Skocz do zawartości

Tomi Lahren - dziewczyna się żali oraz popełnia wielopłaszczyznowe samozaoranie


Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej rozbiórka z kilku punktów widzenia filmiku dziewczyny, która postanowiła się pożalić na mężczyzn i żywot i pouczyć nas jak być mężczyzną.

Dziewczyna jest dość sławna w USA, więc film został szeroko rozpropagowany i zyskał równie szeroki oddźwięk środowisk męskich i redpillowych, którego ot oddźwięku próbki załączam poniżej.

 

Dziewczyna jest jedną z setek lub tysięcy pouczających wszystkowiedzących, samą sobą ładnie pokazuje wiele, wiele kobiecych schematów.

 

Wg mnie naprawdę warto obejrzeć poniższe analizy jej sytuacji i wypowiedzi:

 

Rollo Tomassi

 

 

Richard Cooper

 

 

Joker z kanału Better Bachelor

 

 

Dude Party na kanale Modern Life Dating

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 21:38, Imbryk napisał:

Poniżej rozbiórka z kilku punktów widzenia filmiku dziewczyny, która postanowiła się pożalić na mężczyzn i żywot i pouczyć nas jak być mężczyzną.

Przeleciałem w wykonaniu Ryśka Coopera.
Reszta tak długa, że trochę życia szkoda ?

 

Bazując na Jego komentarzach - w gruncie rzeczy nic nowego...

Pani z ego w kosmosie, roszczeniowość również gdzieś w stratosferze.

 

W gruncie rzeczy ogląda się to zabawnie. Taki kwik rozpaczy przykryty animuszem ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyk bezsilności i huczna zapowiedź zderzenia ze ścianą.

Największy morał z przekazu Rollo&Co jest taki, że nawet dziewczyny które firmują się jako tradycyjno-konserwatywne przemycają w swoich treściach tony feministycznej spier****ny, więc trzeba baardzo uważać ?

Szarpanek w którymś z niedawnych filmików ładnie wyjaśnił jedną z jej polskich odpowiedniczek, która wypadła z karuzeli kutangów i nagle postanowiła ostrzegać dziewczyny przed "manipulacjami pickuperów" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Komti napisał:

Największy morał z przekazu Rollo&Co jest taki, że nawet dziewczyny które firmują się jako tradycyjno-konserwatywne przemycają w swoich treściach tony feministycznej spier****ny, więc trzeba baardzo uważać ?

Ona jest z USA. Konserwatywno tradycyjny model życia to stay in home mom i facet robiący na dwa etaty. 

Ona zaś jako matka i żona będzie dbać o urodę, dzieci i zakupy. I życie towarzyskie byś miał komu odpalać bbq. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A historia toczy się dalej a Tomi nagrywa dalsze filmiki.

 

Jeszcze komentarz Donovana i Myrona:

 

oraz Richarda:

 

Oczywiście nie oglądam wszystkiego bo mam inne rzeczy do roboty, ale wrzucam bo: raz że warto słuchać tych podlinkowanych gości oraz fascynuje mnie jaki wywołała oddźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdyby nie jakaś baba, pewnie opłacona/współpracująca z nim poza sceną, to niemieli by czego kręcić. Lub skończyłoby się procesem sądowym, o jakieś naruszenia czegoś tam, jak to USA to pewnie można wyszarpać grubą kasę :lol:

Czy może tylko ja nie wierzę w jutubowe dramy?

 

ps.

2:00 godzinny film to zboczenie.

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.