Skocz do zawartości

Przeszłość naszych rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

Taką rozkminę mam gdy czytam te wszystkie wątki o relacjach damsko-męskich i nie tylko. Każdy z nas z czegoś się kiedyś nie wyspowiadał przed rodzicami a prawdopodobnie oni też wspominają niewielkie wycinki że swoich życiorysów.

 

Na przykład w większości przypadków nasza mama/tata zanim się poznali mieli przynajmniej jednego partnera wcześniej ale tego tematu raczej nie poruszają. Mi to nie przeszkadza, bo koniec końców są ze sobą ponad 30lat mimo zawirowań i zdziwiłem się gdy "przyłapałem" ich, gdy w wieku 60 lat realizowali obowiązek małżeński. 

 

O ile Facebook będzie nadal istniał to dzieci kolejnych pokoleń będą mogły natrafić na przeszłość rodziców przez te apkei nawet nie zadając im pytań. 

 

Robi na was wrażenie z kim np. spotykała się wasza żona/partnerka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, równieśnikSzpilki napisał:

O ile Facebook będzie nadal istniał to dzieci kolejnych pokoleń będą mogły natrafić na przeszłość rodziców przez te apkei nawet nie zadając im pytań. 

Niby jak? Z tego co widzę, to wszystkie pary jakie znam, po zakończeniu związku usuwają wszelkie zdjęcia, posty powiązane z byłym partnerem/partnerką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gołodupiec napisał:

po zakończeniu związku usuwają wszelkie zdjęcia, posty powiązane z byłym partnerem/partnerką. 

Oraz idą do facetów w czerni, by im wymazali pamięć - więc kobieta staje się dziewicą a facet w zależności od sytuacji ogierem albo prawiczkiem :D 

 

Czyli na starcie budowaniu relacji już są kłamstwa - super, tak trzymać ludzkość :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wyzszy poziom stalkingu. 

 

Moja matka już po 2 rozwodzie, z 2 miała mnie - czy kiedykolwiek drążyłem temat? Nie, teraz dopiero przy drugim rozwodzie rozmawiałem z dziadkiem i coś napomknął między różnicą z pierwszym i drugim. 

 

Dziecko ma prawo wiedzieć pewne rzeczy ale nigdy, przenigdy nie tyka sie przeszłości, która powinna nas g**no interesowac. 

 

Chciałbyś z rodzicami rozmawiać o byłych i waszych sekretach albo powodu rozstania, jeśli byłby on osobisty? No, więc szacunek dla rodziców się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.