Skocz do zawartości

Zakończmy plandemię


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Libertyn said:

Państwowość jest kolektywistyczna. Antywolnościowa. Nastawienie było nie prowolnościowe tylko sprzyjało lokalnemu kolektywowi zwanemu polskim społeczeństwem. 

Ciekawy argument. Takie zrywy jak np. powstanie wielkopolskie było pod hasłem wyzwolenia się spod zaboru niemieckiego. Zakładam że powstańcy oczekiwali że, państwo polskie, które powstanie będzie mniej opresyjne i taki Drzymała nie będzie już musiał wozu o 2m przestawiać na swojej ziemi.

Powstanie pod hasłami "stwórzmy państwo polskie bo to będzie lepsza niewola niż u Niemca" myślę że by nie wypaliła.

Ciekawostka, przestawianie wozu w III RP już nie działa, w obecnej Polsce Drzymała dostał by 180 dni na permanentne usunięcie wozu. Śmiech historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Orybazy said:

Nastawienie Polaków było pro-wolnościowe, więc co to ma do tego tematu?

Ma to, że Polacy wystąpili przeciwko okupantowi a "mogli nic nie robić, bo to by i tak nic nie dało..."

Mogli się przecież poddać, bo wolność niczym, wolność bzdurą, i zaufać w mądrość i nieomylność władzy partii (komunistycznej).

 

My, też powinniśmy się jego zdaniem poddać mądrości partii bo ta działa dla naszego dobra, tak przecież mówi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, wrotycz said:

My, też powinniśmy się jego zdaniem poddać mądrości partii bo ta działa dla naszego dobra, tak przecież mówi.

Chyba wszystkie rządy od niedawna "wolnej RP" chciały naszego dobra i robiły wszystko, żeby je posiąść ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Orybazy napisał:

Ciekawy argument. Takie zrywy jak np. powstanie wielkopolskie było pod hasłem wyzwolenia się spod zaboru niemieckiego. Zakładam że powstańcy oczekiwali że, państwo polskie, które powstanie będzie mniej opresyjne i taki Drzymała nie będzie już musiał wozu o 2m przestawiać na swojej ziemi.

A Targowica? A Bar? A różne konfederacje?I czemu do Polski a nie do Machnikowszczyzny gdzie brak podatków i hulaj dusza diabła nie ma?

54 minuty temu, Orybazy napisał:

Powstanie pod hasłami "stwórzmy państwo polskie bo to będzie lepsza niewola niż u Niemca" myślę że by nie wypaliła.

Ale już za niższe podatki się to państwo rozebrało. Btw. W roku 1917 Polak miał więcej praw niż Niemiec i dawano mu lepsze jedzenie bo chciano by się bił za Kaisera

54 minuty temu, Orybazy napisał:

Ciekawostka, przestawianie wozu w III RP już nie działa, w obecnej Polsce Drzymała dostał by 180 dni na permanentne usunięcie wozu. Śmiech historii.

 

11 minut temu, wrotycz napisał:

Ma to, że Polacy wystąpili przeciwko okupantowi a "mogli nic nie robić, bo to by i tak nic nie dało..."

Już widzę jak dzisiejsi Polacy występują, dają samochody, udostępniają mieszkania itd.  Nie. Polak w zagrodzie równy wojewodzie. Poza zagrodą niech pali się i wali, ale on to ma w nosie bo jego wolność najważniejsza jest. 

11 minut temu, wrotycz napisał:

Mogli się przecież poddać, bo wolność niczym, wolność bzdurą, i zaufać w mądrość i nieomylność władzy partii (komunistycznej).

Czy dałbyś rower, samochód ? 
A jeśli dałbyś i nie przeszkadzałoby to twej wolności, to w jaki sposób przeszkadza maseczka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest dyskusja tylko erystyka.

Ty doskonale rozumiesz co się do ciebie mówi ale dalej swoją ideologię przepychasz.

 

Dlaczego "za komuny" ludzie byli dumni z racjonalizmu, i niewiary w propagandę partii a teraz w "wolnej Polsce" są dumni z wiary w partię i jej propagandę? Możesz mi to wyjaśnić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 19.08.2020 o 17:09, Rnext napisał:

Tak dokładnie wyglądały modele matematyczne, które przytaczałem tu w lutym/marcu - eksplozja zakażeń przy scenariuszu restrykcji i lockdownu, jak również:

...tak wyglądały te same modele matematyczne w przypadku "nicnierobienia" z "epidemią". 

Mówiąc krótko - przy obecnym poziomie światłości naszych społeczeństw zarządzanych przez złych ludzi, jesteśmy w dupie. 

Cytat

..tak wyglądały te same modele matematyczne w przypadku "nicnierobienia" z "epidemią". 

 

Trzeba było dodać jeszcze wykres z Tanzanią w roli głównej, ale nawet to nie przekonałoby co niektórych.

 

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/tanzania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga!

 

Najbliższe spotkania w gronie przyjaciół to:

 

 

29 sierpnia w Berlinie. Podobno chcą zbanować bo twierdzą, że jest zorganizowane przez "prawicowych ekstremistów" i przywieźć tysiące policmajstrów ale jak będzie tak jak ostatnio to im się raczej nie uda. Co wcale nie zaskakuje, niemieckie władze nie miały nic przeciwko demonstracji popierającej BLM. Ale to wcale nie podobne, wcale nie podobne.

 

--

 

 

Odwołujemy plandemię w Rudzie Śląskiej

 

neOdS8r.jpg

 

 

--

 

A 12 września w Warszawie. Powtórka z rozrywki.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/24/2020 at 3:12 PM, Libertyn said:

Państwowość jest kolektywistyczna. Antywolnościowa.

Mądry rząd rozumie że jest silny nie tylko poprzez swoje struktury ale też siłą swoich obywateli. Władca marionetek ma do dyspozycji tylko marionetki, gdy nimi nie steruje są bezwładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 04:14, wrotycz napisał:

 

29 sierpnia w Berlinie. Podobno chcą zbanować bo twierdzą, że jest zorganizowane przez "prawicowych ekstremistów" i przywieźć tysiące policmajstrów ale jak będzie tak jak ostatnio to im się raczej nie uda. Co wcale nie zaskakuje, niemieckie władze nie miały nic przeciwko demonstracji popierającej BLM. Ale to wcale nie podobne, wcale nie podobne.

Próbowali zbanować, ale wygląda, że się nie udało.

Na YT aktualnie jest stream z protestu w Berlinie.

 

 

Eru

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 09:10, Orybazy napisał:

Mądry rząd rozumie że jest silny nie tylko poprzez swoje struktury ale też siłą swoich obywateli. Władca marionetek ma do dyspozycji tylko marionetki, gdy nimi nie steruje są bezwładne.

Tak, tylko mądry rząd wymaga odpowiednio zmotywowanych, silnych, charyzmatycznych i uczciwych jednostek patrzących w przyszłość, a nie na długość swojego koryta.

To wysoka poprzeczka, nie żyjemy na wyspie. Naciski są z różnych źródeł, wewnętrznych i zewnętrznych. Mądry rząd z perspektywy obywali może być głupim rządem z perspektywy innego kraju, któremu zależy na osłabieniu pierwszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym odcinku Telepandemii - tym razem z Rudy Śląskiej.

 

Rozpoczynamy sezon 2:

 

hI6glzh.jpg

 

 

Mysisz być ostrożny kiedy wychodzisz na miasto.

 

 

1SLkajD.jpg

 

 

--

 

Dziękujemy straży miejskiej i policji za zapewnienie nam bezpieczeństwa. Czujemy się znacznie bezpieczniej.

 

Szanujemy też za nowe maseczki - najnowszy krzyk mody. Oto straż miejska i policja w złotych maseczkach cesarza. Jak nie widzisz to jesteś szurem.

 

 

FYphrtV.jpg

 

 

Czyż to nie cudowny pokaz maseczkowej mody?

 

OzWpTSn.jpg

 

 

 

Nie mam więcej zdjęć bo mi zeżarło całą pamięć kiedy nagrywałem film a potem to już musztarda po obiedzie. Trzeba było przyjechać!

 

PS. do nadgorliwych - twarze są zamazane żebyście się nie musieli po sądach włóczyć. Oszczędziłem wam trudu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, wrotycz said:

Oto straż miejska i policja w złotych maseczkach cesarza. Jak nie widzisz to jesteś szurem.

Piramida jak za głębokiej komuny - "równiejsi" ludzie władzy i aparatu (opresji) oraz nieco wzgardzeni przez obie strony barykady - kolaboranci systemu, plus ci "równi", czyli reszta podległego motłochu, zwana dla niepoznaki społeczeństwem. To widać od początku eksploatowania przez władze (nie tylko PRL) podłożonej przez "macherów", świetnej okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka aluzja do Nowych szat cesarza. Straż miejska i policja nawet nie udają, że używają masek a mimo to ludzie tego nie widzą... albo udają, że nie widzą.

Aż znajdzie się taki dzieciak, który mówi, że król jest nagi ale (prawie) wszyscy odmawiają mu racje bo to tylko dzieciak.

W sumie nie wiadomo co gorsze.

Partia+ osiągnęła w ciągu jednego pokolenia coś co coś czego nie udało się osiągnąć komunie przez lat 80.

Same takie protesty niewiele dadzą jeśli mentalność "sumienia" ludzi nic nie ruszy. Trzeba to też zacząć wyśmiewać, chodzić w maskach z szumowiną albo Anonymous albo w kagańcach (dosłownie; jaka epidemia taka maska) - coś co pokaże ludziom absurd tych przepisów, drukować plakaty, organizować wiece w miastach w każdy weekend; tego typu akcje. Bo "otwarty" opór napotyka opór materii zupełnie gdzie indziej niż się spodziewaliśmy - to nie władza staje okoniem a zmanipulowane "społeczeństwo".

 

Technicznie manifestacja, żeby móc chodzić ulicami powinna być zgłoszona 6 dni wcześniej a "stacjonarna" 12 godzin wcześniej, ale wydaje mi się, że bez zgłoszenia można chodzić chodnikami i policja nie ma prawa się przyczepić. Wystarczy się zorganizować w sobotę w południe, zgłosić o 23 w piątek, i przemaszerować handlowymi deptakami przez miasto. To będzie skuteczniejsze niż jedna czy dwie manifestacje w Warszawie. Nie twierdzę, że te są niepotrzebne, jak najbardziej są bo pokazują, że jest nas kupa a nie garstka i nie można nas traktować jak podciepów.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 8/31/2020 at 9:36 AM, wrotycz said:

Trzeba to też zacząć wyśmiewać, chodzić w maskach z szumowiną albo Anonymous albo w kagańcach

Miałem pomysł druknąć sobie taką, na wypadek gdyby był na jesieni bezwzględny nakaz noszenia a zwolnieni byliby tylko wariaci (i politycy) ;)

a19eb959cba38.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakieś pozytywne inicjatywy jednak są. Najwyraźniej coraz wiecej ludzi ma już po dziurki w nosie tego cyrku i kulturnie acz stanowczo wychodzi na ulicę.

 

Bez maseczek i dystansu społecznego. Protesty "antycovidowców" w wielu miastach w Polsce

 

000AKN9VOBIOU8K9-C123-F4.jpg

 

Tak, że się dzieje. I bardzo dobrze bo nasi umiłowani przywódcy jak nie dostaną kopa to nie uwierzą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dawno mnie tu nie było, bo m.in. z powodu lokdałnu nie było za bardzo opcji, wszystko się popieprzyło.

 

Ale jest jakieś światełko w tunelu. Dawno to ktoś sugerował, nawet pani Wilk, o której już wspominałem też. Mowa o graniu z sanepidem w grę sanepidu czyli jak to wojsku - służbowo, to służbowo. Jak przychodzi pani z sanepidu bez maseczki to ją zgłaszać do sanepidu. Na policję też.

Skoro sanepid nęka nas to i my "nękajmy" (w cudzysłowie) sanepid, w granicach prawa ale i służbowo, jak na służbistów przystało.

 

Tak tez zrobił wiceprezes partii Korwin/Wolność Konrad Berkowicz - na podstawie art. 20 ustawy o wykonywaniu mandatu posła złożył wizytę paniom w sanepidzie. Oj działo się. Pani, najpierw bezczelnie nie życzyła sobie zdjęć, potem jak usłyszała podstawę prawną  to "musiała się uspokoić". Potem było jeszcze śmieszniej.

 

Tak należy walczyć z cholerą. Ogniem i żelazem.

 

Oddaję głos posłowi:

 

Sanepid gnębi przedsiębiorców kontrolami? Teraz my ich skontrolujemy‼️ Podczas mojej interwencji poselskiej w podhalańskim sanepidzie na pytanie, czy mimo kilkudziesięciu wyroków sądów i jasnych zapisów w konstytucji, nie dostrzegają bezprawności swoich działań usłyszałem - PROSZĘ MNIE ZWOLNIĆ Z ODPOWIEDZI NA TO PYTANIE. Na pytanie o to, czy są naciski „z góry”, by kontrolować restauracje, Pani Dyrektor stanowczo stwierdziła, że nacisków nie ma i nie ma żadnych dyspozycji, by kontrolować konkretne podmioty. Tymczasem Radio Zet ujawniło instrukcję przesyłaną do sanepidów, by w określony sposób kontrolować właśnie punkty gastronomiczne, udając kontrolę żywności (by o kontroli nie musieć uprzedzać), ale w rzeczywistości mając na celu nakładanie kar i zamykanie restauracji za łamanie nielegalnego rozporządzenia! Pracowników Sanepidu zastałem oczywiście bez maseczek a pani dyrektor na koniec interwencji przekazała mi oświadczenie, że nie zgadza się na „upublicznienie wizerunku (...) oraz TREŚCI kontroli poselskiej w kierunku upublicznienia wizerunku”. Restauracje nie wstydzą się, że się otwierają - ogłaszają się na mapie #OtwieraMy. Dyrektorzy Sanepidów najwyraźniej zdają sobie sprawę, że mają się czego wstydzić! Niedługo obszerniejsze nagranie z interwencji, podczas której zarządałem m.in. listy płac i nagród zatrudnionych urzędników - niech poczują to, co czują nękają przedsiębiorcy!

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.