Skocz do zawartości

Kto wygra LM?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BlacKnight napisał:

Chto łogląda medż dźisiaj ??

Jak typujecie ?

 

Rozum podpowiada PSG z symulantem na czele ale emocje za RB Lipsk.

Będę kibicował RBL, nie trafię PSG. Klub bez duszy, tylko forsa się tam liczy. No i jak wspomniałeś, symulant, który jest żałosny z tymi akcjami. W meczu z Atalantą się nie popisał, katastrofalny mecz i asysta raczej niezamierzona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2020 o 08:11, cst9191 napisał:

Barcelona zapłaciła 120mln za Coutinho, który gra przeciwko nim i pakuje 2 bramki

I bonus 5 mln Barca ma zapłacić dla Liverpoolu jak Bayern z Coutinho wygra Ligę Mistrzów ?

Niestety ale PeeeeSŻeeee wygrało i to znacznie ?

Dziś Bayern podejmuje Lyon, zdecydowanym faworytem jest Bayern i myślę, że neispodzianki nie będzie.

Obstawiam zwycięstwo Bayernu i gola Lewego, jeśli wcześnie napoczną Lyon, to skończy się kilkoma bramkami.

Jeśli nie to będą męczarnie ale myślę, że sprawnie sobie poradzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Dziś Bayern podejmuje Lyon, zdecydowanym faworytem jest Bayern i myślę, że neispodzianki nie będzie.

Rozjadą ten Lyon. 
Cud musiałby się stać by było inaczej.  
Chociaż Juve to przecież Juve i City to City a jakoś wyrwali im te zwycięstwa.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko pierwszą połowę PSG - RB Lipsk, bo byłem zbyt zmęczony, ale muszę przyznać, że PSG ze swoimi długimi podaniami do szybkich zawodników i dośrodkowaniami jest naprawdę groźne. Moim zdaniem grali wczoraj bardzo dynamicznie. Finał ligi mistrzów będzie arcyciekawym pojedynkiem, o ile obie drużyny zachowają formę. 

 

Chciałbym, żeby to Bayern wygrał ze względu na Roberta Lewandowskiego i na nich stawiam swoje 0 groszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

France Football nie powinno już odpowiadać za przyznawanie złotej piłki.

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale z tego co wiem, to wcześniej (kilka lat temu) za przyznawanie ZP odpowiadały wspólnie FIFA + France Footbal.

Według mnie przyznawanie ZP wyłącznie przez francuskie dziennikarzyny prowadzić będzie mniej więcej do takich sytuacji jak obecnie.

 

28 minut temu, balin napisał:

W Lipsku takiego zawodnika nie maja, dlatego polegli. 

Mieli. Timo Werner, tylko nie grał.

Nie orientuję się czy to przez kontuzję czy przez transfer ale to im zabrało jakieś 50% siły ofensywnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timo Werner jest już zawodnikiem Chelsea. I nic tutaj Lipska nie tłumaczy, zagrali kiepsko i przegrali, sami są sobie winni. W nowej edycji mają już miejsce w przeciwieństwie do Lyonu. Rzymskie Lugdunum to niewątpliwa rewelacja tej edycji, podobnie jak Tottenham rok temu ale jednak sądzę, że dziś zakończy się ich przygoda z LM.

 

Stawiam na dzisiejsze zwycięstwo Bayernu, może nie tak efektowne jak ostatnie ale pewne i zdecydowane.

 

Jednego finalistę, czyli PSG wytypowałem, brawo ja, MC mnie zawiodło. ALM tylko połowiczne. ;)

 

Co do kibicowania rodakom w zagranicznych klubach to przypominam, że w PSG na ławce siedział wczoraj bramkarz M. Bułka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

A Klubowe MŚ?

Tego nie wiem niestety.

 

Tak, niedługo kadra gra w LN i RL9 dostał urlop, żeby się zresetować i przygotować do nowego sezonu w Bundeslidze.

 

Muszę powiedzieć, że mi i nie tylko mi bardzo spodobał się taki format rozegrania Ligi Mistrzów jaki był obecnie :)

Po 1 daje piłkarzom trochę odetchnąć, bo nie muszą od  ćwierćfinałów grać mecz i rewanż.

Po drugie powoduje, że łatwiej o niespodziankę i mogą zaistnieć chociażby takie kluby jak w tym roku tj. Lipsk czy Atalanta.

Po trzecie jeden mecz powoduje, że drużyny muszą zagrać na większym ryzyku, są większe emocje, bo wiadomo, nie ma, że 1:1 dowieziemy, tylko gramy aby wygrać.

 

Moim zdaniem niemal praktycznie same plusy.

Upchnąć drużyny w jednym - dwóch miastach blisko siebie na czas LM i niech grają :)

Tylko trzeba by to jakoś w tym kalendarzu przeorganizować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Muszę powiedzieć, że mi i nie tylko mi bardzo spodobał się taki format rozegrania Ligi Mistrzów jaki był obecnie :)

https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Liga-Mistrzow/Format-Ligi-Mistrzow-moze-zostac-zmieniony.-Prezydent-UEFA-ujawnia

 

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Po drugie powoduje, że łatwiej o niespodziankę i mogą zaistnieć chociażby takie kluby jak w tym roku tj. Lipsk czy Atalanta.

O, to, to. Kiedyś, już dawno temu mniej zamożne zespoły miały takie same prawa co duże. Steaua Bukareszt, Crvena Zvezda, Marsylia. Dzisiaj te zespoły nie mają szans, bo wszystko zgarniają najwięksi.

 

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Moim zdaniem niemal praktycznie same plusy.

Jak nie, jak tak :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kasę. Więcej spotkań to większe wpływy, przecież kluby, reklamodawcy itd. zyskują na "normalnym" trybie rozgrywek. Zresztą formuła mecz-rewanż wydaje się bardziej, hm, oczywista? Bez tego brakuje wówczas tych piłkarskich szachów, taktyki na rewanż i całej otoczki z tym związanej. No i właśnie, czy niespodzianki powinny stanowić o sile futbolu? Nie jestem o tym przekonany. A przykład Atalanty to raczej wątpliwa niespodzianka jeżeli ktoś interesuje się serie a. Zresztą w rywalizacji z Valencią byli wyraźnie lepsi i to było do przewidzenia. Osobiście dla mnie ta pocovidowa piłka jest troszkę jednak wypaczona. Jak mówimy o sprawiedliwości to nie możemy uniknąć podstawowych faktów jak choćby czas na przygotowanie się do spotkań, odnowa biologiczna itd. Bayern i właśnie kluby francuskie miały tu wyraźną przewagę nad resztą.  W "normalnym" trybie pewnie Bayern też zaszedłby daleko ale czy wygrałby? Tego nie wiemy. Obrona u nich to w żadnym stopniu nie był monolit. Inna sprawa, że główni rywale albo szukali formy od dłuższego czasu (Barca czy Juve) albo po prostu odstawali poziomem z założenia (Lyon, z całym szacunkiem), względnie odpadali na własne życzenie (wiadomo) :D

W ogóle osobną kwestią jest groteskowe wręcz komentowanie losów Lewandowskiego, który od blisko dekady stał się pseudobożkiem mediów, a część kibiców wręcz widzi go jako najlepszego piłkarza w historii. To niepojęte.

Edytowane przez rampampam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rampampam napisał:

odnowa biologiczna itd. Bayern i właśnie kluby francuskie miały tu wyraźną przewagę nad resztą. 

A Francuzi na odwrót. Przed wznowieniem LM płakali, że mieli za długą przerwę i ich zespoły się skompromitują w starciu z drużynami, które z marszu wejdą z ligi krajowej do LM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swego czasu w bayernie grał Frank Ribery. Który to był rok? hmm 2012 czy 2013 nie pamiętam dobrze. Grał zajebisty sezon. Wygrał z nimi wszystko co było do wygrania a i tak nie dostał złotej piłki. Już nie pamiętam który z tych dwóch wygrał czy to Messi czy Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MG-42 napisał:

Pamiętam swego czasu w bayernie grał Frank Ribery. Który to był rok? hmm 2012 czy 2013 nie pamiętam dobrze. Grał zajebisty sezon. Wygrał z nimi wszystko co było do wygrania a i tak nie dostał złotej piłki. Już nie pamiętam który z tych dwóch wygrał czy to Messi czy Ronaldo.

Pamiętam tamtego Ribery'ego, faktycznie zasłużył sobie na złotą piłkę. Ale jak to w demokratycznych wyborach, często nie wygrywa ten najlepszy...

Podobnie było w 2010 ze złotą piłką dla Messiego. Za co ją tak właściwie dostał? Wyprzedził Iniestę, Robbena, Forlana, Xaviego, wszyscy świetnie grali na mundialu.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.