Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Postarajcie się nie trollować :D 

Dobrze, że to napisałeś haha :)

 

Jeśli ogląda uniwersum Szkolna 17, jest w miarę ładna i pod względem charakteru nadaje się na żonę, to biorę. Przepraszam że tak powiedziałem, ogółem.

Edytowane przez cst9191
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd - Szczupła,<do 55kg, nie za wysoka, brązowe oczy, proste białe zęby bez uwidocznionych dziąseł przy śmiechu, lekko zadarty nos, proste palce u stóp, rozmiar piersi C

Charakter - Wyrozumiała, szczera, zabawna, lojalna, barwna

 

Zdrowo się odżywiająca, dbająca o siebie. Pochodząca z gór, lub z nad morza, ewentualnie z państw skandynawskich

Nie paląca, nie zażywająca używek.

 

Edytowane przez Levis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż ma najważniejsze cechy :

wierny (nie przejdę drugi raz bycia tą brzydzszą, tą drugą),

rodzinny,

mający normalne preferencje seksualne,

inteligentny,

sentymentalny

 

A resztę cech (a raczej ich brak) można przełknąć.

No dobra - mój mąż to leniwy kocur, tylko kanapa i kanapki, i z tym się nadal oswajam. ?? 

Więc facet, który jest bardzo aktywny, pomysłowy, inicjujący, mający ciągle jakieś zajęcie jest dla mnie bardzo plus. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najważniejsza cecha to pokora. A jak już ma być taki wymarzony to lecimy z tym: duży dystans do siebie i świata, poczucie humoru, pracowitość, zaradność, pewność siebie, szacunek do ludzi, życzliwość, wierność, wyrozumiałość, empatia,

kultura osobista, inteligencja, madrosc

zyciowa, świadomość. Nie powinien mieć w sobie zawiści, zazdrości. Powinien mieć swoje zdanie i się go trzymać, nie być podatnym na opinie i osąd ludzi tylko żyć zawsze w zgodzie ze sobą. Powinien znać zasady dobrego wychowania, nie popełniać faux paux, oczywiście jestem wyrozumiała, każdemu się zdarzy gafa, ale nie chciałabym się za kogoś non stop wstydzić. Powinien dawać mi przestrzeń i sam tej przestrzeni potrzebować, nie może męczyć. Dobra. Chyba przesadziłam, ale miało być o wymarzonym ?

Edytowane przez Dominika
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Libertyn napisał:

Nie chce mi się lecieć z cechami. Ale byłby to mix cech @Hatmehit @NimfaWodna i @ViolentDesires

? Ło Panie ?

29 minut temu, Levis napisał:

Wygląd - Szczupła,<do 55kg, nie za wysoka, brązowe oczy, proste białe zęby bez uwidocznionych dziąseł przy śmiechu, lekko zadarty nos, proste palce u stóp, rozmiar piersi C

Charakter - Wyrozumiała, szczera, zabawna, lojalna, barwna

Tu nawet jest ok ?

30 minut temu, Levis napisał:

Zdrowo się odżywiająca, dbająca o siebie. Pochodząca z gór, lub z nad morza, ewentualnie z państw skandynawskich

Nie paląca, nie zażywająca używek.

Tu następuje zwolnienie blokady maszyny blokującej.

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

plus minimum 15k dochodu netto

A ty Boski żigolo? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tatuaży, piercingu, nadwagi, zadbana, pachnąca, umyta, ćwicząca, uśmiechnięta, zaradna, pomocna, obfita, z dużym biustem, ciasną cipką, towarzyską, okuratną, sprawiedliwą, utrzymującą mnie, dająca mi co tygodniowe honorarium, uległą, wyćwiczoną w seksualnej tantrze, gotującą, spacerującą z ochotą, wierzącą w Boga, nie hipergamiczną, bogatą, z silnym męskim wzorcem w postaci ojca, kurwę w łóżku jak to się mówi i matkę polkę na co dzień, inteligentną, uległą, ogółem do rany przyłóż, wspaniałą kobietę.

 

@SzatanKrieger Przepraszam, że tak powiedziałem, ale zawinąłem się wcześniej z jeziorka i siadłem przed komputer z promilami we krwi jak to się mówi.

 

 

Dobrej nocy wszystkim !

 

 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Wierna. Niższa ode mnie na tyle, żeby mogła ubrać obcasy. Nie mająca fejsbuczka, instagrama i tych innych gówien lub korzystająca z nich rzeczywiście rzadko. Wierna. Szczupła, ale nie musi być jakaś znowu bomba z photoshopa. Ładne, smukłe stopy. Otwarta na różne akcje w łóżku, kreatywna w tej kwestii. Fajnie jakby dbała o siebie, czyli ćwiczyła coś. Bardzo mi się podoba jak kobieta ćwiczy np. jogę. Te figury wszystkie są bardzo kobiece. Wierna. Zarabiająca jako tako, a przynajmniej mająca ambicje i idące za tym działania. Brzydząca się ślubami i chadami. Gdy mówi, że "nie lubię zbyt wysokich mężczyzn bo to niewygodne" to mówi prawdę, a nie ściemnia jak każda, która tak gada. Dobra kumpela, która jak zobaczy mój słabszy dzień to przytuli, a nie zacznie szukać silniejszego kutaska na boku. W miarę bez kompleksów, w miarę wygadana, żeby nie siedziała jak pień w towarzystwie. O, i musi lubić tańczyć. I być wierna, ale to już pisałem z 5 razy, choć pewnie o 100 razy za mało.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware powiem Ci coś. Ty szukasz kumpeli a nie życiowej partnerki. Powiem Wam coś szczerze Panowie(nie powiedzą Wam tego te wyjątkowe Panie, za to złamią Wam serce i uznacie każda babe za kur******a). Partnerstwo to jest dogadywanie się i po części seks. Nie ma czegoś takiego jak miłość. Im prędzej to ogarniesz to szybciej bedziesz na wygranej pozycji.  powodzenia

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, że miłość istnieje. 

 

Przyjęcie, że jej nie ma nie spowoduje że @self-aware nie będzie pełen bólu i złości jak go zdradzi niewierna partnerka. Odrzucając pojęcie miłości człowiek staje się cynicznym, gruboskórny, mało wrażliwy. Nie będzie mógł się w pełni odnaleźć w związku. 

 

Inna sprawa czy miłość to najwyższa potrzeba w życiu. Czy jest ona celem który uświęca środki. Można też ją różnie definiować. Chociażby jako dogadywanie się + seks. Albo tak:

 

Tymczasem już Arystoteles uczył, a stoicy to podjęli, że prawdziwą i jedyną podstawą udanego związku jest przyjaźń oparta na wspólnocie wartości i szacunku. (...).

Dwoje dojrzałych i odpowiedzialnych ludzi podejmuje decyzję o budowaniu wspólnego życia w oparciu o pewną grupę wartości. Nie zdradzają się, bo wierzą w te wartości, trwają na posterunku, bo te wartości wyznaczają sens ich życia. 

 

Źródło: blog Stoicway.net

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Jakie cechy powinien mieć wasz wymarzony partner lub partnerka?

Stosunek kiedy (ja) chcę. 

Gotuje i sprząta. 

Wygląd minimum 8/10.

Nigdy nie drze ryja bo mnie to irytuje i żadnych kobiecych gierek bo to mnie irytuje jeszcze bardziej.

Brak prostackich nałogów.

Poglądy polityczne co najmniej prawicowe, najepiej skrajna prawica.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższa ode mnie blondynka, bo lubię się budzić jak obok mam wschód słońca...Z niebieskimi oczyma, całuśnymi ustami. Jędrną, jedwabista i pachnąca zawsze skórą. Fajnym tyłkiem i piersiami. Z klasa, stylem i pazurem. I mózgiem. Mózgiem. I żebyś się nie wpieprzała i nie próbowała mnie testować. Powinnaś wierzyć (wiedzieć), że wiem co robię...

 

Najlepsze jest to, że niedługo się spotkamy. Nie wiem ile to potrwa, ale na pewno tego nie zapomnisz. Przejebiemy wszystko co jest do przejebania i przeżyjemy wszystko co jest do przeżycia.

 

E - to jednak nie idealna partnerka, to tylko mała wizja najbliższej przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Postarajcie się nie trollować

Jestem troll i się wypowiem.

 

Ma mieć 300 h pola. Ona będzie chodzić do świnek i krówek. Ja tylko generuję zyski. Na rejestracji w urzędzie zero intercyzy, to szatan i brak zaufania.

 

Co do wyglądu. Ma być szczupła. Taka między 80 a 100. Ale cyc to ma być porządny, nawet fizjolodzy nie ustalili takiej miseczki.

 

Codziennie pszny obiad o 13, schabowe tłucze mocnymi pośladkami.

 

I żeby nie przyszło jej do głowy słuchać Tollego, to diabeł jest. Mówił, że beze mnie można być szczęśliwym. Laski, nie słuchajcie go.?

 

 

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.