Skocz do zawartości

Bez stanika


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Ewelina27 napisał:

Nasza grzeczność a ich podejście znienacka aby zaczepiać :)

Tak, to nakręca obie strony. Sytuacja kompletnie neutralna seksualnie, ale jak można na moment przyjemność uzyskać, to czemu nie. Aczkolwiek jakbym za czesto takie sytuacje miała, to bym już się delikatnie bulwersowała za odrywanie od misji:lol: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Halinka napisał:

Co myślicie widząc kobietę bez stanika? 

Zależy czy mi się dany widok spodoba mam dwie ścieżki myślowe:

1. "Miętosiłbym!"

2. "Obrzydliwe!"

 

20 godzin temu, Brat Jan napisał:

A gdy się chwali, że chodzi w lecie bez majtek?

Pomyślałbym, że jej gorąco oraz że sam bym tak nie potrafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ewelina27 napisał:

@Halinka Tak właściwie to może sama się ustosunkujesz na postawione przez ciebie pytanie :) hehe

 

Kiedyś brak stanika kojarzyłam tj. tu się co niektórzy z samców wypowiedzieli - że łatwa i specjalnie, aby przyciągnąć uwagę oraz jak jej nie wstyd. 

 

Obecnie myślę, że jak któraś nie ma stanika, to dba o swoją wygodę i zdrowie, bo różnica jest ogromna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, najemca napisał:

Bo ja nie twierdzę, że kobiety ambitnych tematów nie znają, ja twierdzę, że generalnie mają je w głębokim poważaniu. Zaobserwowałem, że zawsze jak próbuję z kobietą poprowadzić ambitniejszą rozmowę, to jest wykręcanie się, zmiana tematu, albo w ogóle koniec rozmowy. I to sprawdzane na wielu egzemplarzach, studentkach, absolwentkach.

Co uważasz o podnoszeniu rozdzielczości skaningowego mikroskopu konfokalnego poprzez wykorzystanie zespolonych apodyzowanych funkcji źrenicy i nieliniowego oddziaływania światła z próbką? A może dam Ci zadania do rozwiązania z całkami po kości? Przedyskutujemy wyniki. :) 
 

A co do tematu to zależy. Zazwyczaj gdy kobieta jest obdarzona dużym biustem to lepiej byłoby, gdyby ubrała biustonosz, w innym przypadku wygląda to wulgarnie. Mały biust nieodziany w stanik nie kłuje w oczy i w połączeniu ze zwiewnymi ubraniami może dać dobry efekt. 

Edytowane przez Claudianne
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gladia napisał:

Mogłabyś rozwinąć myśl, zwłaszcza w kwestii zdrowia?

W czym ta ogromna różnica?

 

Dla mnie jest to duża różnica, jeśli chodzi o wygodę i samopoczucie. 

 

Co do zdrowia - wyżej był wrzucony link, ale to już samemu trzeba ocenić czy się w to wierzy czy nie. 

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Halinka napisał:

 

Dla mnie jest to duża różnica, jeśli chodzi o wygodę i samopoczucie. 

 

Co do zdrowia - wyżej był wrzucony link, ale to już samemu trzeba ocenić czy się w to wierzy czy nie. 

No własnie pytałam o tę różnicę, ale ok ;) 

 

A, był link, faktycznie. Przegapiłam jakoś.

O to chodzi... Tak, czytałam jakiś czas temu te rewelacje i nie wiem, co o nich sądzić. Jedni twierdzą tak, drudzy śmak. Nawet w tak błahej kwestii jak cyckonosze, świat dzieli się na pół. Jak żyć panie premierze? ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że denerwuje mnie chodzenie w staniku ale niestety nie da się inaczej ze względu na męską część społeczeństwa, której włącza się testosteron. Z resztą słyszałam, że noszenie stanika nie jest zdrowe dla organizmu, szczególnie źle dobranego. Z racji, że mam mały bagaż to przy jakiś większych bluzach sutki się nie odznaczają więc sobie pozwalam ale rzadko. Na pewno nigdy nie wyszłam na ulicę w mocno prześwitującej bluzce, bo czułam bym się źle i niepewnie. Jednak jak mam tylko okazję i wiem, że nie widać tego daję żyć moim pociechom swoim życiem. Te historie o opadaniu biustu są nad wyraz, ponieważ bardziej niż od stanika zależy to od wieku, rozmiaru, odpowiedniej aktywności fizycznej itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 11:31, melody napisał:

Nigdy nie było bolcowania

What? Nie wiem jak to rozumieć. Dziewica orleańska czy co? Jestem już starszym człowiekiem i znałem wiele kobiet, i każda miała kogoś do "kochania". Każda, bez wyjątku. Miałem na myśli zwykły niezwykły sex.

 

A może melody to 13latka i się wbiła na forum boże nie czytając regulaminu. Ja to muszę zgłosić do sanepidu i zawiadomić odpowiednie organa.? I nie będzie niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wyżej napisał @Colemankachyba, IMHO niewielki biust super wygląda bez stanika w sporych dekoltach typu V, czy to sukienki czy bluzki. Do tego można zakładać bez zbędnych kombinacji sukienki bez pleców, no bajka!

 

Ten sam strój u dziewczyn o różnej budowie może wyglądać wulgarnie bądź  sexy.

 

Duży biust bez biustonosza to z kolei jednak zazwyczaj konieczność stanika, inaczej żaden rozmówca nie będzie mógł się skupić :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Magician napisał:

What? Nie wiem jak to rozumieć. Dziewica orleańska czy co? Jestem już starszym człowiekiem i znałem wiele kobiet, i każda miała kogoś do "kochania". Każda, bez wyjątku. Miałem na myśli zwykły niezwykły sex.

 

A może melody to 13latka i się wbiła na forum boże nie czytając regulaminu. Ja to muszę zgłosić do sanepidu i zawiadomić odpowiednie organa.? I nie będzie niczego.

Nie no serio mówię. Nie uprawiałam jeszcze seksu. Jestem młoda, mam 20 lat i spokojnie podchodzę do tematu. Jeszcze nie poczułam, że to 'odpowiedni moment' ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 16:46, Hatmehit napisał:

Mam niewielki bagaż, więc tutaj mało roboty. Zdecydowanie bardziej lubię chodzić bez stanika, gdyż to bardzo wygodne, ale sprawdzam czy mi przypadkiem sutki nie prześwitują publicznie lub bluzka zbyt nie opina ukazując kształt piersi. Nie mam problemu z ciałem, lecz nie lubię 'szczuć cycem'.

Bardzo właśnie nie lubię. Jeśli kobieta dla mnie swieci mi cyckami a ja nie mam ochoty oglądać jej cycków to nie będę z nią rozmawiać. Czy tam porozmawiam o czym muszę i koniec. Bo jak napisałaś nie lubię być „szczuta czyimś cycem” ?. Ja mam w tym temacie bardzo sztywne zasady i dość kontrowersyjne. Ja tez nie mam małego biustu wiec u mnie wyjście bez stanika to by było no wulgarne. I tez przy takim biuście to niewygodne. Nic go nie trzyma. Ja nawet dostawałam komentarze od mężczyzn i kobiet jak byłam w staniku a miałam dość duży dekolt, wiec bez to mógłby być dla kogoś niekomfortowe i dla mnie.
 

Wiec u mnie odpada i ze względu na zasady i ze względu na sam biust. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Bo jak napisałaś nie lubię być „szczuta czyimś cycem” ?

Mi to akurat bardzo obojętne ogólnie. U innych kobiet mnie to kompletnie nie interesuje i nie sprawia, że tracę ochotę na rozmowę. Jak jest to moja znajoma to prędzej powiem 'fajne cycki, oddaj trochę' niż oschle poprowadzę konwersację. A w miejscach publicznych, niewakacyjnych okolicznościach, jednak rzadko widuję jawny brak stanika mimo nadmorskiego życia, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. I just don't care anymore. Liczą się dla mnie tylko moje cycki. 

W miejscach pracy/nauki rzeczywiście odbiega to od profesjonalizmu, jest moim zdaniem niezbyt apetyczne, ale staram się nie okazywać negatywnego nastawienia i nie myśleć o piersiach rozmówczyni. Chyba, że są fajne i jej perfidnie zazdroszczę;) 

 

Sama nie noszę zbyt często, gdyż mam niewielki biust, nieukazujące ubrania i potrafię dobrze ten fakt braku stelarzu potraktować dla wygody i estetyki. Sutkami nie świecę poza domem/wyludnionym parkiem podczas spaceru ze sporym psem o 7 rano. Wręcz fajnie tak o cichym poranku czuć wiaterek na piersiach, tylko z luźną koszulką. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jeśli chodzi o inne kobiety to kompletnie mam to gdzieś. Nie zwracam uwagi. Mam rozmiar D, ale są w porządku i z tego co się dowiedziałam to nie widać kiedy nie noszę stanika. Po domu czy wyjście po bułki lub spacer w nocy    raczej nie noszę, bo i tak wychodzę zazwyczaj w piżamie i szkoda mi czasu na przebieranie się. Jednak podczas wyjścia gdzieś w teren staram sie stanika nie zapominać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyznawać się, który ma niewielki biust, też chodzi bez stanika po domu bo tak jest zdrowo i czasem bez majtek do sklepu (bo też zdrowo i czuć przyjemny wiaterek?)

 

P.S Panie chciałybyście nie mieć zderzaków i żyć jak panowie? Czy może jednak odczuwanie z tytuły ich posiadanie jakieś bonusy?  ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.