Skocz do zawartości

Cześć


Kpt. Skok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pod różnymi nickami i w różnych momentach mojego mocno dorosłego życia, circa od 2016 roku czytam i uczestniczę w forum.

Teraz jest właśnie ten kolejny raz.

O sobie: tuż przed 40-tką, żonaty, dzieciaty. Żonaty obecnie raczej dla dobra dzieci, ale nie smutasuję, bo fajne mam życie i ogarniam całokształt siebie, zwłaszcza w zakresie formy. Rozwód może będzie, a może nie, ale póki co nie jest praktyczny. 

Widzę, że forum się polaryzuje - pojawia się coraz więcej wątków/osób z którymi nie za bardzo wiem co zrobić i jak czytać (chętnie, a wzór lakoński: wcale) ale jest i gros ciekawych nowych użytkowników. 

Szacun i pozdro dla @KolegiKolega - leżałem sobie teraz na pewnej egzotycznej skałce, syty wrażeń freedivingowych, przeglądałem forum, poczytałem o studentkach IIII roku i mówię sobie - ciekawie waść piszesz, skoro są tu tacy, to ja też wrócę.

 

Edytowane przez Kpt. Skok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.