Skocz do zawartości

Dotyczy: Kobiety z jakich krajów Wam się najbardziej podobają?


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Typowe bo tak myślą te kobiety. Dlatego Ci to zadałam. Pierwsza myśl jak by myślały takie kobiety. 

Takie czyli jakie? Nie chce takich, chce normalnych. :D

 

37 minut temu, Lalkaa napisał:

A wracając do hejtu - ja się nie prosiłam męża o prezenty ja się o nic nie prosiłam. Ale za każdym cholernym razem jak był moim chłopakiem a coś mi dawał z własnej nieprzymuszonej woli (po prostu gdzieś w rozmowie wyczaił ze coś mi się podoba i potem to np dostałam) to był hejt „aaaa bo ci znowu (tu imię) kupił”. Mnie po prostu szlak trafiał.

Mówiłem Ci, nie mam problemu wyłożyć...ale na zdrowych zasadach.

 

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Nauczyło mnie to po pierwsze nie ufania ludziom a po drugie nie mówienia niczego o sobie, a tym bardziej życiu prywatnym.

Mamy podobne wnioski, ja nigdy nikomu niczego nie zadrościłem. Nawet jak nie miałem nic, rower może i lubiłem se pojeździc. Teraz też nic nie mam, powiedzmy. Ludzie często widzą trawę zieloną bardziej u kogoś niż u siebie. To też gdzieś pisałem, spierdolone miny w reakcji na czyjeś zadowolenie. Nawet nie wiedziałem, że mam tylu wrogów...albo mnie to nie interesowało. Podobno ich ilość jest miarą sukcesu. ;)

 

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Ponadto jak to już gdzieś pisałam, mój mąż mówi, że za jego sukcesem stoję ja.

Z odpowiednią kobietą można osiągnąć bardzo duzo. Tak, to jest jakiś rodzaj motywacji, daje siłę i energie. Pełna zgoda. Chociaż niekoniecznie na takich zasadach jak Wy sobie tam działacie razem.

 

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Rozwiń, bo napisałeś to w taki sposób, ze chyba nie zrozumiałam o co konkretnie chodzi. 

Poczytaj forum, nie będe wyrokował. Co się komu podoba to rzecz względna. Hipergamia, to było to pojęcie?

 

37 minut temu, Lalkaa napisał:

A ja mam wrażenie, ze jest tak w obie strony. Dopóki tu nie trafiłam uważam, że fajni mężczyźni są na wymarciu a ja mam jakieś szczęście, ze trafiłam na kogoś normalnego. Co do kobiet - mam 3 takie jak ja, wiec uważałam, że po prostu kobiety są. 
 

Teraz myśle, że tak jest w obydwu stron. 

Przeciętna panna sobie ogarnie zawsze jakiegoś gościa. Na jak długo i po co, to mnie nie interesuje. W drugą strone to tak nie działa. Vide to forum. A dalej zobaczymy...

 

  

37 minut temu, Lalkaa napisał:

Straszne prawda ?? To wynika z mojej osobowości. A by się przydało. Mogłabym mieć troszkę większy ?

Trudno co zrobić, wyszedłbym gdzieś albo dał Ci szansę trochę sie przewietrzyć na balkonie. Problem jest w tym, że szyby są mało dzwiękoszczelne. Przysiady rób. :D

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i hmmm - żadna się nie przyzna, że chętnie poleci w ślinę i nie tylko z Mokobé.

Wiedzą, że będą wtedy spalone u każdego Seby czy Oskara i zostaną same beciaki. 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina wśród części z nich tak jest, tylko różnica polega na tym, iż sami Niemcy do których wzdychają, uważają ich mimo wszystko za "Polaczków" i słowiańskich gastarbeiterów, dotyczy to głównie tych mieszkających w Rajchu.

 

Ślązacy których poznałem, na ogół są lojalnymi obywatelami jak inni Polacy, zaś ich polskość nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Analconda napisał:

Tak czytam ten temat i hmmm - żadna się nie przyzna, że chętnie poleci w ślinę i nie tylko z Mokobé.

Może po prostu wzdychanie do czarnoskórych jest mniej popularne niż się wydaje? Pojawiło się kilka wpisów o południowcach Hiszpaniach czy Włochach, ale naprawdę uważam, że zachwyty nad tzw. Mokobe są raczej nieliczne wśród Polek. Wiele kobiet czarnoskórych i Arabek jest ślicznych (dopóki nie mają nadwagi), mężczyźni już nie aż tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://leadingpersonality.wordpress.com/2013/09/30/average-faces-of-men-and-women-around-the-world/

:P

Widać, że Polak/Polka bardzo dobrze oddani, więc ufam wynikom (fotki powstały na podstawie wymieszania kilkudziesięciu zdjęć ludzi z kraju).

 

No i kto Wam się najbardziej podoba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby teraz wymieszać miliony zdjęć. Jak dla mnie Słowianie / Germanie to fałszywy podział, prawdziwy to właśnie na narodowości.

 

Wg mnie - Austriacy tak, Niemcy nie. Włosi - nie.

 

Latynosi - nie, kobylaści. Czarni - tak. xD Azjaci - nie.

Francja - tam w ogóle są aż tak biali?

Węgrzy - to oni mają takie wąskie nosy, myślałam że bulwiaste?

Polska - nie, drechole.
Austriacy, Irańczycy, Amerykanie, Serbowie, Hiszpanie, Brazylijczycy, Szwajcarzy, Ukraińcy - tak. Jakbym miała wybrać najlepszych to Austriacy (z kobiet najładniejsze Rosjanki).

Wietnamczycy / Wietnamki - bardzo ładni ludzie.

Angielki - aż tak ładne? Myślałam, że długie twarze/wąskie oczy (końska uroda jak w rodzinie królewskiej).

Szkoda, że nie ma Szwedów/Finów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bruxa napisał:

Mogliby teraz wymieszać miliony zdjęć. Jak dla mnie Słowianie / Germanie to fałszywy podział, prawdziwy to właśnie na narodowości.

Słowianie są dosyć podobni do Aryjczyków. Inna jest mentalność - "słowianie" są od niewolników czy po angielsku slaves czy jakoś tak.

 

Ten obrazek nic nie pokazuje - typowy Niemiec ma średnio znacznie większe smv niż typowy Polak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thyr napisał:

To tak jak z kobietami, nie ma brzydkich tylko biedne. Kurfa chłopie ale ty masz kompleksy. 

Serio - nie oszukujmy się - przeciętny Polak to mały, łysy seba, strój ludowy to białe skarpety i niebieskie krótkie jeansy a do tego za duża koszulka. No i jak ma włosy to często też zakola.

 

Przeciętny Niemiec dobrze ubrany, wysoki, często blond włosy.

 

Nie ma co porównywać nawet. Oczywiście mowa o przeciętnym osobniku. I tu i tu są skrajności. 

 

Swoją drogą Polacy to nie słowianie. Tylko mieszanka aryjczyków i słowian z np Ukrainy i Białorusi. I wyszło niestety bardzo brzydko...

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Jakby takiego przeciętnego szwaba wrzucic w nasze realia, np: pensja chu...a warta starczy by przeżyć od 1go do 1go.Wsadzic go jeszcze w ramy hipokryzji religijnej, rozpic , pielęgnować w dzieciństwie porażki jako moralne zwycięstwa jego nacji. Później wjebac mu jakiś kredyt hipoteczny ( 30 lat) na mieszkanie wielkości pudełka od zapałek bo gdzieś trzeba mieszkać.Mysle ze większość wybrała by raczej honorowe sepuku niż metroseksualne podejście do ciała. 

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

Tak czytam ten temat i hmmm - żadna się nie przyzna, że chętnie poleci w ślinę i nie tylko z Mokobé.

Wiedzą, że będą wtedy spalone u każdego Seby czy Oskara i zostaną same beciaki. 

Osobiście poznałam tylko dwie dziewczyny, którym podobają się czarni faceci. Tylko jedna z nich była Polką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, thyr napisał:

@Analconda Jakby takiego przeciętnego szwaba wrzucic w nasze realia,

Trochę racji masz ale w Niemczech też nie jest kolorowo.

Mimo wszystko nieładne określenie "p0lska morda" to fakt. Polacy mają specyficzny wygląd chociaż zbyt mocno to uwypukliłem. 

 

16 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Osobiście poznałam tylko dwie dziewczyny, którym podobają się czarni faceci. Tylko jedna z nich była Polką. 

A ile z was się nie przyzna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bruxa napisał:

Pokazuje nawet skąd największa seksturystyka akurat w Tajlandii (prócz biedy) - bo Tajki są ładne, a Tajowie nieładni.

Nie ładne tylko tanie. Dla mnie azjatki są równie odpychające co murzynki np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

Polak, Austriak, Węgier i White American ? 

Ej, u mnie podobnie, Węgier chyba najbardziej mi podszedł. Polak całkiem fajnie jakby mu włosy zapuścić. White American i Austriak też mi wpadł w oko, ale już tak mniej. Natomiast Polki to serio dziwnie wyglądają, szczerze to chyba jedne z brzydszych na tej liście, taka uroda ciocina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

Takie czyli jakie? Nie chce takich, chce normalnych. :D

Takie czyli nie takie jak ty czy ja mamy na myśli. Takie które po prostu się przykleją do Ciebie bo masz pieniądze. 

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

Mówiłem Ci, nie mam problemu wyłożyć...ale na zdrowych zasadach.

Ty mówisz o wyłożeniu, inwestycji. A to co innego. A wyłożenie dla niej na coś dobrego no to tak - mój mąż robił to samo, za moimi plecami. Potem mi przynosił. Bardzo to było kochane z jego strony. A to, że wybierał rzeczy które były drogie czy tam sam wybrał coś droższego to co miałam mu tym rzucić w twarz i powiedzieć wypierdzielaj? Bo czasami nie rozumiem bólu dupy niektórych kobiet. 

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

Chociaż niekoniecznie na takich zasadach jak Wy sobie tam działacie razem.

A skąd Ty wiesz na jakich my tam działamy zasadach?

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

o też gdzieś pisałem, spierdolone miny w reakcji na czyjeś zadowolenie. Nawet nie wiedziałem, że mam tylu wrogów...albo mnie to nie interesowało. Podobno ich ilość jest miarą sukcesu. ;)

I to jest przykre. 

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

Hipergamia, to było to pojęcie?

Szukanie partnera na swoim poziomie itd. No będziesz mieć ciężko. 

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

Przeciętna panna sobie ogarnie zawsze jakiegoś gościa.

Ale no właśnie - tu piszesz, że masz wymagania i szukasz konkretnej. No widzisz, kobiety też je mają i nie chcą "jakiegoś". A normalnego. 

 

9 godzin temu, Pankoneser napisał:

wyszedłbym gdzieś albo dał Ci szansę trochę sie przewietrzyć na balkonie. Problem jest w tym, że szyby są mało dzwiękoszczelne

Proponuje owoce - pycha zdrowe i nie da się gadać ?

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Takie czyli nie takie jak ty czy ja mamy na myśli. Takie które po prostu się przykleją do Ciebie bo masz pieniądze. 

Lalkaa. Chyba polubie to odpisywanie na Twoje posty. Gdzie ja powiedziałem, że mam pieniadze? :D No ale założmy, że jakieś mam...Żadna się do mnie nie przyklei. Z prostego powodu. Żadna się tego nie dowie. Nie będzie wiedzieć jak mieszkam, czym jeżdze. Bo skrupulatnie to ukrywam. A po mnie nie poznasz, że załóżmy na coś...mnie stać.

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Ty mówisz o wyłożeniu, inwestycji. A to co innego. A wyłożenie dla niej na coś dobrego no to tak - mój mąż robił to samo, za moimi plecami. Potem mi przynosił. Bardzo to było kochane z jego strony. 

Dla mnie to są normalne rzeczy, hajs sam w sobie nie ma żadnej wartości. Czego miałbym się tym nie podzielić?

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

A skąd Ty wiesz na jakich my tam działamy zasadach?

Czytam Twoje posty. To wiem.

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

I to jest przykre. 

Ale prawdziwe, przeżyje.

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Szukanie partnera na swoim poziomie itd. No będziesz mieć ciężko

Trudno. Parafrazując Misia, 20 filmów mi było cięzko. :D A tak na serio, głowa mi się otwiera, więc wiesz. Pewnie nie wiesz to zapytasz znow. 

 

To jest niewykonalne raczej. Zdaje sobie z tego sprawę.

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Ale no właśnie - tu piszesz, że masz wymagania i szukasz konkretnej. No widzisz, kobiety też je mają i nie chcą "jakiegoś". A normalnego.

Nie wiem czy szukam, nie żebym kłamał. Mówie jak jest. Ja jestem normalny, prawie. ?

 

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Proponuje owoce - pycha zdrowe i nie da się gadać ?

Dzieki za tipa, przemyśle te owoce. Mam też zamykany na klucz schowek/grajdołek.

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pankoneser napisał:

Lalkaa. Chyba polubie to odpisywanie na Twoje posty

Poczekaj poczekaj, jeszcze będziesz tęsknić za moimi pytaniami i postami xD. Poczekamy zobaczymy. 

 

27 minut temu, Pankoneser napisał:

Czytam Twoje posty. To wiem.

Tak no to chętnie nie dowiem co tam Pan sobie wyczytał i co tam dla Pana nie gra.

 

28 minut temu, Pankoneser napisał:

Żadna się tego nie dowie. Nie będzie wiedzieć jak mieszkam, czym jeżdze. Bo skrupulatnie to ukrywam. A po mnie nie poznasz, że załóżmy na coś...mnie stać.

Będąc z kimś w związku jednak to pokażesz, a jak się ogarnie, że masz to tak łatwo może Cię nie puścić. Ponadto no ciekawa strategia - załóżmy - spotykam faceta - miły, załóżmy przystojny, fajny, inżynier, nie widać po nim ile zarabia ale pewnie coś tak średnio, no i wchodzę w związek a tu nagle ten mi wali w twarz, że zarabia 4x tyle ma jakiś mega samochód i jak się czuje??? No okłamana. Troszkę to takie dziwne, takie trochę nieszczere. Niby pomysł jest ok ale gdzieś również ma wady. 

34 minuty temu, Pankoneser napisał:

Pewnie nie wiesz to zapytasz znow. 

Nie zapytam xD

 

34 minuty temu, Pankoneser napisał:

Ja jestem normalny, prawie. ?

A coooo jak to wszystko jest kłamstwem a Tobie się wydaje, że jesteś normalny a tak naprawdę normalny nie jesteś bo normalni są ludzie których uważasz za nienormalnych xDD?

 

35 minut temu, Pankoneser napisał:

Mam też zamykany na klucz schowek/grajdołek.

No popatrz jaki jesteś inteligentny - możesz się tam zawsze zamknąć xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 21:12, lisoszakal napisał:

Zadziwia mnie to. Tak wiele kobiet tu pisze, że podobają im się Polacy, a tak niską dzietność mamy: 1.3.

Nie widzę tu sensu.

Bo kobiety kłamią nawet w anonimowych ankietach.

 

Najlepszy - wg. wymiany studenckiej Orgasmus - jest tłusty, niski Hiszpan (południowiec !), bezzębny Portugalczyk (ah, ten południowiec !), oraz pulchniutki Włoch o przetłuszczonych włosach (Bandziorno Makaroni z tego filmu 365 Dni - no i bo południowiec !).

Oraz - jak tym razem słusznie zauważył AnalnaKonda - Mokebe, względnie jakiś Turek albo Paki.

 

Fascynacja egzotyką okazuje się zazwyczaj typowym wyborem niedojrzałej gówniary - potem trzeba takie ściągać do cywilizacji za pomocą ambasad, a dzieci uwalnia detektyw.

6 godzin temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Osobiście poznałam tylko dwie dziewczyny, którym podobają się czarni faceci. Tylko jedna z nich była Polką. 

https://steemit.com/simon/@robertjordanblog/simon-mol-has-slept-with-over-300-polish-girls-and-infected-over-40-of-them-with-hiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lalkaa napisał:

Poczekaj poczekaj, jeszcze będziesz tęsknić za moimi pytaniami i postami xD. Poczekamy zobaczymy. 

?

 

17 minut temu, Lalkaa napisał:

Tak no to chętnie nie dowiem co tam Pan sobie wyczytał i co tam dla Pana nie gra.

Zakładasz to co opisywałaś wcześniej. Że ktoś znów ma do Ciebie jakiś problem. I chce się dodupcyć. Napisałem, że rozumiem ten temat jak się razem wspieracie. Reszta to nie moja sprawa, ja tego nie oceniam. I nie miałem kompletnie nic na myśli. Mylisz mnie z 'tymi' ludzmi.

 

17 minut temu, Lalkaa napisał:

Będąc z kimś w związku jednak to pokażesz, a jak się ogarnie, że masz to tak łatwo może Cię nie puścić. Ponadto no ciekawa strategia - załóżmy - spotykam faceta - miły, załóżmy przystojny, fajny, inżynier, nie widać po nim ile zarabia ale pewnie coś tak średnio, no i wchodzę w związek a tu nagle ten mi wali w twarz, że zarabia 4x tyle ma jakiś mega samochód i jak się czuje??? No okłamana. Troszkę to takie dziwne, takie trochę nieszczere. Niby pomysł jest ok ale gdzieś również ma wady. 

Spokojnie, nie mam tyle szczęścia. Uświadamiasz mi, że znów wracam do tematów, które się nigdy nie udawały. A sorry, to nie szczęscie...z reszta niewazne. Wracam do szafy.

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.