Skocz do zawartości

FRYZJER


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Nie wiedziałem jaki wybrać dział więc wybrałem ten (proszę o poinformowanie jeśli powinienem przenieść temat do innego).

 

W jednym z materiałów Pana Marka na YT natknąłem się na stwierdzenie, że dobrym pomysłem jest pójść do fryzjera, który jest gejem bo tacy najczęściej znają się na swojej robocie i potrafią dobrać stylizację do aparycji faceta.

 

Chciałbym zatem otworzyć pod tym postem nitkę, gdzie chwalicie i polecacie właśnie takiego fryzjera wraz z miejscowością, w której przyjmuje.

 

Pozdrawiam :)

 

PS. Mam nadzieję, że nie narusza to regulaminu

 

Edytowane przez Numernabis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia do mnie ten argument. Bardziej liczy się fachowa wiedza i doświadczenie niż preferencje seksualne. Na swoim przykładzie podam, że u jednej fryzjerki to mnie szybko i tak zajebiście ostrzygła, że potem wszystkie dziewczyny na uczelni (które znałem) komplementowały mnie za wygląd (ale cena strzyżenia też nie należała do niskich i klientów miała wielu). Natomiast inna, taka młoda to z 40 minut mnie strzygła i nie mogła skończyć xd, a efekt był taki sobie (ale cena była niska, bo zakład został niedawno otwarty).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze ulubioną kafejkę i godzinę kiedy popijam kawę?

 

Po co ci mapa całej Polski. Trochę to dziwne pytanie jak na pierwsze pytanie na forum. Co innego jakbyś zapytał o konkretną miejscowość. 

 

Poszukaj w twojej miejscowości. Ja swojego znalazłem, pytając po prostu gościa, którego kojarzyłem z widzenia. Zawsze był świetnie ostrzyżony. Gość nie jest gejem, ale to facet. Sporo osób do niego chodzi. Maksymalnie w dwa trzy miesiące powinieneś znaleźć jak ci naprawdę zależy. Liczę tu jeszcze testy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie kierowałbym się orientacją fryzjera. 

 

Jak chodziłem po fryzjerach to istna loteria, zależy też kto mnie przyjął w dany dzień. W przeciętnym zakładzie zwykle pracowała jedna osoba, która potrafiła mnie obciąć tak jak chcę, reszta nawet dobrze boków nie potrafi podciąć, a centymetry to im się z calami pierdolą.

 

Znam jednego osobiście, 15 lat w zawodzie ale młody gość, szybko zaczął. Głównie fryzjerstwo, ale zarost twarzy też ogarnia choć nie sprawdzałem. Drugi to typowy barber, też młody gość z wielkim zapałem do pracy, pełna profeska, mogę wejść i wyjść z zamkniętymi oczami i wiem, że będzie 10/10.

 

Polecam unikać zakładów ze starszymi paniami, mimo wyjątków tną przeciętnie, bez polotu. Lepiej poszukać trochę droższych miejsc, nie żałować 20zł więcej. Pójdziesz kilka razy tu i tam i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piter_1982 napisał:

A może jeszcze ulubioną kafejkę i godzinę kiedy popijam kawę?

 

Po co ci mapa całej Polski. Trochę to dziwne pytanie jak na pierwsze pytanie na forum. Co innego jakbyś zapytał o konkretną miejscowość. 

 

Poszukaj w twojej miejscowości. Ja swojego znalazłem, pytając po prostu gościa, którego kojarzyłem z widzenia. Zawsze był świetnie ostrzyżony. Gość nie jest gejem, ale to facet. Sporo osób do niego chodzi. Maksymalnie w dwa trzy miesiące powinieneś znaleźć jak ci naprawdę zależy. Liczę tu jeszcze testy. 

Owszem, mogłem zapytać o konkretną miejscowość. Celowo tego nie zrobiłem, żeby ktoś inny też mógł na tych informacjach skorzystać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia i pewnych opinii znajomych - te grubsze i mniej atrakcyjne fryzjerki robią najlepszą robotę. Ważne również żeby była młoda, tak do 35 lat.

Miesiąc temu strzygła mnie najmniej atrakcyjna kobitka ze współpracownic w pewnym zakładzie, normalnie tak mnie elegancko zrobiła, że aż mnie uszy swędziały od komplementów.

Swego czasu przez dobre 4 lata chodziłem do tego samego zakładu, gdy trafiałem na pewną "większą" Panią, to zawsze wychodziłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, nie róbmy sobie jaj. Wiadomo, każdy ma jakaś swoje osobiste doświadczenia z różnymi fryzjerami ale mówienie typu, że gej się bardziej przykłada, a grubsze panie do 35 robią najlepszą robotę, czy murzynka zrobi to średnio ale najtaniej, czy cokolwiek innego podobnego ma się nijak do rzeczywistości. 
 

Wiadomo, że o tym czy fryzjer jest dobry mówią jego umiejętności, i jest to prawda, że do tych lepszych będzie większa kolejka. Każdy osobiście powinien poczytać sobie jakieś opinie w internecie czy podpytać znajomych,  posprawdzać osobiście kilka zakładów i wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Nie ma sensu się kierować powyższymi kryteriami tj. gej, gruba pani ale młoda, starsza pani czy jeszcze ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.