Skocz do zawartości

Wasz codzienny styl ubioru


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Amperka napisał:

 

@Hatmehit podziwiam Cię dziewczyno, że taka bystra jesteś i jeszcze pracujesz. Z Tobą to na pustyni by się dorobił

Jejku, dziękuję. Aż mi się nieswojo zrobiło:lol: A propos dorabiania się na pustyni- mając lat około 5 nie myślałam o Egipcie w kategoriach typowo naukowych, a raczej 'mumie, skarby, tajemnice'- więc taka mała mądra postanowiłam, iż mając lat 20 wyjadę samotnie do jakiejś oazy i będę prowadzić nielegalny handel artefaktami starożytnymi... Nie wiem czy dorobiłabym się czegokolwiek oprócz odsiadki w egipskim więzieniu, lecz wizja dziecka o  'dorosłej Hatmehit' była ekscytująca.

20 godzin temu, Lalkaa napisał:

Moje włosy nad morzem to była istna TRAGEDIA.

I teraz wyobraź sobie tak żyć mając długie delikatne fale. 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu. 365 dni w roku. I tak od nastu lat. W całkiem rozpuszczonych włosach chadzam nad morze raz na ruski rok, dlatego zwykle ratuję się warkoczem lub niskim kokiem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie mocno zależy nawet od wyjścia. Mam dosyć sporo ciuchów. Jak wychodzę do patologi to ubiorę się w jakiegoś pitbulla albo cos tego typu.Na co dzień
Sporo mam ciuchów z tych marek :

premiersociety
majors

misanthropy 
Aczkolwiek już szkoda mi trochę kasy na ciuchy. Zresztą moja ulubiona bluzę za która dałem kupę kasy skroiła mi była. :)

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Claudianne napisał:

A jak szukacie swetrów, wełny, kaszmiru to moim ostatnim odkryciem jest o dziwo sieciówka - Massimo Dutti

Oj, nie tylko swetry, rzeczy z tego sklepu trzymają się u mnie latami :) . Z Massimo mam chyba pół szafy :D, mój ulubieniec.

 

 

Ja mogę polecić  Pro-beWarsztat pracy, wspomniane wcześniej sklepy Aeterie czy Marie Zelie.

Z sieciówek poza wspomnianym Massimo, lubię jeszcze Esprit. Można upatrzeć coś ciekawego.

 

 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielokropek Wow, Ta Merie Zelie ma cudne kolekcje! Sukienki jak najbardziej w moim stylu :) 

 

Ale ceny tych sklepów są powalające. 

Ja nie ukrywam, że wolę wyhaczyć jakieś perełki w secondhandzie i mieć dalej w kieszeni te £100

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.