Skocz do zawartości

Jaka sieć komórkowa w ofercie na kartę jest dobra?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jw.

Chodzi mi o te większe sieci Orange, Plus, Play, T-mobile, bo w tych mniejszych nie chce mi się zagłębiać. Lada dzień chcę wziąć jakąs ofertę na kartę.

Chodzi mi o to, która z tych siedzi jest dobra, jeśli chodzi o takie kwestie jak zasięg etc. etc. Jakieś doświadczenia? Cenowo widzę wszędzie jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sawyer504 napisał:

Orange doładowanie za 30 raz na miesiąc włączasz pakiet za 25 bez limitu rozmowy SMS do wszystkich i internet ileś tam giga chyba 20 i co miesiąc jak nie przegapisz dostajesz więcej GB ja gdzieś po roku dostaje teraz z 70gb i mi jest nadto

Dzięki Bracia. Właśnie tę ofertę z Orange mam na oku. Pakiet "odnawialny" na 31 dni, tam jest 15 GB neta.  Jutro idę załatwiać to, a widze, że w temacie dwa razy to oferta została wymieniona.

Jestem zielony w ofertach na kartę. Na czym to polega? Kwitów żadnych nie podpisuje przecież, oni dają mi w salonie kartę SIM, rejestrują mój numer (zgodnie z nowym obowiązkiem świata NWO hehe), a późnie ja musze aktywować usługę jakimś SMS-em ?

 

1 godzinę temu, pillsxp napisał:

W Orange za 360 zł masz rozmowy, sms, mms bez limitu plus 1 TB Internetu na rok.

Jak rozbijesz na miesiące masz za 30 wszystko bez limitu plus ok 80/90 GB neta miesięcznie.

Ale wiadomo że z Orange różnie bywa z zasięgiem. 

Podbijam, tak jak piszę, tę ofertę dzisiaj rozważałem najbardziej. Mam numer z Orange od kilkunastu lat i suma sumarum z zasięgiem tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od Orange, przeszedłem do Play, a teraz jestem w Vikings Mobile i jestem bardzo zadowolony.

Płacę 25zł miesięcznie i mam wszystko co potrzebuje, do tego autodoładowanie gwarantuje mi takie ilości internetu, że nie jestem w stanie go wykorzsytać (223 GB w tym momencie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SławomirP napisał:

U mnie na wsi internet z plusa praktycznie nie istnieje.

U mnie za to Orange i T-mobile w prawie całej miejscowości ledwo co działa w trybie 2g. A o zasięgu w budynkach można zapomnieć. Ale za to Plus i Play działa bardzo dobrze.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.