Skocz do zawartości

Absolutarianina mowa końcowa


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pracowałem w korpo, był tam zwyczaj, by z delikwentem, który rzucał papierami przeprowadzić tzw. 'exit interview' mający za zadanie udoskonalić procesy eksploatacyjne, by zminimalizować pogłowie ewakuujących się. Skojarzyło mi się z tą sytuacją. 

 

Moja misja na tym forum dobiega powoli końca. Dziękuję wszystkim za konstruktywnie spędzony czas i inspirujące dyskusje. Nie żegnam się personalnie z Wami, lecz żegnam się z przesiadywaniem tutaj, rozchodzimy się póki co w indywidualnych dla nas kierunkach. Mam wiele do zrobienia w realnym świecie, gdyż wymaga tego powaga czasów i kluczowy moment mojego życia, stąd chcę się skupić na działaniach w rzeczywistości tudzież także na kręgach socjalnych z innych krajów. Może jak się lepiej 'sfuzjujecie', stworzycie mniej wirtualny zrąb grupy, to się znowu spotkamy. 

 

Jedna z naszych pań rezerwatek prosiła mnie, bym napisał jakieś przesłanie dla młodych kobiet od siebie.

 

Z początku nie chciałem tego robić, bo wbrew pozorom wcale nie lubię wcielać się w rolę moralizującego zgreda, staram się mówić tylko to, co koniecznie, jednak jako że postanowiłem opuścić na tę chwilę forum, tą rewią indywiduów, barwną hałastrą życiowych poszukiwaczy, konkwistadorów i wykolejeńców, oraz innych jeźdźców matrymonialnej apokalipsy z fasonem, dlatego też mowa końcowa będzie. Ale żołnierska.

 

Otóż, drogie panie. Życia, wbrew propagandzie, zhakować cipką się nie da. Tak samo zresztą jak pieniędzmi. Życie można zhakować tylko siłą własnego ducha, dlatego ją przede wszystkim kształtujcie. Kiedy osiągacie rozkwitłą pełnoletniość wasza 'zdolność kredytowa' u mężczyzn jest najwyższa. Cenimy i oferujemy dużo, oczywiście na miarę możliwości, które sami w odpowiednim wieku mamy. Dla pań ceniących stabilność i doświadczenie mamy osobników po 40stce, starych wyjadaczy z żylastym penisem i żelaznym uściskiem dłoni, chroniących was przed zakusami matriksa, dla pań ceniących gładke lico mamy romantycznych pięknych dwudziestoletnich, jednak... z każdą kolejną kutangą, która ma wam dać (w waszym mniemaniu) lepsze nadzieje na jutro ten kredyt męskiej gotowości do pomocy wam wyczerpujecie i która się nie spostrzeże w porę, jej umowa kredytowa w wieku lat 30stu kilku pewnego pięknego dnia, którego nie sposób przewidzieć, zostanie niespodziewanie wypowiedziana, przyjdzie rachunek do zapłaty, a przedłużająca się zabawa w gorące krzesełka zwana też niechlubnie karuzelą kutangów zostawi was w pozycji na stojąco. Dlatego nie warto na niej nabijać więcej okrążeń niż to naprawdę niezbędnie konieczne, tak samo dla pasożytów systemowych i złudzeń toksycznych ideologii.

 

Polacy do obrotny naród, a mężczyźni w nim są cenieni w Europie i na świecie. To oni będą zabezpieczać tyły Europy w nowym stuleciu, bo nie ma komu innemu tego zrobić. Pomóżcie im w tym mądrze i z pokorą, a wyjdziecie na tym jak najlepiej. Albowiem pycha kroczy przed upadkiem.

 

Do panów zaś... nie budujcie swojego życia na złudzeniach, albowiem na tej planecie grane są w kółko te same motywy, mało co jest radykalnie inne niż kiedyś. Tych motywów zasadniczych jest skończona ilość i można je poznać przez uważną obserwację i wyciąganie wniosków. To bardzo ważne, bo zmarnowany na powielanie tych motywów czas, to jedyny zasób, który się nie regeneruje, którego nie można odkupić za żadne pieniądze. Jeżeli coś nie działa od lat, to znak, że należy zmienić parametry wejściowe. Zresztą, nawet w normalnej rzeczywistości w wieku lat 40stu nie będzie się wam chciało tyrać za 5€/h, bo człowiek z wiekiem traci nie tylko na sile fizycznej i sprawności umysłowej, ale też na entuzjaźmie. Głupotą jest waszą motywację, kiedy się wam chce i moglibyście mieć ciekawe efekty na wasz przyszły dorobek, zmarnować to dla jakiegoś janusza za czapkę wiśni, budować bastion jakiejś karynie, albo oddać do jakiegoś systemowego pasożyta. Janusz ma czuć respekt, karyna ma wkoło was latać i pytać, czy wam czego nie trzeba, a pasożyt systemowy nie tykać, lub trafiać w próżnię. To, co się aktualnie dzieje dookoła jest niestety nie po to, by wam zrobić dobrze, tylko by przetestować waszą męskość w warunkach stricte bojowych, czy dacie sobie odebrać, czy nie. Jak dacie - to nikt za wami nie zapłacze, a jak nie dacie, to dopiero zaczną być ustalane warunki gry. Człowiek jak ma 25 lat, 30ści, nawet 35 jest naiwny i nie wie, co jest jego prawdziwym atutem. Dlatego starzy cwaniacy robią go w konia, bo znają prawdziwą wartość rzeczy. Wykorzystują zarówno kobiety jak i mężczyzn. Trzeba te swoje atuty znać i wiedzieć, jak ubić z nimi satysfakcjonujący obie strony interes, bo ubijanie interesów jest koniecznością, tak jak żeglowanie. Zdajcie ten egzamin, a ustawi się do was sznureczek  niewiast ze wszystkich kręgów kulturowych, byście wzięli je pod swoje skrzydełka białego orzełka. 

 

Raz prozą raz rymem walczymy z propagandowym reżymem... ;)

  • Like 27
  • Dzięki 13
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem @absolutarianin

 

Bardzo fajnie, że tutaj wbiłeś i podzieliłeś się swoją wiedzę i spostrzeżeniami. Szkoda bardzo, bo Twoje posty były wysokiej jakości i zawsze ciekawie było je poczytać. Uważam, że zrobiłeś dobrą robotą, przy okazji mi też dałeś większe zrozumienie ale rozumiem Twoją decyzje, wiele razy wspomniałeś o tym, że tracisz chęci do pisania gdy widzisz te nieustanne pstryczki tych samych użytkowników. 

 

W każdym razie, ja Ci życzę wszystkiego dobrego i raz po raz wpadnę na Twoje filmiki na yt, oby Ci się tam wiodło, uważaj na siebie i dziękuje za Twój trud, miejmy nadzieje, że komuś Twoje treści pomogły :) 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, absolutarianin napisał:

Moja misja na tym forum dobiega powoli końca.

Masz dobry kontent, fajnie piszesz i wydajesz się bardzo inteligentnym facetem, ale wybacz, bo to razi w oczy - masz bardzo "megalomanistyczne" mniemanie o sobie. Może misji nigdy nie było, a po prostu wpadłeś powymieniać się wiedzą i życiowymi doświadczeniami? Ot tak, po prostu, bez spiny, bez misji, bez zagłady świata i ludzkości. Tylko tyle i aż tyle.

 

16 minut temu, absolutarianin napisał:

wbrew pozorom wcale nie lubię wcielać się w rolę moralizującego zgreda

Jaaasne, uwielbiasz to :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Mam wiele do zrobienia w realnym świecie, gdyż wymaga tego powaga czasów i kluczowy moment mojego życia

Zbiory cukinii się zaczęły? Czy płot u Niemca trzeba odmalować?

 

48 godzin nie minie jak wrócisz. Szybciej niż @Analconda, bo jest od niego bardziej miękki.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w tym co tam zamierzasz.

Ciekawy z ciebie ludź choć w pewnych kwestiach nam nie po drodze :P

No nic, może będzie okazja się poznać jak tam zrobię to co mam w planie zrobić jak nie będę miał wyjścia albo humorek taki mnie najdzie.

Ale ciii bo znowu jakieś marne dupki się przypną, że do ludobójstwa czy co tam to było podżegam.

 

 

A teraz wracam do swoich bardzo, ale to bardzo mocno psychodelicznych wakacji :P

Uuu........

 

 

 

 

Edytowane przez wroński
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KolegiKolega napisał:
3 godziny temu, absolutarianin napisał:

Mam wiele do zrobienia w realnym świecie, gdyż wymaga tego powaga czasów i kluczowy moment mojego życia

Zbiory cukinii się zaczęły? Czy płot u Niemca trzeba odmalować?

Nie ma to jak na pożegnanie dorzucić coś od siebie - oczywiście dla jego dobra ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że poświęciłeś swój czas i energię na przekazanie nam wielu cennych wskazówek i wiedzy. 

Z ręką na sercu stwierdzam, że Twoje treści i posty bardzo pomogły mi zmienić parametry wejściowe i podejście, a owoce zaczynam widzieć już teraz. 

 

Dziękuję raz jeszcze i mam nadzieję, do zobaczenia w słonecznej Italii. Niech moc będzie z Tobą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.