Skocz do zawartości

Uszanowanko


Hand_Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam męską brać

Czytam tematy na waszym forum od dłuższego, do tego dawno temu pewien znajomy mi je polecił - w dodatku czytając niektóre tematy tutaj, nachodzi mnie niepowstrzymana ochota na wyrażenie mojej własnej opinii. 

Jestem chwilkę po 30, doświadczony przez zarówno sukcesy i porażki życia codziennego, zarówno w aspekcie zawodowym jak i uczuciowym. 

Ten rok można powiedzieć kopie mnie po jajach i to glanem ze stalowym czubem, stąd też chyba przyszła dodatkowa motywacja do zarejestrowania się - czuję się jak zbłąkana dusza, patrząca czasami ze srogim "facepalmem" na głupotę otaczającego mnie świata. Nie zrozumcie mnie jednak źle - sam nie jestem geniuszem o IQ >125, lecz obserwując innych jestem mimo wszystko czasem zdumiony, że jednostki te potrafią jednocześnie oddychać i mówić. 

Mam nadzieję, że czas spędzony na tym forum będzie przyjemny zarówno dla mnie jak i dla was - jako osób czytających moje wypociny.

Pozdrawiam

Edytowane przez Hand_Solo
Polski język piękna być - ale moja składnia ciut chuyowa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko jest to, że są jeszcze ludzie, którzy przychodzą z jakąś konkretną, nawet drobną historią, rozpoczynają wizytę od sensownego przywitania się i możemy ich potem utożsamiać, kojarzyć przez avatar i mniej więcej być zorientowanym. Irytujące są przywitania, w których leci zwykłe "Siema" byle spełnić regulamin. To wszystko, cała otoczka wokół przywitania z resztą forum ma sens, choć wiele osób tego nie zauważa.

Dlatego dziękuję, witam już w środku i czekam na tematy/posty. 

Peace ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.