Skocz do zawartości

Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Kiedyś wracając z upojnego wyjazdu na targi do Brukseli. Kobieta z dupy wypalila. Jesteś typem faceta co gustuje w cyckach czy tyłku ? Zatkało mnie. Po czym sama stwierdziła chyba lubisz zgrabną dupę. 

Jakie są wasze opinie na ten temat. Ja swój znam. Panie co myślicie na co panowie patrzą?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, thyr napisał:

Ja tam zawsze patrzę na charakter.Jak mądra i odczytana to zapraszam do goscinnego na kawę. 

Też tak robię tylko na herbatę. Bo zapraszam po 18. Wczrsbiej sprzątam.?

1 minutę temu, PoCoMiOko napisał:

dupa

 

Tyle dup się naogladalem że chyba wolę mózg. Za duże cycki żygac się chce dupa jak szafa zastanawiasz się gdzie .chuda boisz Sie złamać przerobiłem od 50 do 100 kg

 

Cycki Od a do f

Wnioski znaleźć wspólny język 

26 minut temu, thyr napisał:

Ja tam zawsze patrzę na charakter.Jak mądra i odczytana to zapraszam do goscinnego na kawę. 

Dobra co kto czytał ostatnio ?

Ja pomnik cesarzowej ziemiańskiego. Wogole czytanie jest tu modne?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fetysza stóp i kostek. Jak laska ma ciastowate, "chłopskie" nogi, grube kostki i kaczkowate stopy, to może mieć dupę ze snów, cycki sterczące jak u 16 latki i twarz miss, a nic mnie nie ruszy, bleeee. 

 

Jednak poza tym, im jestem starszy, tym bardziej zawartość mózgu mnie interesuje. 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Mam fetysza stóp i kostek. Jak laska ma ciastowate, "chłopskie" nogi, grube kostki i kaczkowate stopy, to może mieć dupę ze snów, cycki sterczące jak u 16 latki i twarz miss, a nic mnie nie ruszy, bleeee. 

 

Jednak poza tym, im jestem starszy, tym bardziej zawartość mózgu mnie interesuje. 

Same u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dupa. Szerokie biodra, odstający tyłek, jakieś stringi i jest idealnie. 

Moja obecna dziewczyna ma szerokie biodra i dobrą dupcie. 90% naszych seksów to pozycja na pieska. W tym roku kupiła sobie bardzo krótkie szorty, które ledwo co zasłaniają pośladki. Trochę wyzywające, ale bardzo podnieca. Dla przykładu raz poszła gdzieś w tych szortach i założyła koturny. Wchodząc do autobusu jakiś typ podszedł do niej, sprzedał jej klapsa i poszedł dalej :D

 

Daje też zdjęcie idealnej dupci.

 

 

IMG_20200801_093306.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2020 o 00:01, maroon napisał:

Mam fetysza stóp i kostek. Jak laska ma ciastowate, "chłopskie" nogi, grube kostki i kaczkowate stopy, to może mieć dupę ze snów, cycki sterczące jak u 16 latki i twarz miss, a nic mnie nie ruszy, bleeee.

Stopy średnio, ale - jak to się fachowo mówi - "pęcinka" musi być.

Chodzi o wyraźne zwężenie przy ścięgnie Achillesa, jak jest to plus proste zgrabne nogi, to zdecydowane +2 na skali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 22:40, Ignac napisał:

Jakie są wasze opinie na ten temat. Ja swój znam. Panie co myślicie na co panowie patrzą?

Wiadomo cycuszki są fajniejsze ponieważ dupa jakby nie patrzeć służy do srania i puszcza się nią bąki :) tyłek jest super, jednak cycki jeśli chodzi o to wygrywają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadki x milion : D

Miałem panny z ogromnymi cyckami (w zasadzie mój pierwszy raz był z rówieśniczką, mieliśmy wtedy po 16 lat bodajże i miała ogromny biust) i są bardzo fajne, ale tak naprawdę w każdych znajduję piękno. Choć chyba osobiście wolę nieco mniejsze (pojebane, wiem)

Ale zgrabna dupcia to podstawa i wygrywa u mnie ZAWSZE z dobrym cycem, sorry guys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.