Skocz do zawartości

Najlepszy mindset dla mężczyzny


kali

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym uaktualnić swój mindset, tak żeby mieć jasno wytyczoną ścieżkę życiową. Z natury jestem trochę filozofem, dlatego też formułowanie klarownych, przyziemnych celów wprowadza porządek w moje życie.

 

Aktualnie moje priorytety to:

1. Zarabiać jak najwięcej pieniędzy, przy jak najmniejszym obciążeniu psychicznym, a w dniach wolnych czas przeznaczony na pracę zastąpić nauką.

2. Zapewniać sobie wysokiej jakości odpoczynek fizyczny i psychiczny.

3. Dbać o zdrowie ciała i umysłu.

 

I to by było na tyle. Zastanawiam się co robić z kobietami: szukać, czy nie szukać? A jak się jakaś nawinie, to wchodzić w związek, czy lepiej zachowywać luźną relację, która zapewni mi wolność i prywatność? A może macie jakieś inne wartościowe cele, którymi chcielibyście się podzielić?

 

Myślę, że wspólnie moglibyśmy wszyscy sobie pomóc, pożyczając od siebie pomysły, które nam się spodobają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły porządek. 

 

1. Zdrowie ciała i umysłu to jest najważniejsze. Nie ma nic poza tym, jeżeli chodzi o sprawy przyziemne. 

 

Powiedziałbym jeszcze, żeby szukać ludzi honoru i szczerze pracować nad przyjaźniami. 

 

Przyjaźń jest trwalsza od małżeństwa, od związków i daje poczucie niesamowitości w życiu. Mieć z kim pogadać w tych popierdolonych czasach, ale tak na serio, bez zdrady, z zaciekawieniem to wielka sztuka i skarb jednocześnie. 

 

Osobiście jestem zwolennikiem przyjaźni, nie wiązania się. Potrzebuję prywatnej strefy, izolacji, taki charakter. Nie to, że szybko się męczę z ludźmi, ale po prostu preferuję samotność. Gdybym wchodził w związek to tylko taki, bez wspólnego mieszkania, opcja promocji na początek, kilka miesięcy, do roku maksymalnie i koniec, bez wiązania wielkich nadziei. U mnie to się sprawdzało do momentu, aż wyszedłem w ogóle z cyrku, ale to już raczej indywidualne doświadczenia. 

 

Bardzo lubiłem okresy promocyjne u kobiet, ale nie zgadzam się na negocjowanie szarej codzienności. Z kobietami mężczyzna ma najczęściej, przynajmniej ja ostatecznie sprzeczne interesy. Nie oszukujmy się. Niewielki procent kolesi chce małżeństwa i dzieciaków tak szybko, tylko poruchać, pobawić się, pośmiać i tak cały czas, bez układów, sekretów, kłamstw, zdrad i innego gówna. Takie coś tylko w okresie promocyjnym, więc warto zmieniać mindset pod krótkie, ale przyjemne pod kątem wspomnień relacje i nauczyć się tracić to, co się zdobyło, aby zostawić miejsce na nowe doświadczenia z kobietami. 

 

Nie ma tej jedynej. Jest wiele kobiet, które składają się na spójne doświadczenie ostatecznie dotyczące związków. 

 

Mnie doświadczenia doprowadziły do całkowitej rezygnacji z kobiet, więc o czym to mówi? :) Dla świadomych mężczyzn to nie jest nic przyjemnego. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kali napisał:

Zastanawiam się co robić z kobietami: szukać, czy nie szukać? A jak się jakaś nawinie, to wchodzić w związek, czy lepiej zachowywać luźną relację, która zapewni mi wolność i prywatność?

Życzę Ci facet abyś trafił na kobietę, która będzie dla Ciebie wsparciem (w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Jednak rzeczywistość bywa pod tym względem tragiczna, o czym możesz przeczytać w poniższym temacie:

 

Dorzucę również do poczytania wpis Pana Marka:

https://samczeruno.pl/co-wybrac-kobiete-czy-pasje/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Przyjaźń jest trwalsza od małżeństwa, od związków i daje poczucie niesamowitości w życiu. Mieć z kim pogadać w tych popierdolonych czasach, ale tak na serio, bez zdrady, z zaciekawieniem to wielka sztuka i skarb jednocześnie.

Tak, tylko czy przyjaźń nie skończy się, a przynajmniej mocno nie ograniczy, kiedy przyjaciel zawrze związek małżeński? Według mnie jest to spore zagrożenie.

 

2 godziny temu, BRK275 napisał:

Życzę Ci facet abyś trafił na kobietę, która będzie dla Ciebie wsparciem (w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Dzięki, niestety ja również uważam, że nie będzie to łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.