Skocz do zawartości

Dotyczy: Kobiety z jakich krajów Wam się najbardziej podobają?


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Japonia, Chiny (tutaj zbyt róznorodnie, aby określić), Korea

Zgadzam się. Z Europy germańska-nordycka uroda, czego w Polsce w sumie też nie brakuje w moim regionie. Takie po prostu estetyczne-posągowe uogólnienia. Nie podobają mi się osoby o zbyt ciemnym kolorze skóry, gdyż mało to klasyczne. Czy to naturalnie duże stężnenie melaniny czy opalenizna. Bladość jest przepiękna niezależnie od płci.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy specjalnie się nad tym nie zastanawiałam. Sama jestem totalnym miksem urodowym.

 

Jeśli mowa o mężczyznach - koreańczycy.

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Bladość jest przepiękna niezależnie od płci.

Jak to dobrze usłyszeć! Zawsze jestem najbledsza w towarzystwie ("słabo ci?" "co ty taka blada" "opal się!") ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Analconda napisał:

No... Polki jak to Polki - jak tylko zobaczą Mokobé lub kakaowca... ??

??????

Zawsze myślałam, że Mokebe i kakaowcy to czarnoskórzy, a nie Azjaci, i ci z południa Europy, ale Ty rozszerzysz tę definicję nawet na Norwegów- albinosów, byle tylko wyszło, że polskie baby są złe ?

 

@Hatmehit

słyszałam, że Egipcjanie mają piękną, złotawą skórę. Potwierdzasz/zaprzeczasz?

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, melody napisał:

Jak to dobrze usłyszeć! Zawsze jestem najbledsza w towarzystwie ("słabo ci?" "co ty taka blada" "opal się!") ?

Ja mam ciepły odcień skóry, ale za to bardzo jasny. Wiosną-latem dbam o filtry, natomiast zimą jestem prawie biała. Często słyszę, że powinnam się opalić, ale to dla mnie absurd. Nie lubię opalonej skóry, tym bardziej u siebie. Ale dobra, nie róbmy offtopu o sobie. Po prostu bladzi faceci łączcie się i zachowujcie swą bladość. 

4 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

słyszałam, że Egipcjanie mają piękną, złotawą skórę. Potwierdzasz/zaprzeczasz?

Jest jakiś taki dziwny połysk w ich skórze, nie mam pojęcia z czego może wynikać. Ogólnie zależy od regionu. W Aleksandrii-Kairze są właściwie biali, kobiety często bledsze od Europejek. Natomiast południe jest już coraz ciemniejsze, aby w Asuanie być częściowo (tak z 40%) już prawie ludnością negroidalną z uwagi na wielu Nubijczyków (Egipcjan, lecz pochodzenia z dzisiejszego terenu Sudanu). Egipcjanie moim zdaniem nie są zbyt atrakcyjni, może dawniej ci dobrze urodzeni byli:P Choć to głównie zasługa dobierania sobie najpiękniejszych kobiet ówczesnego świata. Seti I był całkiem całkiem, mimo że z lekka martwy i ususzony to zachował odpowiednie rysy do sprawowanej funkcji. Ale takich twarzy w dzisiejszym Egipcie nie widziałam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółci i czarni odpadają. Te nacje kompletnie mi się nie podobają, wręcz dziwi mnie ten trend związkowy- biała kobieta i czarny facet. Najprzystojniejsi są południowcy, Polacy i Arabowie. Mój typ to brunet o piwnych oczach i ciemnej karnacji, ewentualnie opalonej skórze. Blada skóra bardzo mi się nie podoba, nie wiem czemu, ale takie osoby wydają mi się jakieś chore, nawet czuję lekkie obrzydzenie. - @Hatmehit nic do Ciebie nie mam, ale nic nie poradzę, że tak odbieram blade osoby. Także bez obrazy.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

Bardziej Siuksowie czy Irokezi? A może Nutka? 

Tak ?

@Libertyn

Dla mnie wszyscy Indianie, których widziałam (na zdjęciach ofc) wyglądają z twarzy bardzo podobnie. Nie odróżniłabym tych z Dakoty od Irokezów, gdyby byli tak samo uczesani i ubrani. 

Nigdy nie obracałam się w społeczności indiańskiej, nie mam obycia z bliska z ich urodą. 

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Facet okrzyknięty najprzystojniejszym człowiekiem świata Ci się nie podoba?

Serio, ma taki tytuł? Nie wiedziałam. Ale ja w te konkursy piękności nie wierzę. Paradoksalnie często wygrywają tam osoby o przeciętnym wyglądzie. Już idąc zwykłą ulicą można czasem zobaczyć ładniejsze osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ewelina napisał:

@Hatmehit nic do Ciebie nie mam, ale nic nie poradzę, że tak odbieram blade osoby

Ależ spoko:lol: Każdy ma swe gusta i mi to właśnie ciemna skóra i opalenizna się nie podobają, są takie 'brudne' i nieeleganckie. Ale to doprawdy bardzo indywidualna sprawa i nic nikt nie powinien do tego wzajemnie mieć. Obrzydzenia oczywiście nie czuję, ale jak już wybierać to blade kobiety i bladzi mężczyźni, zdecydowanie.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.