Skocz do zawartości

Multitrolle typu arch


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, trop napisał:

Teraz arch będzie używał innych słów ?

Nie sądzę, żeby znał ;)

Godzinę temu, Pankoneser napisał:

No i już mamy jakąś korelację. Faktycznie jest to pojebane, że komuś się na prawdę chce robić takie rzeczy

Jest rentierem, ma czas...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imbryk napisał:

Spoko, chyba są już algorytmy sztucznej inteligencji porównujące i rozpoznające styl pisarski danej osoby z jakąś akceptowalną dokładnością.

Takimi problemami zajmuje się stylometria. Używa się tego głównie do wykrywania plagiatów itp.

Jak się nudzisz to możesz się pobawić np. tu: http://ws.clarin-pl.eu/websty.shtml

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adams napisał:

Jak się nudzisz to możesz się pobawić np. tu: http://ws.clarin-pl.eu/websty.shtml

Zajebiste! Dzięki @Adams. Nie mam czasu ale zapamiętam i kiedyś do tego wrócę.

Widzisz, nawet w gównowątku o takim idiocie trollu można się wartościowych rzeczy dowiedzieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon Oczywiście, że nad tym nie można zapanować, ale Moderacja i tak moim zdaniem robi wszystko co może i robi to bardzo dobrze. Zostawmy to im. Masz w prawym górnym rogu możliwość zgłoszenia postu, więc jeśli masz podejrzenie, że to właśnie arch, skorzystaj i mu nie odpisuj.

 

Jak to Bracia piszą, on jest bardzo specyficzny i niemożliwy do podrobienia, więc po pewnym czasie i Ty zaczniesz to wyłapywać i nawet po pierwszym poście będziesz w stanie go rozpoznać. Za bardzo się wczuwasz, więcej dystasu, to nie jest gra warta nawet świeczki. Jak pisałem wcześniej, były takie tematy i próby, nie udało się.

 

Szanowni Moderatorzy, czy możemy zamknąć ten temat i go skasować? Jest w dobrej wierze, lecz zupełnie zbyteczny, wiecie o co chodzi;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Obliteraror napisał:

Podaję słowa i zwroty kluczowe, jak to mawiał klasyk "pokazuje i objaśniam":

 

IT/30 lat+-/jak oni mają pieniądze na domy, to za drogie, nie opłaca się/praca ponad siły/mam doskonale zarobki w IT/divy 300 zł/stare i śmierdzące kobiety po 40-tce/testy psychologiczne osobowości/kolego pomyliłeś mnie z kimś/spierdalaj/analiza profili użytkowników z cytowaniem/dręczenie Rezerwatek po nickach i analiza ich związków i żyć/ etc.

 

edit - moja skleroza. Nieruchomości!!!!

it 30+ - check

nieruchomości - check

nie ruchać starych bab - check

psychologia - check

 

...o kurwa !  ?

 

A tak poważniej - jak on pisze te boty do spamowania forum tekstami to może faktycznie zarabia te +10 tys.

Automatyzacja tylu procesów + pisanie tekstów. Chyba że robi to ręcznie, no to faktycznie przypadek kliniczny.

 

Chyba jeszcze nie dyskutowałem z nikim o divach za 300, także może się nie orientuję po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krugerrand napisał:

Jak to Bracia piszą, on jest bardzo specyficzny i niemożliwy do podrobienia, więc po pewnym czasie i Ty zaczniesz to wyłapywać i nawet po pierwszym poście będziesz w stanie go rozpoznać

A tak, znów przybył, jak rozwolnienie po mleku i kapuście. Ale rozwiązanie zagadki tym razem zostawiam innym : )

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z siebie arch wchodzi do baru i od progu krzyczy:

 

- Barman, małe piwo i pięć słomek! Mamy dziś forumowy zlot i trzeba to uczcić! A żeby nie marnować niepotrzebnie czasu przedyskutujemy kwestię podwyżki wynajmowanych nieruchomości oraz kwestię opłacalności zapłacenia divie 300zł za godzinkę, hehehe!

 

Barman, który nie jedno już w swoim życiu widział, spojrzał znudzony na archa, podrapał się po brodzie, po czym obojętnie zaczął nalewać piwo. Gdy skończył powiedział:

 

- Tylko nie przesadzajcie ze statystykami koledzy...

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2020 o 20:28, Imbryk napisał:

Spoko, chyba są już algorytmy sztucznej inteligencji porównujące i rozpoznające styl pisarski danej osoby z jakąś akceptowalną dokładnością.

 

Choć w przypadku archa wystarczy wpisać botowi stałe parametry: "chyba mnie z kimś mylisz kolego" oraz "przeglądam forum od jakiegoś czasu".

 

Gimnazjalista napisze takiego bota.

Czy tam ostatnia klasa podstawówki.

Ban-bota.

Czyżbyś znów pił do mnie bracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Imbryk napisał:

????

W jaki sposób?

Gdy się przedstawiałem na forum, napisałem "przeglądałem forum od jakiegoś czasu" + to nieporozumienie z podobnymi nickami, z którego musiałem się tłumaczyć. :) Jeśli nie chodziło Ci o mnie, to przepraszam. Chyba za bardzo biorę to do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Johnny_B napisał:

Chyba za bardzo biorę to do siebie.

Za bardzo bracie ;)

 

9 minut temu, Johnny_B napisał:

to nieporozumienie z podobnymi nickami, z którego musiałem się tłumaczyć.

Tamto nieporozumienie już sobie wyjaśniliśmy.

 

9 minut temu, Johnny_B napisał:

Jeśli nie chodziło Ci o mnie, to przepraszam

Jasne że nie.

Zobaczysz po jakimś czasie na forum, że zdarzają się NOWI użytkownicy piszący idiotyzmy i sam poczujesz, że czasami styl niektórych z nich jest tak podobny że masz wrażenie że pisze to jeden, ciągle ten sam idiota.

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie tutaj ludzie, którzy wszędzie widzą trolli i zakładają, że dana osoba nie pisze na poważnie. Wiadomo, że forum trzeba brać z przymrużeniem oka, ale podważanie wielu irracjonalnych z ich punktu widzenia opinii jest co najmniej śmieszne. Jak uważasz, że to troll, to po prostu ignoruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2020 o 16:07, Cortazar napisał:

Zadowolony z siebie arch wchodzi do baru i od progu krzyczy:

 

- Barman, małe piwo i pięć słomek! Mamy dziś forumowy zlot..... 

Psychotropy i alkohol. Arch by się zaczął rozmnażać jak stułbia przez pączkowanie. Zabrakło by slomek w okolicy ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2020 o 20:47, Mroczek napisał:

Nawet ja celowo kilka razy użyłem charakterystycznych zwrotów tylko po to, żeby przekonać się, czy jako nowy użytkownik zostanę uznany za archa

Kurwa, ale Ty jesteś przebiegły. 

 

Pozwól, że się nad tym pochylę. Jest obłąkany użytkownik dający świadectwo silnych zaburzeń, zakładający kompulsywnie coraz to nowe konta, czasem po kilka - kilkanaście w tygodniu, piszący w charakterystyczny sposób i to tak, że upośledzone dziecko by go rozpoznało z zamkniętymi oczami. Po czym Ty naśladujesz jego zachowanie i - uwaga, będzie niespodzianka - zostajesz podejrzany o bycie tym użytkownikiem. 

 

Jakie wnioski z tego wyciągnąłeś? :D 

 

Wracając do tematu. Ja dalej uważam, że mój pomysł z opcją "wyciszenia" takiego użytkownika mógłby przynieść dobre efekty. Czyli zamiast banowania konta wciskamy "mute" i od tej pory nikt nie widzi postów tego użytkownika. Po pierwsze - zanim użytkownik by się zorientował, że tak jest, minęłoby trochę czasu. i spowolniłoby proces zakładania kolejnych kont. Po drugie - coś takiego byłoby dla zatwardziałego trolla frustrujące, ponieważ polemika z nim tylko go nakręca - gdy nikt nie komentuje tych kompromitujących i powtarzalnych wysrywów, mogłoby to w końcu go zniechęcić - nigdy by nie wiedział, co się dzieje. 

 

Poddaję po raz kolejny pod rozwagę, bo jednak ciągłe czytanie tych kilku identycznych motywów archowych, popieranie archów przez archów i ciągłe rozpierdalanie kolejnych tematów działa imo negatywnie na forum. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tytuschrypus napisał:

uważam, że mój pomysł z opcją "wyciszenia" takiego użytkownika mógłby przynieść dobre efekty. Czyli zamiast banowania konta wciskamy "mute" i od tej pory nikt nie widzi postów tego użytkownika. Po pierwsze - zanim użytkownik by się zorientował, że tak jest, minęłoby trochę czasu. i spowolniłoby proces zakładania kolejnych kont.

Pomysł sam z siebie jest dobry, o ile spełnione jest założenie, że jeden człek ma tylko jedno konto. Szanujący się troll ma zwykle kilka kont, więc wyciszenie jednego szybko zauważy na innym koncie. Także zabezpieczenie tego typu jest przeszkodą typu słup - trudno złamać, trudno przeskoczyć, ale obejść bardzo łatwo.

53 minuty temu, tytuschrypus napisał:

coś takiego byłoby dla zatwardziałego trolla frustrujące, ponieważ polemika z nim tylko go nakręca - gdy nikt nie komentuje tych kompromitujących i powtarzalnych wysrywów, mogłoby to w końcu go zniechęcić

Otóż to. Jak to powiedział major Walenda:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tytuschrypus napisał:

:(

 

No też prawda. Ale na takich co nie mają mogłoby zadziałać ?

Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu ktoś chłopaka zdiagnozuje i umieści w odpowiednim ośrodku zajmującym się leczeniem zdrowia psychicznego (bo dla mnie, to psychiatryczny przypadek). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.