i nieskalane" dają w 1.9tdi lokalnym chłopakom jak leci

Mówiłem o normalnej wsi, pod Niceą, albo Imperią.

 

Ja wiem, że w obszarze nad Wisłą wszystko stoi na głowie. Ja wiem, że Opatrzność zadrwiła z kobiet dając im pełnię mocy, kiedy są aroganckie, głupie i niedoświadczone, ale dostały też instynkt, bo normalny, racjonalny mężczyzna nie ogarnąłby tematu. 

 

To trochę tak, jakby w wieku 18 lat spadły Ci 3 miliony $ i potem przez resztę życia Twoje perspektywy finansowe i zarobkowe by się już tylko zawężały. Prawdopodobnie przepierdoliłbyś to na głupoty, tak jak robią to kobiety.

 

Dlatego odkręcam tą propagandę, te toksyczne wzorce ile siły w płucach i szerzę z ewangelizacyjnym zapałem wiedzę o ścianie. 

 

------------ THE WALL ----------------------

====== IS UNDEFEATED ========== 

 

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę, że na włoskiej czy jakiejkolwiek innej europejskiej wsi nie ma dragów czy kurewstwa. To nie jest osobna asteroida, w której czas się zatrzymał. Nie rób że mnie idioty, @absolutarianin : ) W każdym społeczeństwie, pod każdą szerokością geograficzną są jednostki albo zbiorowości skłonne do upadku, jak i normalne. Pomijam rzecz, że ze wsi większość ambitniejszych jednostek pouciekała do miast, by mieć jakieś perspektywy, jeżeli nie miała okazji mieć w spadku wielohektarowej, nowoczesnej gospodarki czy żyć z agroturystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inaczej to widzę. Nie odszedł od ciebie bo ma do ciebie uczucia silniejsze niż do tamtej dziewczyny. A pukał ją przez 6 lat bo jak zaczął to nie mógł przestać bo było fajnie. Pisał do niej takie głupoty bo tego chciała a on się temu poddawał. To prawda: twoj narzeczony nie jest typem twardziela obytego z kobietami. 

Wiem że kontynuacja będzie trudna po tym wszystkim. Ale jeżeli go kochasz to postaw jasno swoje warunki i daj temu szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na terenie wiejskim, oprócz tego że chaty jak w Beverly Hills to również nie spotkałem się narkotykami, oprócz czasem nachlanych facetów czy kobiet a teraz już nawet tego nie ma. 

Natomiast bywając w mieście czy spotykając rodowitych miastowiczów to zauważyłem, że oni zachowują się jak "wieśki", ile to razy typowałem kogoś, że pochodzi na pewno z dalekiej wsi, okazało się, że mieszkał w środku miasta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lalka napisał:

@Florence @deomi Czyli kochanka miała 15 lat jak zaczął się romans :o. 

 

Dziwie się, że niewiele osób zauważyło ten "drobny" szczegół. Facet ma jakieś zaburzenia, bo który normalny facet grubo po 30-tce, podbija do 15-16 letnich dzieci? Autorka ma teraz 29 lat, czyli facet zaczął ją zdradzać gdy miała ok 23. Widocznie według jego "standardów" kobieta atrakcyjna to max do 23-24 lat. Za 2-3 lata jego kochanka też już będzie "za stara" i podejrzewam, że jeszcze nie jedną małolatę zbałamuci. Sprawa ewidentnie do psychologa, choć ja osobiście bym go kopnął w dupę. Bóg wie, czy za parę lat nie skażą go za pedofilię, bo za bardzo przesadzi z wyborem kolejnej młódki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.