Skocz do zawartości

Jak wygląda "naprawianie" relacji przez kobietę


Rekomendowane odpowiedzi

Pan Marek radził nie wtrącać się w takie sytuacje, a dla mnie jest autorytetem, Jakby to dotyczyło kogoś mi bardzo bliskiego np brata, bliskiego przyjaciela to tak. Bardzo możliwe, że Pani wyszaleje się na karuzeli k.. instruktorów i udając skruszenie wróci do Twojego znajomego. Słuchając Marka, lepiej sobie odpuścić, tym bardziej, że myszki potrafią kota ogonem odwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 11:19, maroon napisał:

Cóż, zastanowię się czy mówić.

 

Kurewstwo, kurewstwem, a ogólnie mam niechęć i fatalistyczne podejście do problemów innych z myszkami. Ja eks pożegnałem, mimo że mnie to dużo emocjonalnie kosztowało i nadal kosztuje. Jak facet chce dawać "szansę", to może niech daje, co mi do tego.

Moim zdaniem, trzeba powiedzieć kumplowi jak się prowadzi "jego" kwiatuszek. To taki rodzaj obywatelskiego zgłoszenia. Żaden facet nie zasługuje na to, żeby być z taka kobietą. Nie daj Boże dziecko z nią, kredyt hipoteczny lub małżeństwo, albo wszystko na raz. Ta pani, to taki rodzaj pięknej Isabel od Kaza Marcinkiewicza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bym powiedział, chyba że gość byłby kukoldem, który twierdzi że jego jest inna niż wszystkie. Na szczęście moi znajomi mimo pantoflarstwa mają trochę oleju w głowie, bo już trochę dostali po dupie od lasek. Mówie "trochę" bo jeden dalej nosi torebkę swojej nowej dziewczynie podczas 10 km spaceru, mimo że ona tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maroon said:

Będę się z nim widział prawdopodobnie w czwartek, to udam zdziwienie, "że już nie są razem, bo widziałem S. z jakimś facetem?".

 

Dokładnie to miałem zaproponować - udaj że jesteś zaskoczony, że nie są razem i ona ma kogoś. Możesz zacząć zdanie od - X, nie mówiłeś mi że twoja była ma już kogoś. 

 

Daj znać do z tego wyszło.

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w klubie, więc update. Po temacie. Ktoś inny życzliwie dał znać co pani odstawia. Kolega podobno jak stał tak pojechał na tenże obóz (pisałem, że raptus jest) i się tam jakieś dantejskie sceny działy włącznie z mordobiciem i wzywaniem policji. Domniemuję, że pan się pobił z drugim panem, o to który kutas dla pani jest ważniejszy. ? Co z panią niewiadomo, ale już nawet nie będę wnikać. 

 

Na przyszłość jednak absolutnie się nie zamierzam mieszać w takie historie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.