Skocz do zawartości

Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.08.2020 o 22:48, verde napisał:

W przyszłym roku zamierzam trochę pochodzić po divach i spełnić swoje fantazje seksualne. Pierwszym kryterium wyboru będą oczywiście duże cycki. Dziewczyna z twarzy 3/10 staje się dla mnie 7/10 z wyglądu, jak ma ogromne piersi.

O takich mówię:
https://www.instagram.com/mady_gio/

Nie chcę Cię zrażać ale zawiedziesz się na takich cyckach. Najczęściej mają duże obleśne brodawki i sutki wogóle nie sterczą lub wręcz są zapadnięte. Jak ubrane i w porządnym staniku upięte to jakoś to wygląda. Po uwolnieniu słabo. 

11 godzin temu, .LaRs napisał:

Ładna twarz i małe dłonie (wiadomo dlaczego :)).

Haha, faktycznie to plius. Nigdy na to nie wpadłem ale podświadomie takie laski wybierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2020 o 09:14, sargon napisał:

wyraźne zwężenie przy ścięgnie Achillesa

Pierwsze na co zwracam uwagę po nogach. haha i myślałem, że to tylko ja, nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś komentował achillesa. Zastanawiałem się od czego to może zależeć ale nie zauważyłem jednoznacznej korelacji między szczupłym achillesem a ogólnym poziomem tkanki tłuszczowej.

 

A w temacie to pupa i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Cagliostro napisał:

W cycki się kutangi nie włoży. MIĘDZY Tak, ale W nie... natomiast w annusa jak najbardziej włoży się ;). Cycki cieszą oczy i zmysły, dupa z praktycznego punktu widzenia.

Cycki dla mnie idealne rozmiar C. Dupa też może być porządna, ale proporcjonalna do budowy dziewoi.

Też zawsze wolałem dupę ale ostatnio doceniam bardzo dobrego hiszpana. Moja laska ok pół roku temu zrobiła sobie cycki i muszę przyznać od tamtej pory przynajmniej raz w tygodniu hiszpan wchodzi bo dobry hiszpan w połączeniu z lodem robi robotę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.