Skocz do zawartości

Czyżby manipulacja na ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć samce i samczyce. 

Wczoraj założyłem tu profil i jestem bardzo zadowolony, po moim wczorajszym pytaniu na forum dostałem dużo motywacji i otuchy więc teraz będę stałym forumowiczem.

 

Ta laska co mi pisze że jest w ciąży ma termin badań u ginekologa na 15 sierpnia a to wypada w święto kościelne. Trochę to dziwne. 

Po pierwsze nie strzelałem gola. Ta mi wysyła smutne miny, że nie chce usuwać, że by nie mogla a testu drugiego nie chce robić (najpierw chciała a potem nie. Pierwszy wyszedł pozytywnie. 

Ps. Dziękuję za wczorajsze odpowiedzi a najbardziej koledze z czerwonym ludzikiem w awatarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona pewnie sama nie wie czy jest czy nie i sieje panikę. Najlepiej niech zrobi test z krwi będzie bardziej miarodajny od "sikanego" tylko już nie pamiętam ile musi minąć czasu od ewentualnego poczęcia. Powiedz, że ma zrobić albo dupy nie zawracać, i po odbiór wyniku pójdziesz z nią. Jak pozytyw to widzicie się na badaniach DNA. 

Poza tym co ci przyszło do głowy stukać nową dupę bez gumy ? ?

Pewnie nic z tego nie będzie ale będziesz miał nauczkę na przyszłość. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Libertyn napisał:

A co jak będzie w ciąży i Ty będziesz ojcem? 

Miała niby okres i on trwał dwa dni. Mogła być to implantacja ale to max 14 dni od zaplodnienia. A może i plamienie jakies. Nie wiem. 

Teraz mi pisze że jeśli się okaże że jest w ciąży to nie unikne odpowiedzialności, czyli może naprawdę nie kłamała z tym testem. Wyszedł pozytywny ale taki nożna kupić lub wziąć od starszej siostry która już ma dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Templariusz napisał:

Jeśli test pozytywny to też nie ufaj:

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/testy-ciazowe-pozytywne

Napisałem jej dzisiaj że to musi być jakaś poducha to ona że by nie była tak pustą żeby to zrobić i za kogo ja mam. Może mi napisze za niedługo jak ten test

E pisze że jutro bo niby jej nie kupila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damiano321 - nie panikuj Bracie, podchodź na chłodno. Coś mi to śmierdzi niesamowitym zbiegiem okoliczności. Ile to dziewczę ma lat i jak się poznaliście ? Jesteś może bogaty, albo bardzo przystojny ?

Jak pisał @Mosze Red nie wierzyć, sprawdzać i iść w zaparte do samego końca. A tutaj obrazek na rozluźnienie: 

 

cionsza.jpg

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kup ten test i spotkaj się z nią najlepiej z rana niech siknie przy tobie i zobaczysz, 4 tygodnie to już na bank powinien wyjść pozytywny jeśli zaciążyła. Druga kwestia to czy to twoje. 

Powiedz, że od odpowiedzialności nie uciekasz o ile to twoje i testy DNA mają to potwierdzić ;) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Spellman71 napisał:

@Damiano321 - nie panikuj Bracie, podchodź na chłodno. Coś mi to śmierdzi niesamowitym zbiegiem okoliczności. Ile to dziewczę ma lat i jak się poznaliście ? Jesteś może bogaty, albo bardzo przystojny ?

Jak pisał @Mosze Red nie wierzyć, sprawdzać i iść w zaparte do samego końca. A tutaj obrazek na rozluźnienie: 

 

cionsza.jpg

Mam BMW X3 ale nie jestem bogaty. Mam bo opiekowałem się moim dziadkiem co wpłacał mi kasę i uzbierałem. Wie że jestem kierowcą z zawody a to nie jest aż  taka elita. Szła po mieście i ja zaczepilem, wyglądała na 20 lat a później się okazało że ma 16. Ale co fajna laska to wziąłem ją po miesiącu do siebie na chatę i zobaczyła też że mieszkam nad jeziorem. Nie, nie jestem bogaty, rodzice jakoś przędą tylko tak od dziada pradziada mieszkam. W czasie stosunku opuściłem kilka kropel z tej podjarki to lekko wytarlem w nachy i jeszcze mi loda zrobiła przed penetracja. O spuście do środka nie ma mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damiano321 No a co ma do rzeczy ta tarczyca ? Dobry test z rana (na pierwszy mocz) i po 4 tyg to sprawa jasna.  

 

Doczytałem, że wynik fałszywie dodatni może być przy nadczynności tarczycy. A wiesz co ona ma z tą tarczycą ? Bo niedoczynność czy inne zaburzenia nie powinny fałszować testu. No ale badania z krwi po 4 tyg to powinno dać 100% pewności. 

 

No i doczytałem znów w twoim pierwszym temacie, że ma niedoczynność więc nie powinna fałszować testu. 

 

W ogóle poproś moda o połączenie wątków poco dwa o tym samym. 

 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaxMen napisał:

@Damiano321 No a co ma do rzeczy ta tarczyca ? Dobry test z rana (na pierwszy mocz) i po 4 tyg to sprawa jasna.  

 

Doczytałem, że wynik fałszywie dodatni może być przy nadczynności tarczycy. A wiesz co ona ma z tą tarczycą ? Bo niedoczynność czy inne zaburzenia nie powinny fałszować testu. No ale badania z krwi po 4 tyg to powinno dać 100% pewności. 

 

W tych internetach to raz piszą tak raz tak. Przeczytałem już wszystko. Ręka ja też bolała i jakieś leki brała to też może być różnie. Żebym tylko sam siebie nie okłamywał.

Pytałem kolegę z pracy i ten mi mówił że jego żona miała trzy testy pozytywne a na krwi się okazało że nie. O kurde ale stresówa. Jutro będę w robocie ale powiem jej, niech sama ten test zrobi

Edytowane przez Damiano321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób test DNA bo ta ciąża śmierdzi na kilometr.

Jak będzie się rzucać to poprzez sąd zleć.

Teraz przede wszystkim zachowaj spokój bo spokój jest dobrym doradcą, jak będziesz znerwicowany to łatwiej będzie cie zwodzić.

Na potwierdzenie ojcostwa masz pół roku, potem będziesz płacił mimo ze nie twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Imiennik napisał:

Zapomnij o seksie z nią i żadnego uznawania ojcostwa, tylko testy. Szklanej kuli nie mamy. Nie myślałeś o wyprowadzce do Meksyku?

Nie hehe. Pisze bo może ktoś też miał podobny przypadek. Dziwne żeby zaraz miała zaciążyć.

Przycisnąłem ja trochę to pow że nie ucieknę od odpowiedzialności jakbym miał ja zostawić. 

Niby miała wtedy wg kalendarza 11-12 owulację, więc moje plemniki to by musiały być jakieś terminatory żeby wytrzymać w łonie pięć dni i jeszcze o znikomej ilości.

Było ich tyle co nic, albo wcale.

Robiłem z nią to z 4 na 5 lipca

Edytowane przez Damiano321
Pomyłka dni i streszczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pillsxp napisał:

Rób test DNA bo ta ciąża śmierdzi na kilometr.

Jak będzie się rzucać to poprzez sąd zleć.

Teraz przede wszystkim zachowaj spokój bo spokój jest dobrym doradcą, jak będziesz znerwicowany to łatwiej będzie cie zwodzić.

Czytałeś ile ona ma lat 16! to spanikowane dziecko a nie cwaniara co chce typa na dziecko złapać (albo ja jestem głupi)

13 minut temu, Damiano321 napisał:

Pisze bo może ktoś też miał podobny przypadek. Dziwne żeby zaraz miała zaciążyć.

No a nawet jak miał to co to zmienia niby podobnie a jednak inaczej tutaj nie ma co przyrównywać do innych osób przypadków, tylko konkretny dobrze zrobiony test. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MaxMen napisał:

Czytałeś ile ona ma lat 16! to spanikowane dziecko a nie cwaniara co chce typa na dziecko złapać (albo ja jestem głupi)

No a nawet jak miał to co to zmienia niby podobnie a jednak inaczej tutaj nie ma co przyrównywać do innych osób przypadków, tylko konkretny dobrze zrobiony test. 

Dzięki za otuchę koledzy. Jutro napiszę co z tym testem. Owulację miała mieć niby 11-12 lipca to moje plemniki to kurna jakieś Rambo by były haha. Albo mam szwagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MaxMen said:

Czytałeś ile ona ma lat 16! to spanikowane dziecko a nie cwaniara co chce typa na dziecko złapać (albo ja jestem głupi)

No właśnie to 16 letnie dziecko, które nie myśli o zabezpieczeniu. Co jeżeli w taki sam sposób posmakowała więcej panów, a nie tylko brata? Możliwe, że teraz szuka najlepiej rokującego z grupy i może to być @Damiano321 . Sprawcy ciąży nie może być pewna w 100%, więc kombinuje po najmniejszej linii oporu.

 

Szybko przeszliście do łóżkowych zabaw?

 

Wg logiki gdyby była pewna ciąży i tego, że jesteś ojcem dziecka(czytaj tylko tobie popuściła szpary) zachowywała by się wogule inaczej, ale kobiety już nie raz zrobiły z logiki kurwę.

 

Jak już wyjdzie, że ma tą ciążę to niech urodzi i testy dna (testy w trakcie ponoć sporo kosztują). Nie daj się w nic wciągać. Żadnej kasy na aborcję itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaxMen napisał:

Czytałeś ile ona ma lat 16! to spanikowane dziecko a nie cwaniara co chce typa na dziecko złapać (albo ja jestem głupi) 

Chyba nie znasz współczesnych nastolatek.

Albo kiedyś będziesz miał okazje je poznać czego ci nie życzę żebyś je poznawał z tej najgorszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panikuje przecież to dziecko obracam się w środowisku małolatów rzadko która dziewucha tak młoda łapie na dziecko przestraszyła się i tyle. Sprawdź bo podejrzewam że jesteś tylko jednym z licznych obcionalnych tatusiów i testy DNA jak by jednak okazało się że jest w ciąży.

Na razie chłodna głowa i trzymaj się Bracie.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.