Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Tamten Pan

Ex-machina

Polecane posty

Nie wierzę, że nikt jeszcze nie wrzucił. Jeden z lepszych filmów obejrzanych przeze mnie w ciągu ostatniego roku. Porusza tematy sztucznej inteligencji i kobiecości. Świetnie zagrany, genialnie budowany klimat i napięcie. Zakończenie - naprawdę daje do myślenia :D Więcej już nie piszę, żeby nie spoilować.

http://www.filmweb.pl/film/Ex+Machina-2015-686419

• Like 1

Dziś zaciągam, widziałem go wcześniej na serwerze ale......nikt mnie nie polecał :( .

Dziś zaciagnę i łobaczymy ;) .

Myślałem ze to taki sajfaj klasy B , ale skoro namawiasz :)

Widziałem onegdaj. Nawet robot o szczątkowej osobowości kobiety zachowuje się przerażająco!

Nie wierz nigdy kobiecie, nawet jeśli to robot  ;) . Film faktycznie bardzo dobry.

Dobra :D , zassałem i bedę ogladać ;) .

Jak mnie sie nie spodoba , to zwracacie mi za transfer :lol: .

Houk

Dobre gówno, dobra obsada, dobrze zagrany, świetny klimat, efekty też bardzo dobre. Nie twierdzę że arcydzieło, ale nie będziesz płakać. Jedno z lepszych sci fi jakie widziałem w ostatnich latach.

Edytowano przez Tamten Pan

Nie powiem, dobry film. Jakis czas temu wybierajac cos do obejrzenia, trafilem na ten film ze 2 razy i czytajac fabule poprostu go skreslalem. Obejrzalem i jestem milo zaskoczony, dzieki. Kilka miesiecy temu napewno inaczej bym go odebral, teraz dopiero dostrzegam te manipulacje i mechanizmy zauroczenia.

"Nie można ufać ludziom, duchom ani robotom" - Jack Spicer z "Xiaolin Showdown"  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.