Skocz do zawartości

"Patrzyłeś na mnie takim wzrokiem, że mi się gorąco robiło"


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

@Ma_ Ale nie chodzi mi o kawały jakie robi, ale o sam wzrok jaki kieruje w stronę kobiet.

 

Nie miałaś nigdy w życiu sytuacji, gdy mężczyzna patrzył na Ciebie z takim pożądaniem, że robiło się gorąco?

Przypadkowy gościu na ulicy mnie ogólnie nie zainteresuje w taki sposób żeby było mi gorąco.
Obawiam się wtedy, ze się odezwie i bajka się skończy ? za dużo infantylnych facetów na tym świecie wiec bardziej mnie to śmieszy niż kręci. 
 

po 2 racjonalnie - gościu jest w kategoriach „podobający się kobietom” a te przypadkowe babki poza kategorią męską  - tym bardziej mierzyłabym możliwości na zamiary. 

Edytowane przez Ma_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ma_ napisał:

Przypadkowy gościu na ulicy mnie ogólnie nie zainteresuje w taki sposób

A na gdy jesteś na 1 randce?

 

Chyba niewłaściwie zacząłem ten temat.

Pośpiech i pisanie z pracy z doskoku spaczyło główną myśl.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to śmieszne, powiedziałabym, że po prostu obrzydliwe. Wiadomo 'drogi samochód, przystojny facet, baby aż mokre sie robią', ale takie zachowania są zwyczajnie obleśne i nieakceptowalne.

 

A wzrok zza okularów przeciwsłonecznych niewiele moim zdaniem znaczy*. Zdarzyło mi się zbierać spojrzenia, lecz z reguły raczej z uśmiechem, a nie wgapianiem i teatralnym kroczkiem. Lubię pożądliwy wzrok danego mężczyzny, nakręca mnie niesamowicie, ale randomów raczej nie, uciekanie wzrokiem i szybszy krok to moja podstawa w takich sytuacjach. Nie z obawy, ale dyskomfortu. 

 

*edit, a tak on je zdejmuje. Ale w taki wyaktorzony sposób, że wygląda jak pajac. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie dla beki także bekałem przy kobietach w skepie/ na ulicy - praktycznie za każdym razem się śmieją.

I to mi wygląda na fake - na niego reagują z obrzydzeniem a ma samochód warty więcej niż przeciętny człowiek.

Dodatkowo wygląd - chadem nie jest - wieki nos, słaba szczęka ale nadal przystojniejszy niż większość menów.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie jest to fake, ale te kobiety są maksymalnie 6/10 w mojej opinii. Poza tym nie wydają się być jakoś mocno podniecone jego widokiem.

 

Lepszy przykład autentycznego pożądliwego spojrzenia pań mamy w tym wideo, na przykład w momencie 2:45

 

Swoją drogą puknąłbym tę murzynkę.

Edytowane przez kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pancernik napisał:

Dobra, skończcie pie.dolić jaki to on obrzydliwy nie jest

Przecież one poświadczają nieprawdę - czyli kłamią by wyjść co to nie one a jaka jest prawda taka jest prawda. ?

 

15 minut temu, kali napisał:

Być może nie jest to fake, ale te kobiety są maksymalnie 6/10 w mojej opinii. Poza tym nie wydają się być jakoś mocno podniecone jego widokiem.

 

Czego spodziewasz się po starych kobietach które nie mają już bolców bo nikt ich nie chce i one same już "się zużyły" - w sensie już im się nie chce. Swoją drogą tam każda jest 1/10 xd.

 

Zróbcie sami eksperyment - bo ja robiłem i zrobie jeszcze wielokrotnie to dla beki xD - bekacie przy kobietach tylko młodych i ładnych i patrzcie na reakcje - nawet jak ktoś jest flepem to nie będą tak reagować jak na filmie. Albo się śmieją albo idą dalej.

 

15 minut temu, kali napisał:

Swoją drogą puknąłbym tę murzynkę.

Masakra....

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Analconda napisał:

Przecież one poświadczają nieprawdę - czyli kłamią by wyjść co to nie one a jaka jest prawda taka jest prawda. ?

Widzisz- ja na przykład zostałam wychowana w rodzinie, w której ogromną uwagę przykłada się do kultury oraz szacunku do otaczających ludzi. Wszelkie bekania/pierdzenia/wydmuchiwania nosa są kompletnie prywatne i do dziś tak uważam. Nie powinno się ich specjalnie okazywać publicznie, ah te straszne normy społeczne! Już pomijając fakt, iż film jest reżyserowany, to moim jednak zdaniem wskazują takie odruchy na brak dobrego wychowania, a nie niesamowite poczucie humoru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaahahahah @Brat Jan dawno się tak nie obsmiałem :)

zajebisty jest ten koleś, przystojny w chuj i zajebiście śmieszne i sympatyczne sytuacje.

Nie wiem czy fake, wyrazy twarzy ludzi wyglądały na naturalne, sympatycznie przeżywali różne emocje.

 

Gościu jest naprawdę przystojny i widać że "społecznie odważny", nawiązuje bezproblemowe kontakty wzrokowe.

 

Świetne filmiki, dzięki, poprawiłeś mi humor z zajebistego na zajebistszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ma_ napisał:

lody liże fatalnie ?

:D:D

 

37 minut temu, Analconda napisał:

beki także bekałem

 

10 minut temu, Hatmehit napisał:

Wszelkie bekania

22 minuty temu, Analconda napisał:

bekacie przy kobietach tylko młodych i ładnych i patrzcie na reakcje - nawet jak ktoś jest flepem to nie będą tak reagować jak na filmie. Albo się śmieją albo idą dalej.

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hatmehit napisał:

Wszelkie bekania/pierdzenia/wydmuchiwania nosa są kompletnie prywatne i do dziś tak uważam. Nie powinno się ich specjalnie okazywać publicznie

No to jest prawda tylko jak widać na filmie on to zrobił dla beki. Co innego jak ktoś w restauracji odkręci zawór bo jest obleśny i powinien żreć w chlewie a co innego jak ktoś dla beki przechodząc koło kogoś - beknie.

A to, że wszystkim jest mokro to fakt - samochód na jaki plebsu nie stać, z wyglądu też 6/10 więc znacznie powyżej większości facetów.

 

5 minut temu, Hatmehit napisał:

Już pomijając fakt, iż film jest reżyserowany

Jest bo gościu nie ma na tyle jaj by to nakręcić na realu.

 

Mnie też jak coś wychowywali bym nie robił takich rzeczy i nie robię - chyba, że publicznie jak nikt nie wie kim jestem. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Hatmehit napisał:

Widzisz- ja na przykład zostałam wychowana w rodzinie, w której ogromną uwagę przykłada się do kultury oraz szacunku do otaczających ludzi. Wszelkie bekania/pierdzenia/wydmuchiwania nosa są kompletnie prywatne i do dziś tak uważam

Mam identyczne, kwestia kultury osobistej. :D Nie wyobrażam sobie robić takich rzeczy nawet przy kimś z rodziny (ok, pomijając smarkanie xD), a co dopiero obcym lub przy moim facecie. :D Nawet w toalecie publicznej gdzie nikt mnie nie zna spuszcze najpierw wodę żeby wszystko ewentualnie zagłuszyć. xD Wiele razy np podczas  rozmowy  telefonicznej rozłączałam się z moim lub zawieszałam połączenie, bo nie chce żeby wiedział jak potrafię trąbić... xD?? A u niego tradycjnie spuszczam wodę nawet przy wydmuchiwaniu nosa jeśli chce to zrobic nie na pół gwizdka. XD

 

A namolne spojrzenia mnie irytują, z małymi wyjątkami, szczególnie, jeśli nie jest to jakiś anonim z ulicy. :D I skłamałabym gdybym napisała, że nigdy nie zadziałało na mnie bardzo pożądliwe spojrzenie.  ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gladia napisał:

Swego czasu w tv była seria Ukrytej kamery z cyklu Goło i wesoło. Lubiłam oglądać te miny ludzi, zwłaszcza panów, reagowali zawsze pozytywnie, ciekawe, dlaczego haha ?  panie w większości były oburzone takim ekshibicjonizmem :D  

 

 

 

Można się z nich śmiać, ale pewnie każdy jeden na widok takich bimbałów otworzyłby tylko gębę jak neandertalczyk :D Już taka nasza samcza natura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.