Skocz do zawartości

Moje doświadczenia z CBD


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już w pewnym wątku, zamówiłem sobie e-liquid CBD.

Na początku jeden - Critical Mala, firmy Harmony 10mg/ml (100mg/10ml).

Po pierwsze, nie zauważyłem, że liquid jest z nikotyną... po drugie, okazało się, że jest tam za mało CBD.

Doświadczenia po nim były delikatnie mówiąc niemal nieodczuwalne.

 

Zamówiem drugi e-liquid, firmy wam nie powiem bo nie widzę ale posiada on 500mg/10ml, co daje nam 50mg/1ml.

Czyli znacznie więcej niż powyżej i tu, jakiś efekt występuje, wyczuwam uspokojenie, lekki relaks.

 

Zamierzam testować to dłuższy czas więc jeśli uda mi się, to spróbuję dostać e-liquid z jeszcze większą ilością CBD na ml liquidu.

Jestem dobrej myśli, proszę poniżej o swoje spostrzeżenia/doświadczenia z korzystania z ww. płynów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo IMO sporą część różnej maści supli można spuścić w kiblu i będzie podobny efekt, co przy regularnym stosowaniu.

 

Jednak pamiętam, że pod koniec '18r bez żadnych oczekiwań stosowałem podjęzykowo jakiś szwajcarski CBD i po latach, gdzie przekroczenie 66kg masy ciała było dla mnie niemożliwe oraz

nie miałem apetytu nawet gdy nie jadłem po kilkanaście godzin, CBD sprawił, że miałem silny apetyt, więcej szamy psznie spożywałem bezwysiłkowo

i waga podskoczyła do 70kg. Później utrzymywała się, mimo, że pracowałem po 10h fizycznie.

To taki pewny, namacalny efekt, którego nie można przypisać efektowi placebo.

 

Pamiętam, że oprócz tego trochę też uspokajał/wyciszał, ale bez zamulenia.

Jednak trochę czasu minęło i nie chciałbym konfabulować, że efekt był pod tym względem silny, raczej subtelny, ale zauważalny.

 

Ciekawy środek, nie żałuję, że wtedy go kupiłem, jednak nie planuję do niego wracać.

 

BTW

Później udało mi się te 70kg podnieść do 76kg, ale to przy pomocy innej substancji, nie ma co offtopować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu próbowałem płynny wyciąg z THC, znajomi ogarniali dla matki, chorej na raka, sprowadzali z Holandii, ale szczegółów nie pamiętam, tak samo jak nie pamiętam szczegółów końcówki wieczora i całego następnego dnia ;) a dostałem tylko trochę na łyżeczce.

 

Szwagier z USA jak odwiedzał Polskę przewiózł płynny thc w postaci waporyzera, coś jak e papieros, gdzie można go było ładować na usb, rozkręcać, wymieniać wkłady. I to było naprawdę dobre, dawało normalnie efekt jak po trawie, z tym że można to było palić w miejscach publicznych gdyż było bezwonne. To mi się podobało ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda z CBD nie miałem do czynienia ale miałem do czynienia z łysiczką lancetowatą w różnych ilościach. Przy małych ilościach pomaga np. zejść spokojnie z "leków" psychotropowych, ogólnie poprawia humor i samopoczucie. Większe dawki 10-15+ to już inna bajka :) 
Łysiczka rośnie na polach, szczególnie polach gdzie kiedyś chodziły sobie np. krowy, konie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Pisałem już w pewnym wątku, zamówiłem sobie e-liquid CBD.

 

Jako człowiek siedzący w temacie epapierosów głęboko czuję się zobowiązany do interwencji. Cytując Starego chemika, który jest epapierosowym odpowiednikiem Marka: "Moi drodzy. Pojawiły się właśnie informacje dotyczące tego, że na rynku europejskim pojawiły się liquidy zawierające CBD (kanabinodiole) lub THC (tetrahydrokanabinol), w których składzie deklarowana jest obecność octanu tokoferylu (czyli ester witaminy E) oraz oleju MCT (medium chain triglicerides – trójglicerydy średniołańcuchowe). To są dokładnie te same mieszaniny, które są odpowiedzialne za te wszystkie problemy zdrowotne, które dotknęły i dalej dotykają chmurzących w USA. Przypomnę – jest tam już ponad tysiąc osób hospitalizowanych, a ponad 20 (ta liczba nie jest pewna) zmarło." Delikatnie mówiąc, nie jest więc rozsądne ich używanie. Ogólnie polecam zainteresować się blogiem starego chemika: https://starychemik.wordpress.com , wpisać w szukajkę frazę CBD i poczytać. Na prawdę warto. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.