Skocz do zawartości

Czy syreny istnieją ;) ?


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałam sobie niedawno następujący film z 2011 r.

Czy ktoś z Was może oglądał go już? Jeśli tak, to jestem co o nim myślicie. Zachęcam również do obejrzenia. Film jest długi, ale warto obejrzeć w całości, by mieć obraz wszystkich faktów. Ewentualnie historyczne wstawki można pominąć. Ja oglądałam w dwukrotnym przyśpieszeniu, dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu.

Film jest z polskim lektorem.

Edytowane przez ewelina
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe, może były eksperymenty robione i połączone kiedyś rybę z człowiekiem kij Ci wie. Nawet teraz nie wiadomo co łączą i tworzą za hybrydy na świecie, są filmiki na necie ukazujące syreny ale czy to fejki? Cholera wie, pewno tak.

 

Zresztą my tak mało o świecie wiemy i jak faktycznie funkcjonujemy, że ja niczego nie wykluczam, w końcu klikamy na klawisze i się możemy porozumiewać na ogromne odległości, świat to nadal tajemnica tak naprawdę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno istnieją kobiety, które wabią urokiem i cycem, a potem... - tu już różnie scenariusze się rozwijają. Jedne chłopy toną (w długach i wódzie), inne wprawdzie uciekają, ale tracą poczytalność i chęć życia (coś jak z Lovecrafta)

 

Czyli chyba istnieją.

 

 

1 minutę temu, RENGERS napisał:

Marzy mi się seks z taką syreną - piękną, mokrą, z błyszczącą łuską.

Polecam The Lighthouse - najlepsza scena seksu z syreną od czasu The Little Mermaid. :)

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

Na pewno istnieją kobiety, które wabią urokiem i cycem, a potem... - tu już różnie scenariusze się rozwijają. Jedne chłopy toną (w długach i wódzie), inne wprawdzie uciekają, ale tracą poczytalność i chęć życia (coś jak z Lovecrafta)

 

Czyli chyba istnieją.

 

 

nawet istnieje w popkulturze określenie na taką kobietę i zwie się Ona wtedy "Femme fatale" 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelinaakurat ten film BBC wydało 1 kwietnia kilka lat temu. Po czym dostało dziesiątki tysięcy telefonów od ludzi, którzy chcieli wiedzieć coś więcej lub nawet twierdzili, że talą syrenkę widzieli,???

 

Z tej serii BBC wydała jeszcze film o smokach, też a la taki naukowy gdzie objaśniają co i jak. 

 

Odnośnie syren to był tylko jeden przypadek jakieś 400 lat temu na wyspach Brytyjskich, gdzie rybacy znaleźli istotę, która była łudząco podobna do człowieka, jednak nie mówiła i była cały czas w morzu. 

Po 3 dniach im uciekła. Oprócz tego przypadku jakichkolwiek w miarę realnych innych wzmianek nie ma. 

 

Japończycy też sb ningena wymyślili?

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RENGERS napisał:

Marzy mi się seks z taką syreną - piękną, mokrą, z błyszczącą łuską.

A mnie zastanawia jak by to miało być w Twoje wyobraźni ze tam to ujmę zrealizowane xD? Bo wiesz ta syrena to jeśli już by nią była może być inaczej zbudowana niż człowiek. 
 

Jak masz takie fantazje to wiesz na hbo jest serial syrena. 
 

@ewelina Temu Panu się marzy taka jak z serialu xD. Jeszcze żeby się w człowieka na pewien czas zamieniła - no po prostu ideał. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.