Skocz do zawartości

Z obserwacji stwierdzam że dziewczyny lubią cipełuszy


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Przez dobry miesiąc prowadzę dość dokładne obserwacje gdy jadę czy wracam z pracy. 90% fajnych dziewczyn przynajmniej takich co mi się podobają są z takimi cipami. Nie chodzi mi że wyglądają jak incele ale są tacy mało męscy, chudzi, wyglądają czasem jak zbity pies a te niebiesko lub zielono okie cycoliny z fajnymi buźkami które bym brał jak rolnik dotację wpatrzone w tych gości jak w obrazek. 

 

Czy coś mnie ominęło w matrixie i na forum? Może jest całkiem na odwrót i ja nie jestem zjebany z wyglądu tylko może laski się mnie boją? Często jest tak że żadna nie utrzymuje ze mną kontaktu wzrokowego przez dłuższy czas albo siedzi jakaś spięta w autobusie. 

 

Tak samo moja ex, ma takiego kumpla co jest bi ten typ pozuje na takiego bad boya a koło bad boya on nawet nie stał a mam wrażenie że ona w nim zabujana, ja wiedziałem że on jest ciepły jak go zobaczyłem i posłuchałem dopiero potem się dowiedziałem. 

 

Ostatnio jakiś brat na forum też to zaobserwował tylko nie mogę znaleźć tego posta lub tematu.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, bassfreak said:

Nie chodzi mi że wyglądają jak incele ale są tacy mało męscy, chudzi, wyglądają czasem jak zbity pies

 

Twoim zdaniem bo dla tych dziewczyn najwyraźniej są przystojni.

 

Sam pisałem wielokrotnie - zgubne jest ocenianie atrakcyjności  innych mężczyzn z punktu widzenia kobiety. 

 

Osobiście zauważyłem, że częsci młodych dziewczyn podobają się mężczyźni pozbawieni typowo męskich cech budowy ciała. Takie trochę właśnie "ciepłe" z wyglądu osobniki. 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samiec jest przeciętnie atrakcyjny fizycznie z wyglądu, to kobiety najczęściej wolą by był cipeuszem, bo jeśli im się nie podoba z wyglądu, a muszą z nim być, bo już nie mają wyboru, to nie zniosły by, gdyby się jeszcze stawiał. Inna sprawa beciaka cipeusza łatwo kontrolować, taki nie zrobi testów DNA, taki będzie oddawał ostatni hajs jaki ma żonie itp. PO prostu jak kobieta szuka beciaka do związku to szuka takiego, którego może sobie owinąć wokół palca.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pan @bassfreak!

 

Panie @bassfreak . Zanim Pan zaczniesz dokonywać ocen swoich bliźnich, skup się Pan na rozwiązaniu swoich problemów, których z tego co Pan tutaj wypisujesz masz sporo. Zgodnie z biblijną zasadą:

 

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

 

Bonusowo to nie sądź abyś nie był sądzony, ;) bo wyczuwam że zostaniesz zjechany za ten temat.

Edytowane przez Cycles
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była prawda to jako INFP bym miał stado lachonców walących mi do drzwi, a tak mam stado lachonów pokazujących mi środkowy palec, jednak żyjemy w kulturalnym kraju i jedynie co widzę to:

 

2Q==rbff2.jpg

78837499-girl-disgusted-face-expression.

Lub podejrzliwość:

bitch-face-mums-94280.jpg?width=1200&ena

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Czy coś mnie ominęło w matrixie i na forum?

Może jest całkiem na odwrót i ja nie jestem zjebany z wyglądu

TAK, najwyraźniej NIE PRZYJMUJESZ do wiadomości STAŁYCH UWODZENIA.

 

ZAKŁADAJĄC iż oceniamy dziewczyny z przedziału 20/25 lat w tym rozdaniu.

 

Teraz one są naBUZOWANE 'hajem ksiencima z bajki'.

Co rozumiemy pod tym terminem?

GENERALIZUJĄC  90% przypadków będzie miało następujące składowe:

bogaci rodzice TYPA, wysoki/wysportowany, najzabawniejszy na blokach/dzielni(wysoki dowód społeczno-klanowy), jedyny na roku....

Zasadniczo jeszcze z fajną szpanerską furą(lecz to nie pary z komunikacji miejskiej).

 

CZEMU MASZ PROBLEM?

MIANOEICIE/POSPOLICIE jest takie powiedzenie:

....koniec języka za przewodnika!!!....

 

Założę się o zdechłe trampki Bolka iż wyraz twarzy jak gapisz się na dziewczynę przypomina wygłodniałego reksia z ociekającą silną z pyska, zadzierającego japę pod  wendzzzoną szynką na sznurku z pasiecznika.

;)

Kolejno licząc czy kolunia słyszał o czym takim jak mimika twarzy?

DEFRAGMENTUJE MATRYCĘ MATRIKSA.

 

KOBIETY  w wieku wysoko płodnym na podstawie mimiki pyska TYPA potrafią odczytać emocje.

Wzięło się to z przygotowania do zajmowania się narodzonym dzieckiem które się nie komunikuje językiem klanowym/urzędowym/narodowym.

 

....na 100 fajerek one patrząc w takim układzie widzą ZAZDROŚĆ I brak dowodu SPOŁECZNEGO(niskie zainteresowanie obcych samic).

Czyli typ jest mało atrakcyjny!!

....dodając atencje z internetumm WRĘCZ ODRAŻAJĄCY!!!

....niestety polaryzacja społeczna powoduje iż nie dostaniesz prostego SPADAJ tylko mamejskie wymijające odpowiedzi  spławne!

 

Po całym tym bełkocie CO JEST NA RZECZY?!

 

WYOBRAŹ sobie ZDOBYWANIE TWIERDZY....Masz obraz???...widzisz jak inni TWARDZIELE PRUJĄ NA MURY?...A no właśnie Ty tylko przyglądasz się bataliom i polerujesz zbroje aby nie rdzewiała.

 

 

....wariant uliczny.....STAŃ PRZED KAWIARNIĄ.....do serii 100 kolejno przechodzących PEŁNO LETNICH kobiet(wolnych, samo idących) typ tekstem" zapraszam na kawe".... 

*mogą być koleżanki razem idące lecz staraj się aby były w układzie nie parzystym...

 

....koło 30 sztuki zaczną SIĘ FLUKTUACJE POLA.....zabawa przednia.

  

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, racja napisał:

Kobiety kochają wyluzowanych facetów którzy mają trochę wyjebane, którzy skaczą z myśli na myśl

CIEKAWIE napisane.

...teraz wytłumacz takiemu typowi jak ma się wyluzować!?

No!

 

.....szkoda, ŻE ŻADEN nie pojedzie sondą ULICZNĄ....wtedy widać jak SPINA spada z każdą kolejną zagadaną DXXXIOŁCHĄ....

 

 

CIEKAWIE jak zareaguje ...dowolny typ... na fak iż na długości 3 przystanków można łapać dziewczynę za cycek i ona jeszcze do tego rechocze(W asyscie koleżanek)?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Ci goście im się podobają. Tyle i aż tyle.

Wtedy i z automatu są męscy dla nich.

 

•Niepokoi mnie twoje ocenianie ludzi na prawo i lewo. Teraz mówisz cipy itp, wcześniej temat o lasce i jej ex i to samo.

 

Przypadkiem nie zachowujesz się ekstrawagancko z przewagą na wtf co to za koleś ?

 

1.Wygląd jest do dupy.

2.Twój styl bycia odstrasza kobiety.

 

Wybierz jedno albo dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Wciąż kręcimy się w kółko.

KTO?

 

...WYDAWALÓ MNIE się iż....

 

DO LASKI TRZEBA PODEJŚĆ/ZAGADAĆ/ZACZEPIĆ.

 

....samo wapienie się i wzdychowywanie NIE STYKA!

 

...moż e b y ć zlewka, olewka, polewka.

 

Samo się tylko grzmi.

 

 

 

29 minut temu, racja napisał:

zobacz na tych 40-parolatków, spójrz na te ich żony, kobity po 40-tce - naprawdę im tego zazdrościsz? Poważnie?

Jeśli mnie to kierujesz, zaznaczam iż jestem  JUŻ po prawomocnym zakończeniu 'cyrografu'.

 

...szybciej gierek budował okręgi przemysłowe azaLisz ja ukończe kampanię POSTCYROGRAFICZNĄ w pełni.

Poważnie?...zazdraszczam wszystkim młodym desperatom kiszącym małosolnego.

 

....młodość nie wieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z moich obserwacji wynika, że coraz więcej samotnych mamusi na fejsie się reklamuje. W tle zdjęcie córuni albo synka i status wolna. Większość małolaty i w trybie poszukiwania. No i nie może zabraknąć cytatów życiowych: "Jestem, jaka jestem". Raz nawet widziałem tekst "Everything happens for a reason". A jak widzę tekst "Szlachta nie pracuje, tylko baluje", to raczej wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to dziewczyny w przedziale 20 do 25 na oko, chodzi mi też o twarze tych gości. Nie brzydcy ci chłopacy ale jak takie duże chłopaczki wyglądają. Kompletnie nie rozumiem fenomenu że laski lecą na takich gości. 

 

Taki typ "pretty boy" ale nie taki typowy jak w blackpillu bo tacy mają dobrą szczenę itd. 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumate dziewczyny takimi kolesiami po prostu bawią się, do czasu jak uderzą w ścianę, albo pojawi się na horyzoncie gość z pieniędzmi i statusem społecznym, albo symetron, wówczas, zlewają takich gości, po za tym zobacz sobie, czy te dziewczyny są dojrzałe emocjonalnie ?

18 minut temu, bassfreak napisał:

Są to dziewczyny

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, bassfreak napisał:

Są to dziewczyny w przedziale 20 do 25 na oko, chodzi mi też o twarze tych gości. Nie brzydcy ci chłopacy ale jak takie duże chłopaczki wyglądają. Kompletnie nie rozumiem fenomenu że laski lecą na takich gości. 

 

Naprawdę tego nie rozumiesz? Może czas sobie wreszcie uświadomić, że atrakcyjność to nie tylko "kwadratowa szczęka". Było tu na Forum tysiące razy (samorozwój, najlepsza wersja siebie itd.). Mam akurat córkę w tym przedziale wiekowym, i to ładną.  Ona ma chłopaka, tak gdzieś od czterech lat tego samego. Facet jest niższy od niej, jak dla mnie zwyczajny, ale bardzo wysportowany. Ma charakter i jak na ten wiek sporo osiągnięć.

 

Jest jeszcze jedna możliwość, ja to zmyślam?, bo black pill, red pill i inne bzdury wymyślone przez leni, którym się nie chce ruszyć tyłków sprzed komputerów aby znależć usprawiedliwienie dla swojego lenistwa.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, racja napisał:

Kobiety tak naprawdę są całkiem proste w obsłudze i generalny algorytm na kobiety działa tak:

1. Akceptacja wyglądu - musi zaakceptować, jak nie to dupa zbita

Ah i człowiek już na starcie jest spalony...

 

Patrząc tak na spokojnie, to w sumie trzeba się pogodzić z tym, że kobieta wybiera sobie takiego chłopaka, który zaspokoi jej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.