Skocz do zawartości

Powrót po 3 latach


borsuk96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio zobaczyłem na tinderze laskę z którą spotkałem się dwa razy, trzy lata temu. Sparowało nas. 

 

Ona miała wtedy 18 lat, pierwsza randka była standardowa, a druga zakończyła się u mnie godzinnym, zajebistym seksem (czyli też standardowa ?). 

Niestety na drugi dzień napisała coś w stylu:

Ona niedawno rozeszła się ze swoim pierwszym chłopakiem, ja ją poderwałem i wyruchałem i z góry założyła, że wkrótce ją porzucę, dlatego według niej nie warto kontynuować znajomości. Powiedziałem, luz, rozumiem, nic nas nie łączy trzymaj się i powodzenia.

 

Minęły 3 lata,

Teraz sobie piszemy, zgadaliśmy się że zaczęliśmy i oboje skoczyliśmy długie związki mniej więcej w tym samym momencie, jeszcze mnie boli rozstanie z byłą, a ta laska jest ładniejsza i ma większe cycki. Jest fajnie i chyba jutro idziemy na miasto.

Próbować czy spierdalać? 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, borsuk96 napisał:

Szukam żony na którą przepiszę mieszkanie, matki moich dzieci na które będę płacił alimenty zawsze na czas

Acha...
No ale to zawsze zdążysz, a póki co możesz ruchać jebać nic się nie bać.

Ta z tindera, podobnie jak ty dla niej, macie pełnić jedynie rolę plasterka na pęknięte serduszko i wypełnić pustkę po byłych.

Za 2-3 miesiące będziecie dla siebie mglistym wspomnieniem, ona wróci do eksa, a ty nie będziesz pamiętał koloru jej oczu pulsując już w innej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.