Skocz do zawartości

Co kobiety z kilkumiesięcznymi bombelkami cenią w swych nowych partnerach


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Choć doskonale zdajesz sobie sprawę, że to nie dziewczyna na raz. 

Ciekawe czy poprzedni faceci też tak uważali. Skoro jest teraz samotną matką - to chyba nie.

 

 

Cytat

Warianty są tylko dwa: wychodzisz lub zostajesz.

Większość facetów nie przyzna się, że boi się odpowiedzialności. Że w takiej sytuacji, w sekundę zrobi bilans zysków i strat, z którego jasno wyniknie, że bardziej opłacalne i wygodne są kobiety nie posiadające jeszcze dzieci. 

Tego nie warto nawet skomentować. 

 

Cytat

Na dodatek facet patrzy na to finansowo, zapominając, że samotna matka jakoś przed jego poznaniem, świetnie dawała sobie radę – pracowała i prowadziła dom.

Wspaniale.

 

Cytat

Jej dziecko jest czyste, nakarmione i niczego mu nie brakuje. Oddała mu wszystko co mogła, to świadczy tylko o jej odpowiedzialności, dojrzałości i pięknym sercu! 

Ta, odpowiedzialna i dojrzała skazuje bachora na brak ojca.

 

Cytat

Popatrz na nią raz jeszcze. Wygląda niesamowicie seksownie, jest rezolutna, schludna i zadbana. To kobieta, która ma jeszcze siłę pomiędzy pracą, gotowaniem, sprzątaniem i wychowywaniem swojego dziecka, na to, aby zadbać o siebie.

Trzeba znaleźć p.o. ojca.

 

Cytat

Z mojego punktu widzenia, to PRAWDZIWA KOBIETA, która nie będzie Ci się skarżyć i marudzić pod byle pretekstem. Nie będą jej w głowie tipsy, botoks, koleżanki i zasobność twojego portfela. Jej priorytetem będzie spokojny dom i wspaniały mężczyzna, który będzie umiał ją pokochać i dojrzeć w niej przede wszystkim KOBIETĘ – nie matkę, kucharkę, sprzątaczkę, a KOBIETĘ!

Fajnie z tą prawdziwą kobietą, ale przecież ona mogłaby się zajmować w ten sposób Twoim dzieckiem. Co jest lepsze?

 

Cytat

Najczęściej taka kobieta jest bardzo spragniona uczuć i wynagrodzi Ci każdą troskę po stokroć bardziej, niż wolna osoba, która sama do końca nie wie, czy chcę się angażować w związki. 

Bo jest zdesperowana? Ciężko, szczególnie młodej dziewczynie być samotnie wychowywać dziecko.

 

Cytat

Jeśli pokażesz kobiecie, że potrafisz stanąć na wysokości zadania i być najlepszym tatą dla jej dziecka, to zakocha się z Tobie jak w nikim innym na świecie.

To było najlepsze. Po co inwestować w cudze geny, skoro można inwestować w swoje? 

 

Cytat

 Kobiety nie potrzebują wymuskanych lalusiów, którzy wyciskają 150 kg na klatkę. 

Zmienia się sytuacja życiowa, zmieniają się oczekiwania. Alfa szmaci, beta płaci.

 

Cytat

 To często miękkie faje, którym daleko do odpowiedzialności, charakteru i spodni, które noszą prawdziwi mężczyźni.

Prawdziwi mężczyźni, czyli tacy, którzy wychowują cudze dzieci.

 

Cytat

Naprawdę, pokaż że masz jaja i nie skreślać tej wspaniałej osoby, tylko dlatego, że jej były partner, spierdolił, gdy trzeba było zachować się dojrzale i po męsku. To nie jej wina. Być może kochała, ufała i została skrzywdzona. Dziecko to żadna przeszkoda. Wręcz przeciwnie, to rodzina, którą być może będziesz chciał kiedyś stworzyć. Nie widzę problemu, byś nie mógł jej stworzyć z samotną matką.

Jednak ten fragment jest najlepszy. Skoro ojciec jej dziecka okazał się dupkiem, to źle świadczy to również o niej, że zadawała się z czymś takim.

 

 

Cytat

Dlatego wróć myślami do restauracji. Niech wasz wieczór będzie wyjątkowy i udany. Zapłać rachunek i pomyśl, czy umówisz się z nią jeszcze czy już nigdy się nie spotkacie? Pomyśl co tracisz, a co zyskujesz

Zrób to co inni przed Tobą, zabaw się. I nie płać 100% rachunku. 

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to jest tylko model biznesowy żeby wcisnąć tym paniom cokolwiek się da.

 

Szukasz oryginalnego i unikatowego prezentu świątecznego dla osoby, która jest moim wiernym czytelnikiem?

Postanowiłem wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i zdecydowałem się włożyć całe serce w przygotowanie 100 dedykowanych, własnoręcznie napisanych listów oraz dołączyć do nich unikatową bransoletkę szczęścia „Kobiet Kobusa”.

image.png.d1ec84e7761988421a19121d6b2a140d.png

NASZYJNIK Z SERDUSZKIEM

25,00 zł z VAT

 

Edytowane przez Miraculo
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cst9191 napisał:

Alfa szmaci, beta płaci.

To jest pierwsze co chciałem napisać pod tym postem na FB, ale olałem to - wolę pooglądać ten festiwal spierdolenia i miny szczęśliwych tatusiów co nie musieli się męczć aby zrobić dziecko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Też trafiłam na odpowiedzialnego mężczyznę ❤️ życie we troje jest dużo prostsze i przyjemniejsze, oby tak zostało jak najdłużej"

 

"Właśnie identycznie było u mnie. Poznaliśmy się z ta różnica że odrazu wiedzial o dziecku. Teraz mija nam juz ponad 3 lata jak jesteśmy razem w trójkę."

 

"Poznałam swojego męża jak moja córka miała 2 latka. Dziś ma już prawie 8 lat i jesteśmy 8 msc po adopcji. Mąż zaadoptował córkę, ponieważ uważa ją za swoją i nie wyobraża sobie żeby było inaczej. W akcie urodzenia wpisany jest jako ojciec za zgodą sądu a o biologicznym nie ma już ani śladu. ☺️ Wychowujemy córę ze świadomością jak było na prawdę, adopcja była w pełni swiadoma także z Jej strony."

 

"mój mąż jest moim bohaterem ❤️ Młody miał 6 lat gdy się poznali ? teraz mam cudowna rodzinę, dwóch synów i wspaniałego partnera ? wychowywanie dzieci we dwójkę jest zdecydowanie lepszym doświadczeniem, niż samotne macierzyństwo"

 

Pierwsza reakcja, co ja czytam.

 

Drugi krok, zobaczyłem zdjęcia dodane do tych postów.

 

Wniosek? Mało atrakcyjne kobiety oraz ich faceci o niskim SMV, którzy nie mają zbyt wiele możliwości na rynku matrymonialnym i tylko dlatego godzą się związek z samotną matką.

 

Edytowane przez 17nataku
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na nią raz jeszcze. Wygląda niesamowicie seksownie, jest rezolutna, schludna i zadbana. To kobieta, która ma jeszcze siłę pomiędzy pracą, gotowaniem, sprzątaniem i wychowywaniem swojego dziecka, na to, aby zadbać o siebie.

 

Osobiście znam taka jedna dziewusze co ze 100 kg w ciągu roku spadła do 60 . Ledwo ja poznałem jak mnie na kawę zaprosiła. ? Mąż prosił nalegał aby coś z tym zrobiła a tu trzeba było złożyć pozew o rozwód. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 17nataku napisał:

"Też trafiłam na odpowiedzialnego mężczyznę ❤️ życie we troje jest dużo prostsze i przyjemniejsze, oby tak zostało jak najdłużej"

 

"Właśnie identycznie było u mnie. Poznaliśmy się z ta różnica że odrazu wiedzial o dziecku. Teraz mija nam juz ponad 3 lata jak jesteśmy razem w trójkę."

 

"Poznałam swojego męża jak moja córka miała 2 latka. Dziś ma już prawie 8 lat i jesteśmy 8 msc po adopcji. Mąż zaadoptował córkę, ponieważ uważa ją za swoją i nie wyobraża sobie żeby było inaczej. W akcie urodzenia wpisany jest jako ojciec za zgodą sądu a o biologicznym nie ma już ani śladu. ☺️ Wychowujemy córę ze świadomością jak było na prawdę, adopcja była w pełni swiadoma także z Jej strony."

 

 

Pierwsza reakcja, co ja czytam.

 

Drugi krok, zobaczyłem zdjęcia dodane do tych postów.

 

Też chciałem cytować te komentarze, ale sobie odpuściłem...

 

Cytat

Wniosek? Mało atrakcyjne kobiety oraz ich faceci o niskim SMV, którzy nie mają zbyt wiele możliwości na rynku matrymonialnym i tylko dlatego godzą się związek z samotną matką.

Przypomniałem sobie, że jakieś 5 lat temu celowałem wyłącznie w dziewczyny z dzieckiem, bo myślałem że u tych bez jestem bez szans. Forum mnie naprawiło.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ignac napisał:

Może ktoś będzie bardziej wytrwały i wyłuska co ciekawsze smaczki raczki.

Na Śląsku mówi się na takich, jak autor tego FB postu: "psycholog, jak z mysiej pizdy rajzentasza".

 

: )

 

Swoją drogą, sam pewnie w tej brednie nie wierzy. Pompuje czytelniczkom atencję pod swoje produkty.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Miraculo napisał:

Panowie, przecież to jest tylko model biznesowy żeby wcisnąć tym paniom cokolwiek się da.

 

Z jednej strony spokojnie podziwiam tego oszusta - on tylko mówi i sprzedaje dokładnie to, co chcą słyszeć roszczeniowi ludzie.

 

Z drugiej strony - o kurwa, ile tych ludzi jest !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotne matki  tylko do ruchania, chyba że  to wdowa.

 

Jednak zawsze dzieciak będzie dla niej najważniejszy, do tego zrobiony z nie twojej spermy.

 

Czy warto tracić setki tysięcy złotych na nie swoje geny ?

 

Nie warto.

 

Jak będę strzelał miłosnym nadzieniem w jakąś 18 letnią azjatycką nastkę po 40 roku życia w celu zapłodnienia, to HELL YEAH, zrobię dzieciakowi  testy DNA.

 

Z przyjemnością zapłacę za prawidłowe wychowanie dzieciaka, nic mu nie zabraknie.

 

Ale tylko  na SWOJEGO.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RENGERS napisał:

Czy warto tracić setki tysięcy złotych na nie swoje geny ?

 

Nie warto.

Właściwie to tak - dziecko powinien zrobić prawdziwy facet czyli badboy albo wiadomo kto.

A wychować powinien ktoś z kasą.

Tylko to powinno być uczciwe i tak by każdy o tym widział i bez kobiecych manipulacji. Wprost powiedziane - szukam ojca dla dziecka a nie miłości, bo od "miłości" są prawdziwi mężczyźni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gość jest większym szkodnikiem dla społeczeństwa niż niejeden kryminalista i przyczynia/przyczyni się do cierpienia wielu osób na tym świecie. Oczywiście gdy inni będą cierpieć, bo zostali oszukani,  on będzie sobie siedział w nowej fureczce za sprzedaż książek i śmiał się z nich wszystkich. Handlarz heroiny ma już więcej moralności. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, RENGERS said:

Samotne matki  tylko do ruchania, chyba że  to wdowa.

Wszystko fajnie, ale oczami wyobraźni widzę jak samotna matka czyta książkę pod tytułem "Jak sprawić by partner zapłodnił cię niezależnie od jego woli". Ktokolwiek zaufałby samotnej matce w kwestii tabletek ? Chyba, że ktoś chce ciągle w gumie i to jeszcze wyciąganej z sejfu, bo zostawienie paczki w szafce czy w miejscu ogólnodostępnym grozi przekłuciem czy innymi zabiegami. Także osobiście nie polecam nikomu samotnych matek, nawet na ruchanko. Chyba, ze masz 55lat, a ona 40 i szansa zapłodnienia graniczy z cudem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Miraculo napisał:

Wszystko fajnie, ale oczami wyobraźni widzę jak samotna matka czyta książkę pod tytułem "Jak sprawić by partner zapłodnił cię niezależnie od jego woli". Ktokolwiek zaufałby samotnej matce w kwestii tabletek ? Chyba, że ktoś chce ciągle w gumie i to jeszcze wyciąganej z sejfu, bo zostawienie paczki w szafce czy w miejscu ogólnodostępnym grozi przekłuciem czy innymi zabiegami. Także osobiście nie polecam nikomu samotnych matek, nawet na ruchanko. Chyba, ze masz 55lat, a ona 40 i szansa zapłodnienia graniczy z cudem. 

Zawsze swoje gumeczki, po akcie spłukujemy w kibelku i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.