Skocz do zawartości

Kochasz szatankrieger  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kochasz szatankrieger

    • Kochasz mnie
    • Nienawidzisz mnie
    • Po kit ta ankieta?
    • Tak zgadłeś/łaś nudziło mi się
      0
    • Kliknij se jak Ci się nudzi na te pole


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na poważnie to instalacja WP plus własna domena i serwer, np. OVH. Jak na próbę to Wordpress.com - łatwiej przenieść na własne, na opcję 1. Ja swój blog piszę na blogspot (+własna domena) ale tylko dlatego, że na WP nie ma tej elastyczności w zarządzaniu tagami, na której mi zależy (nie znalazłem modułu wyświetlającego tylko wybrane tagi). Z WP mam doświadczenie służbowo, polecam i pod bloga i pod małą i pod dużą stronę - elastyczność ogólnie jest powalająca. Joomlę i Drupala omijaj, to archeologia internetu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Feniks77 napisał:

 na WP nie ma tej elastyczności w zarządzaniu tagami, na której mi zależy (nie znalazłem modułu wyświetlającego tylko wybrane tagi). 

Na WP jest tyle pluginów oraz opcji, że praktycznie nie ma możliwości żebyś nie znalazł pod siebie rozwiązania. A Blogspot jest jednak mocno ograniczający, jeśli chcesz wyjść poza ramy bloga pisanego tylko dla siebie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, vand said:

Na WP jest tyle pluginów oraz opcji, że praktycznie nie ma możliwości żebyś nie znalazł pod siebie rozwiązania. A Blogspot jest jednak mocno ograniczający, jeśli chcesz wyjść poza ramy bloga pisanego tylko dla siebie. 

Napisane jest "szukajcie, a znajdziecie" - więc szukam, alem jeszcze nie znalazł. Może źle szukam - z doskoku, czasu mało. Ale jak znajdę to bez wątpienia przejdę na WP.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.