Skocz do zawartości

Opryszczka po zabiegu ust


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.08.2020 o 23:51, Lalkaa napisał:

Jak ja miałam kwas hialuronowy wstrzykiwany w usta, dostałam taką kartkę z opisem co może się zdążyć.

23 godziny temu, Lalkaa napisał:

No ja wiem, że już ci się w dupie pali. Niby młody a jednak się cykasz. Ja ci radzę iść na zabiegi medycyny estetycznej xD. Pamiętaj krem przeciwzmarszczkowy ma zapobiegać a nie leczyć. Wiec jak już je masz to ci nic nie da. Jedynie niestety botoks ?.

:D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pankoneser Made my day ?. To nie jest tak jak myślisz, że jest. Już spieszę z tłumaczeniem. No kwas wstrzykiwałam po to by wyrównać asymetrię ust, dolną wargę mam pełną a górną nie. Jeszcze z moim zaciskaniem ust czasami, miałam wrażenie, że ten efekt różnicy się pogłębia. Denerwowało mnie to. Nikt tego nie zauważał ale ja tak. Zresztą podobają mi się pełne usta. W moim wypadku są one pełniejsze. Więc postanowiłam to naprawić. Miałam wstrzykiwany 1 ml. Więc bardzo niewiele. Taka ilość dlatego, że to miałam robione pierwszy raz, więc nie wiadomo jak organizm zareaguje, nie wiadomo czy mi się spodoba. Ja też do mojego lekarza przyszłam taka zestrachana mówiąc "bardzo bym Panią prosiła, bym nie wyglądała jak te przerysowane kobiety z instagrama" i chyba musiałam naprawdę wyglądać na przerażoną ?, bo moja Pani doktor bardzo wzięła sobie to do serca. I wygląda to bardzo naturalnie i ładnie. Osoby, które nie wiedzą, że miałam taki zabieg nie powiedziałby, że mam takie usta po zabiegu. 

 

Ponadto sam zabieg pomógł mi wyleczyć się z mocno wysychających ust. Miałam jakiś czas taki problem, że oprócz wysychania ust mocno mi one puchły i bolały gdy nie miałam jakieś pomadki ochronnej. Byłam u paru dermatologów, nikt mi nie umiał pomóc. Przeszło gdy stosowałam bardzo często pewną pomadkę, ale to było uciążliwe. Była ona w słoiczku i za każdym razem musiałam iść do łazienki umyć ręce. Czasami chciałam po prostu nie używać nic. I wstrzyknięcie kwasu pomogło - nie wysychają mi usta. Ten zabieg ma również to na celu. 

 

Ja mam czasami takie dziwne preferencje, i między innymi podobają mi nie kobiety, które mają pełne usta co już pisałam wyżej. Owszem widać, że miały je robione lecz mi to nie przeszkadza. Też musi być to z umiarem i pasować do urody. Dobrym przykładem w moim wypadku gdzie podoba mi się efekt jest Martyna Kondratowicz ale ona faktycznie ma (chyba, nie jestem lekarzem) więcej tego wstrzykiwane. Jej to moim zdaniem pasuje. Ja takiego efektu nie chce, nie mam i mieć nie będę, aczkolwiek wygląda to ładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.