Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Zapraszam życzliwych mi ludzi do Wrocławia do sądu - 15.09.2020 - żeby się poznać i miło spędzić czas

Recommended Posts

Uprzejmie informuję Braci, że 15 września 2020 o godzinie 10-ej w sali nr 246, odbędzie się we Wrocławiu pierwsze posiedzenie sądu w kolejnej sprawie karnej - tym razem będę się sądzić z Panem Mateuszem, właścicielem bloga Kanistrowo.

Serdecznie zapraszam życzliwych mi ludzi w tym dniu do Wrocławia. Najprawdopodobniej wizyta w sądzie będzie bardzo krótka, to jedynie formalność (rozprawa pojednawcza, czyli mówię że nie chcę pojednania tylko procesu i Wysoki Sąd ustala następną datę rozprawy), więc mamy cały dzień wolny. I w tym dniu chciałbym np. coś pozwiedzać, zobaczyć, poznać ciekawych ludzi. Prawdopodobnie będę znowu leciał samolotem, cała impreza jest kosztowna i bardzo dotkliwa dla mnie (ze względu na mój IBS), więc chciałbym coś z tego skorzystać.

Poprzedni wyjazd do Wrocławia był dla mnie koszmarny, ponieważ próbowano mnie zastraszyć (pobicie, planowane nagrywanie z wyszydzaniem żeby mi puściły nerwy i żeby mnie upodlić, pocięcie nożem itd.) żebym tam nie przyjechał. Gdybym nie przyjechał, sprawa by była z automatu umorzona. Ale że było prawie 30-u chłopa ze mną, wyjazd z mocno stresującego zmienił się w radosne spotkanie fajnych ludzi. Hejterzy mimo wielu gróźb, grzecznie siedzieli w sądzie, a te wszystkie pogróżki okazały się tylko internetowym napinaniem mięśni przed ekranem komputera.

Żeby przypomnieć Państwu jak to wyglądało:

Mój opis sytuacji.

Przygoda - powrotny lot z Wawy do Rzeszowa się nie odbył, fundnęli mi w Warszawie hotel i taksówkę, poleciałem z powrotem rano. Niestety, rozwaliłem sobie od niewygodnych butów stopy a raczej palce u stóp, było to niezwykle bolesne i zaskakujące, pierwszy raz w życiu spotkałem się z czymś takim. Teraz na każdą podróż będę brał plastry na odciski.

Moi przeciwnicy szybciutko po rozprawie zmyli się z sądu. Gdy już poczuli się bezpieczniej, nagrali wiele niefajnych rzeczy na mój temat. Ogólnie wg. nich wyszło tak, że dostałem ze strachu biegunki i chłopaki nie mogli mnie wyciągnąć z toalety, tak strasznie byłem przerażony. Na szczęście było nagranie, które odkłamało załgane rewelacje na mój temat. Oczywiście że się bałem, oczywiście że miałem obawy, ale te czynniki mnie nie złamały a jedynie pobudziły, co widać na nagraniu. Spojrzenie które widać na filmie, było z Panem z kanału Janusz Sekuła (ten co chciał zarabiać pieniądze na was, żebym mu moich fanów wysyłał i on mi odda połowę tego zarobku 😆, a gdy się nie odezwałem zaczęła się zemsta, żeby wspomnieć chociażby o 600 filmach na mój temat na tymże kanale, donosach które wysyła z nazwiska itd.), co znajdzie swój finał także w tym sądzie we Wrocławiu.

Wbrew pozorom ten pojedynek na spojrzenia "przegrałem", ponieważ pod koniec filmu wszedłem do sali sądowej, więc nie mogłem dalej się patrzeć w oczy temu Panu - bo i w sumie po co patrzeć się w coś tak nieprzyjemnego. To co odczułem, to to że nienawidzi mnie z całego serca i całej duszy, a moje spostrzeżenia są takie, że jest słabym człowiekiem. "Energetycznie" czułem się dużo mocniejszy. Zresztą widać to na jego filmach, gdzie w aucie lży ludzi - ale z bezpiecznego wnętrza auta, gdzie nikt mu nie zagrozi. Czyli pieniacz zza komputera zdecydowanie, silny gdy rozbija dziecku młotkiem zabawkę (!) i robi z siebie supermena, ale w świecie realnym - jak widać - tak odważny nie jest.

A tu film o ciekawych zainteresowaniach Pana "Włosimierza", z którym to wtedy miałem rozprawę pojednawczą. Zakończyła się ona przekazaniem sprawy przez sąd do prokuratury, co oznacza że zamiast sam prowadzić sprawę, będzie prowadził ją prokurator - jeśli oczywiście prokuratura taką decyzję podejmie. Gdy już ją podejmie (czy sądzić Pana "Włosimierza", czy też umorzyć), będę o tym poinformowany i Państwa o tym powiadomię. Zdaniem prawników najprawdopodobniej podejmie tę sprawę, możliwe że zakończy się wyrokiem więzienia bez zawieszenia.

https://samiectv.com/2019/05/17/niech-sami-panstwo-ocenia-18/

@Analconda też nakręcił kilka filmów o sytuacji w sądzie:

• Like 12
  • Thanks 4

Powodzenia @Marek Kotoński, Pewnie będzie sporo braci z Tobą. Ten cały Fejmuchowski i Sekuła, nie rozumiem jak mając tyle lat, można się tak żenująco zachowywać. 

• Like 5

Mam nadzieję, że rozprawa na sali sądowej będzie tylko krótkim tłem, do spotkania z braćmi. 

Postaram się, towarzyszyć w tym dniu, przy okazji poznać tych, którzy dużo mi pomogli tu na forum. Pozdro 😏

• Like 1
  • Thanks 1

Posted (edited)
6 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

zapraszam życzliwych mi ludzi

A jak to zweryfikujesz? Jak ocenisz kto jest życzliwy a kto nie? Załóżmy, że podam swój nick. No niby swój, 4 lata na forum. Ale zawsze będzie podejrzenie, że może ktoś się podszywa. A może to agent bezbożny od pana Popko lub Sanjaji? Jak zareagujesz na kota, który ma 5 postów, ale jest wielkim twoim fanem i chce się z tobą spotkać? Może nie znasz nicków nawet majorów. Pod sądem zbierze się grupa ludzi. Jak się rozeznasz kto jest kim? Kilku ziomali już znasz z widzenia, ale będą pewnie nowi. Co z nimi? Wiele osób chciałoby tam być, ale nie wie jak się zachować. Czarny lider powinien wskazać jakieś wskazówki.🤗

A będą darmowe czosn burgery dla fanów? To jest teraz bardzo modne. 😛

Edited by Magician
  • Like 1

Posted (edited)

Na 90% będę.

Tym razem lepszy sprzęt do nagrywania i być może jakaś relacja na żywo jeśli będą warunki do tego.

Tylko pytanie mam ile tam będziemy? Nie wiem ile urlopu brać i rezerwować hotel.

PS. tym razem przyjadę głodny więc w McDonland popłyniesz...

Edited by Analconda
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2

Posted (edited)

Marek mnie zavlokował na YT, moderator hejter, czy sama kuzynka ziobry (prezeska yt na polskę). Chcę wiedzieć kogo mam nienawidzić, zanim zacznę.

Edited by Pozytron

Ja tam pojawiłbym się jak byłaby możliwość zobaczenia tego legendarnego już Sławka :]

Godzinę temu, Magician napisał:

A może to agent bezbożny od pana Popko lub Sanjaji?

Akurat mi przypomniałeś o tym że w audycji Marek oskarża Sanjayę o bycie agentem służb. Problem w tym że Sanjaya zrobił to samo nawet wobec jakiś dziadków na YT mających w sumie 10 tyś wyś. Ale jeśli się nie mylę to jeden z tych inteligentnych żartów Marka za które go szanuję :D

Warto wiedzieć :) Pracuje teraz w delegacji nad morzem. Przejadę pól Polski z wybrzeża, żeby być na rozprawie. Dobrze, ze podałeś termin i godzinę.

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Uprzejmie informuję Braci,.

2 godziny temu, Ertywek napisał:

Ja tam pojawiłbym się jak byłaby możliwość zobaczenia tego legendarnego już Sławka :]

Daruj sobie, jeszcze rozczarujesz się. Szkoda na takich ludzi nawet patrzeć.

10 godzin temu, Fury King napisał:

jak mając tyle lat, można się tak żenująco zachowywać. 

Jeden z 7 grzechów głównych..... Zazdrość, Pycha, Chciwość.

4 godziny temu, Analconda napisał:

PS. tym razem przyjadę głodny więc w McDonland popłyniesz...

Dostaniesz powiększone 2 for you i lody do tego wraz z wieśmakiem :)

• Like 2

10 godzin temu, Pozytron napisał:

Chcę wiedzieć kogo mam nienawidzić, zanim zacznę.

XD Wyluzuj. Nie wiem po co takie buńczuczne teksty na forum?

9 godzin temu, Pozytron napisał:

Kto mnie zbanował na live yt?

Nie wiem kto ale raczej bez powodu bana nie dostałeś :)

Poza tym, nie rozwalaj wątku takimi pytaniami i nie rób offtopu, bo wyłapiesz warna.

Ostatni raz proszę. Dzięki i miłego dnia.

Powodzenia @Marek Kotoński na rozprawie, choć to raczej tylko formalność.

Udanej zabawy :D

• Like 2

Posted (edited)

To z kim i gdzie mam to wyjaśnić? Skoro do Marka ani Adminów nie można pisać wiadomości prywatnych. I nie oceniaj czy mi się należało czy nie, skoro nie wiesz. Jak i gdzie mam wyjaśnić tą sprawę? Wiem, że kuzynka ziobry (prezes yt) blokuje ludzi, którzy źle piszą o pisie. Nieraz tego doświadczyłem na livach. A potem są nieporozumienia, bo ten mechanizm ma skłucać ludzi, którzy nie popierają pisu.

Edit: pomyliłem z matołuszem

https://dorzeczy.pl/kraj/127126/morawiecki-w-davos-prezes-youtubea-to-moja-daleka-kuzynka.html

A co w tym śmiesznego, to nie wiem.

Edited by Pozytron
  • Haha 1

17 minut temu, Pozytron napisał:

To z kim i gdzie mam to wyjaśnić?

Masz przecież maila do takich spraw :)

Zresztą już przekazałem Twoją sprawę do Marka.

• Like 1

Posted (edited)
4 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Masz przecież maila do takich spraw :)

Racja :)

Edited by Boromir

Posted (edited)

Przecież ten typ z ostatniego filmiku Marka to jakiś totalny lamus... O co tutaj w ogóle chodzi, bo ja nie do końca w temacie? Coś tam się pultał w swoich filmikach, ale co taki typ może realnie zrobić? 

16a0482492_bylem_kiedys_na_zewnatrz.jpg

Przecież to mniej więcej tego typu pajac, oprócz plucia jadem nie ma realnych możliwości na nic więcej, jeśli rzeczywisice chciałby komuś zaszkodzić.... 

Jeśli typ chce się zachowywać jak ulicznik, to powinien się liczyć z tym, że otrzyma adekwatną odpowiedź z ulicy. ;) 

Jak się pojawi kiedyś sposobność, to go mogę opierdolić nawet dla sportu...

Edited by prod1gybmx

On 8/5/2020 at 7:05 PM, Marek Kotoński said:

Najprawdopodobniej wizyta w sądzie będzie bardzo krótka, to jedynie formalność (rozprawa pojednawcza, czyli mówię że nie chcę pojednania tylko procesu i Wysoki Sąd ustala następną datę rozprawy)

Nie byłoby prościej wysłać jakiegoś  upoważnionego pełnomocnika? W każdym bądź razie  powodzenia @Marek Kotoński!.

• Like 2

4 godziny temu, somsiad napisał:

Nie byłoby prościej wysłać jakiegoś  upoważnionego pełnomocnika? W każdym bądź razie  powodzenia @Marek Kotoński!.

Lepiej stawić się osobiście, pogadać z fanami, spojrzeć swoim hejterom w twarz, może jeden z nich skruszy się i zaprzesta swojego nękania, lżenia w sieci.

Taka moja opinia.

• Like 1

6 godzin temu, Boromir napisał:

Lepiej stawić się osobiście

Nie znam się na kwestiach prawnych i być może można byłoby wystawić pełnomocnika, ale zawsze to lepiej wygląda jak sam pójdziesz na rozprawę. Ja bym tak zrobił.

6 godzin temu, Boromir napisał:

pogadać z fanami

Tu jest pewien problem. Jak odróżnić fana od hejtera? Zawsze jest ryzyko, że w grupie fanów znajdzie się czarna owca.

17 godzin temu, Boromir napisał:

spojrzeć swoim hejterom w twarz

Przecież oni patrzyli się tylko w ścianę. Jeden się rozglądał i udawał, że nie widzi a drugi siedział sztywny na ławce i patrzył się w ścianę. Była z nimi jeszcze babcia - Anna W. która cały czas gadała sama do siebie.

17 godzin temu, Boromir napisał:

może jeden z nich skruszy się i zaprzesta swojego nękania, lżenia w sieci.

W sądzie byli spokojni bo wystraszeni - po rozprawie szybko uciekli XD i pobiegli nagrać jakiś filmik.

• Haha 2

22 godziny temu, Analconda napisał:

Anna W. która cały czas gadała sama do siebie.

Trzeba było też mówić sam do siebie, to może byście sobie porozmawiali i wyciągnęli jakieś wspólne wnioski. Np. ugoda. A tak to to ty nic nie mówisz, ona mówi.

22 godziny temu, Analconda napisał:

Przecież oni patrzyli się tylko w ścianę.

Pewnie w ten sposób chcieli pokazać swój bezkres swojej inteligencji a co za tym idzie artyzm swojego ja.

1 minutę temu, Boromir napisał:

Trzeba było też mówić sam do siebie, to może byście sobie porozmawiali i wyciągnęli jakieś wspólne wnioski. Np. ugoda. A tak to to ty nic nie mówisz, ona mówi.

Ona nic do mnie nie mówiła - coś tam było "...chłopczyka Analcondy..." ale nie słyszałem. Byłem zajęty nagrywaniem a nie gadaniem z 70 letnią babcią która nie ma nic do powiedzenia.

1 minutę temu, Analconda napisał:

nie ma nic do powiedzenia.

W skrócie ja pier...le. Czasami zastanawiam się, skąd się tacy ludzie biorą.

5 minut temu, Boromir napisał:

W skrócie ja pier...le. Czasami zastanawiam się, skąd się tacy ludzie biorą.

Nie wiem - siedziała i gadała coś sama do sobie co chwile. Patrzyła się w ziemie, prawdodpobnie babcia zaburzona i nie do końca była świadoma co się dzieje. Potem dla atencji pokazała cycki na YT... bo nikt na nią nie zwrócił uwagi w sądzie.

• Like 1