Skocz do zawartości

Kto wygra LM?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zakładam ten temat, trwa pierwszy mecz ćwierćfinałowy PSG - Atalanta. Neymar zmarnował 3 dobre okazje, Atalanta prowadzi 1:0.

 

Chciałbym poznać Waszą opinię - kto jest waszym faworytem do końcowego zwycięstwa? Ja obstawiam Bayern, późnij Man City.

 

@Quo Vadis?

@Cortazar

@Kimas87

@Gołodupiec

@trop

@MG-42

@Mosze Black

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trop napisał:

Lewy strzela jak natchniony.

Trochę szkoda, że jest tak blisko rekordu Ronaldo (17 bramek), a nie będzie meczów rewanżowych.

 

7 minut temu, trop napisał:

Idą za ciosem, nie pierdolą się w tańcu.

Chelsea ostatnio pięknie rozjechali. Lewy miał udział przy każdej bramce w pierwszym meczu i rewanżu (asysta lub bramka).

 

7 minut temu, trop napisał:

Flick pięknie to poustawiał.

Pamiętam go jeszcze z euro 2008, gdy był asystentem Loewa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cst9191 napisał:

Pamiętam go jeszcze z euro 2008, gdy był asystentem Loewa.

Czegoś się nauczył :) 

 

Mecz Bayern- City... To by było coś ;) I oby Pep Guariola znów się złapał za głowę jak w pamiętnym meczu z Wolfsburgiem :D Oczywiście jak Lewy by bramy ładował :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @cst9191 i o dziwo tak jak typują buki - najpierw obstawiałbym Bayern a zaraz po nim MC.

 

Co do PSG i Atalanty, to jak zobaczyłem jak gra Atalanta i to, że ograniczyła się tylko do obrony to postawiłem parę zł na PSG i wygrałem stówkę (niecałą) ?

 

obraz.thumb.png.93ad30fa88884c1073781a5b0b675ae4.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiał klasyk LM wygra ten kto wygra w finale. ;)

 

Na razie w półfinale jest PSG i zagra w nim ze zwycięzcą pary RB Lipsk - Atletico. Stawiam na Lipsk, a później na PSG.

W drugiej połówce pewniakiem wydaje się MC w starciu z Lyonem, ale Juve też było pewniakiem....

 

Barca ma dziurawą obronę ale za to niesamowity atak. Będzie sobie mogła pozwolić na stratę nawet kilku goli bo zatrzymanie ataku Bayernu wydaje się niemożliwe ale sama też skupi się na ataku. Wydaje mi się, że o wyniku zadecyduje spokój, opanowanie i skuteczność w wykańczaniu akcji, a tych myślę, że będzie bardzo dużo. Ważny też może być środek boiska i prostopadłe podania stamtąd do wychodzących napastników lub skrzydłowych.

 

Reasumując stawiam na finał PSG - MC a w nim wygra drużyna sponsorowana petrodolarami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jakoś nie śledzę na bieżąco rozgrywek, ale z przyjemnością obejrzę jutro mecz Bayernu z Barceloną. 

 

Do tej pory Bayern Monachium szedł jak burza więc czuć, że zawodnicy są w formie. Niech Robert Lewandowski strzeli jeszcze 5 goli, a zrówna się z Raulem na trzecim miejscu pod względem strzelonych goli w lidze mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gołodupiec napisał:

Do tej pory Bayern Monachium szedł jak burza więc czuć, że zawodnicy są w formie. Niech Robert Lewandowski strzeli jeszcze 5 goli, a zrówna się z Raulem na trzecim miejscu pod względem strzelonych goli w lidze mistrzów.

Lewy 66 bramek w 87 meczach LM. Ratio na tym samym poziomie co C. Ronaldo - 0.76 bramki na mecz.

Benzema by strzelić 65 bramek potrzebował 120 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 13:46, Gołodupiec napisał:

Powiem szczerze, że jakoś nie śledzę na bieżąco rozgrywek, ale z przyjemnością obejrzę jutro mecz Bayernu z Barceloną. 

Póki co kapitalne widowisko. 5 goli, otwarta gra i świetna gra taktyczna Bayernu. Zasłużenie prowadzą 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Póki co kapitalne widowisko. 5 goli, otwarta gra i świetna gra taktyczna Bayernu. Zasłużenie prowadzą 4:1

Świetna kanonada. Tylko póki co, to szkoda lewego, że mu dwa strzały nie wyszły i ma mało podań, ale liczy się przede wszystkim wygrana meczu, a nie indywidualne nabijanie statystyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od 2007 nie ma ani jednej hiszpańskiej drużyny w półfinale LM. Jest jeszcze szansa na hiszpańskiego trenera jeśli MC wygra z Lyonem. Ale jeśli będzie niespodzianka i to Lyon awansuje to będziemy mieli dwa niemiecko francuskie półfinały.

 

To miałem pisać wczoraj.

 

Dziś jestem w szoku bo nie spodziewałem się takiego rozstrzygnięcia.

 

Niemiecko - francuskich półfinałów nie było jeszcze w historii LM...

 

Czy Bayern pokona rewelację OL? Czy Inna rewelacja RB Lipsk pokona PSG?

 

Kurła... !!! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.