Skocz do zawartości

Krótko o sobie


Numernabis

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

jestem Numernabis, mam (jeszcze) 25 lat, aktualnie staram się napisać licencjat. Trafiłem tu za sprawą mojego znajomego, który powiedział mi o Panu Marku, jego kanale na YT oraz tym forum. Obejrzałem kilka materiałów i chłonę przekazywane treści jak gąbka. Nie miałem jakichś bardzo tragicznych czy traumatycznych przygód z kobietami w stylu zdrady (a przynajmniej i na szczęście o tym nie wiem), nie łączy mnie z żadną mieszkanie, kredyt ani dziecko. Mam obniżone poczucie własnej wartości głównie za sprawą kształtu nosa, wzrostu (niby nie tragicznie bo 170cm) oraz pasmem porażek i błędnych decyzji z przeszłości. Wiem, że trzeba zapomnieć o tym co było, jednakże wciąż czuję na sobie ich piętno (na szczęście dotyczy to szkół, nauki i ogarnięcia życiowego, a nie kobiet -  do nich, wraz z doświadczeniem, staram się podchodzić z bezpieczną dozą "chłodnej głowy"), trochę pomaga (chociaż nie tak bardzo jakbym chciał) fakt, że intensywnie trenuję i jestem coraz bardziej zadowolony ze swojej sylwetki pomimo, że jest ona "efektem ubocznym". To że nie byłem zdradzany nie znaczy, że nie miałem wielu przedziwnych i chorych akcji, które niemiłosiernie zryły mi beret i jak opowiadałem to przyjacielowi, żeby wyrzucić to z siebie to zgodnie doszliśmy do wniosku, że gdybym nie miał tego wszystkiego w tekście to by nie uwierzył bo to było czasami bardziej chore niż polsatowe trudne sprawy. Może kiedyś opiszę ale znając moją wylewność w słowie gdy coś opowiadam to może być to męczące i nużące.

 

A teraz dlaczego tu jestem: chcę zapobiegawczo nauczyć się dzięki Panu Markowi i wam jak sobie radzić z jakimiś chorymi zagrywkami, wiedzieć jak ich unikać, przeciwdziałać, zapobiegać i jak zwyciężać nierówne walki z tym groźnym przeciwnikiem, bo to ja chcę być zwycięzcą swojego życia (a przynajmniej sfery uczuć) !

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowane przez Numernabis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.